Blog from лютого, 2019

Icon

НОВА ІНФОРМАЦІЯ

13 лютого 2019 року заступник голови Київської міської державної адміністрації Дмитро Давтян затвердив та підписав адресний перелік сезонних ярмарків у місті Києві у І півріччі 2019 року із зазначенням організаторів та графік проведення сільськогосподарських ярмарків у місті Києві у І півріччі 2019 року. Перші сезонні ярмарки відбудуться:

14 лютого (четвер) у:

 • Шевченківському районі – на вул. Багговутівській, 1, просп. Перемоги, 50.

15 лютого (п'ятниця) у:

 • Дарницькому районі – просп. Миколи Бажана (пішохідна доріжка від ТРЦ «Аркадія» до станції метро «Осокорки»), перетин вулиць Павла Чубинського та Юрія Пасхаліна;
 • Деснянському районі – вул. Шолом-Алейхема (у межах вулиць Мілютенка та Кубанської України);
 • Дніпровському районі – вул. Гродненська, 1/35-17-А, вул. Алматинська, 64-74;
 • Печерському районі – перетин вулиць Леоніда Первомайського та Іллі Мечникова, пров. Виноградний, 4-6;
 • Подільському районі – вул. Світлицького, 33, вул. Полкова, 78;
 • Святошинському районі – вул. Підлісна, 8, вул. Сільська, 16;
 • Солом’янському районі – вул. Керченська (у межах вулиць Донецької та Мартиросяна), вул. Пилипа Козицького (у межах вулиць Єреванскої та Уманської);
 • Шевченківському районі – вул. Бульварно-Кудрявська, 2-4, Лук’янівська площа, 1-А, вул. Ризька, 1, вул. Деревлянська, 16-20, міжвуличний проїзд біля скверу в межах вулиць Олеся Гончара, 65-А та Богдана Хмельницького, 94, вул. Ружинська, 16-18 (біля скверу). 

16 лютого (субота) у:

 • Голосіївському районі – вул. Паньківська, вул. Голосіївська, 4-10;
 • Дарницькому районі – перетин вулиць Павла Чубинського та Юрія Пасхаліна, просп. Миколи Бажана (пішохідна доріжка від ТРЦ «Аркадія» до станції метро «Осокорки»);
 • Деснянському районі – вул. Лісківська (у межах вулиць Милославської та Радунської), вул. Марини Цвєтаєвої (у межах вул. Миколи Закревського та просп. Володимира Маяковського);
 • Дніпровському районі – вул. Андрія Малишка, 9-19;
 • Оболонському районі – вул. Йорданська, 1-9;
 • Подільському районі – вул. Світлицького, 33; просп. Степана Бандери (біля Куренівського парку);
 • Святошинському районі – вул. Григоровича-Барського, 7;
 • Солом’янському районі – вул. Героїв Севастополя (у межах вулиць Донця та Героїв Севастополя, 35-А);
 • Шевченківському районі – Лук’янівська площа, 1-А; вул. Богдана Гаврилишина, 1-17.

17 лютого (неділя) у:

 • Голосіївському районі – вул. Маршала Конєва (у межах вулиць Михайла Ломоносова та Василя Касіяна);
 • Дарницькому районі – перетин вулиць Павла Чубинського та Юрія Пасхаліна, просп. Миколи Бажана (пішохідна доріжка від ТРЦ «Аркадія» до станції метро «Осокорки»);
 • Дніпровському районі – вул. Сулеймана Стальського (у межах вулиць Райдужної та Старосільської);
 • Печерському районі – вул. Івана Кудрі (у межах вулиць Іоанна Павла ІІ та Чигоріна);
 • Святошинському районі – вул. Академіка Вернадського, 79;
 • Шевченківському районі – Лук’янівська площа, 1-А; вул. Татарська, 32-38.
 • Подільському районі – вул. Світлицького, 33.

Посилання: http://bit.ly/2N4wWpi

Icon

НОВА ІНФОРМАЦІЯ

У вівторок, 12 лютого, на запитання киян в Контакт-центрі відповідатиме керівник Департаменту міського благоустрою КМДА Панчій Тарас Михайлович.

Триватиме «пряма лінія» з 12:00 до 13:00. Дзвінки від мешканців будуть прийматися за номером «15-51». У цей час всі охочі матимуть можливість звернутись з питаннями, які їх турбують.

Зокрема, на обговорення будуть винесені наступні теми:

 • відновлення благоустрою після виконання планових та аварійних робіт;
 • демонтаж малих архітектурних форм та тимчасових споруд, перевірка дозвільної документації;
 • технічний стан проїжджих частин, укладання та ремонт асфальтного покриття;
 • санітарний стан територій, ліквідація стихійних сміттєзвалищ;
 • видалення аварійних, пошкоджених хворобами дерев;
 • жорстоке поводження з домашніми, безпритульними та екзотичними тваринами;
 • облаштування місць для вигулу тварин;
 • вилов безпритульних тварин;
 • утримання тварин у КП «Притулок для тварин» в смт. Бородянка;
 • перевірка законності будівництва автозаправних станцій тощо.

Посилання: https://1551.gov.ua/news/3795.html

Icon

НОВА ІНФОРМАЦІЯ

Київводоканал спростовує чутки про те, що Методика розподілу між споживачами обсягів спожитих у будівлі комунальних послуг розпочинає діяти вже з лютого місяця.

Застосування Методики  розпочнеться з моменту, коли будуть прийняті Правила надання житлово-комунальних послуг.

Станом на сьогоднішній день такі Правила знаходяться в стадії розробки.


Посилання: https://vodokanal.kiev.ua/news/qq/

Icon

НОВА ІНФОРМАЦІЯ

Інформація, стосовно проведення сезонної ярмарки в Подільскому районі, за адресою вул. Світлицького,33, організатором якої є КП "Міський магазин" - недостовірною.

Зазначимо, що адресний перелік сезонних ярмарок на І півріччя 2019 року ще не затверджений. Тому підстави для проведення вищевказаного сезонного ярмарку, за даною адресою (вул. Світлицького, 33) та тим паче від імені КП "Міського магазину" - відсутні.

Icon

Згідно з пунктом 4 розпорядження виконавчого органу Київської міської (Київської міської державної адміністрації) від 26.05.2015 №507 "Про проведення ярмарків у місті Києві" , адресний перелік сезонних ярмарків із зазначенням строків проведення та організаторів на I та II півріччя поточного року формуються Департаментом промисловості та розвитку підприємництва виконавчого органу Київської міської ради (Київської міської державної адміністрації) на підставі пропозицій районних в місті Києві державних адміністрацій, комунальних підприємств, що провадять свою діяльність у сфері торгівлі та підпорядковані Департаменту промисловості та розвитку підприємництва виконавчого органу Київської міської ради (Київської міської державної адміністрації), депутатів Київської міської ради та затверджуються заступником голови Київської міської державної адміністрації, до повноважень якого належать питання в галузі торговельного обслуговування населення.


Посилання: http://bit.ly/2BpwygB

Icon

НОВА ІНФОРМАЦІЯ

Уже незабаром батькам немовлят не доведеться бігати по кабінетах чиновників. На допомогу їм прийде електронний сервіс з милозвучною назвою «е-Малятко». 6 лютого, Уряд схвалив відповідний законопроект. Про це на своїй сторінці у Facebook повідомив перший заступник голови Державного агентства з питань електронного урядування України Олексій Вискуб.

- Проект, який нещодавно було важко уявити в наших умовах, вже стає реальністю. Не втрачаємо темп. Уряд сьогодні ухвалив відповідний законопроект. Тож тепер черга за народними депутатами, - проінформував Олексій Вискуб.

Проект має на меті об'єднати дев'ять публічних послуг, пов'язаних із народженням дитини, а також надасть змогу батькам онлайн або одразу в пологовому будинку отримати всі послуги за однією заявою (серед них, реєстрація народження та місця проживання, допомога при народженні, призначення ІНН тощо).

Нагадаємо, щороку в Україні з'являється на світ понад 350 тис немовлят.


Посилання: http://bit.ly/2TCQaoy

Icon

НОВА ІНФОРМАЦІЯ

Уже в березні цього року стартує ще одна модель монетизації субсидій – «живі» гроші для розрахунків за комунальні послуги виплачуватимуться безпосередньо одержувачам субсидії. Відповідне рішення було прийнято сьогодні Кабінетом Міністрів України.

Паралельно діятиме запущена з січня 2019 року монетизація, яка передбачає розрахунки за спожиті послуги субсидіантами через Ощадбанк і за результатами вже цього опалювального сезону виплату невикористаних субсидій одержувачам готівкою.

Отже, всі, кому призначено субсидію з 2018 року, отримають у березні готівку для оплати комунальних платіжок за лютий 2019 року. Відповідно у квітні прийдуть кошти для розрахунку за спожиті у березні послуги, у травні – за квітневу комуналку. 

Вся субсидія «старим» субсидіантам буде перерахована грошовим переказом через державний Ощадбанк, а пенсіонерам виплатить Пенсійний фонд одночасно з пенсією.

Для отримання грошового переказу необхідно буде звернутися до найближчого відділення Ощадбанку і надати паспорт та ідентифікаційний код. Одночасно з виплатою грошового переказу кожному одержувачу субсидії буде відкрито персональний банківський рахунок, на який перераховуватиметься сума субсидії у квітні та травні.

Пенсіонери, які отримають пенсійні виплати через інші банки, відповідно зможуть зняти свою субсидію безпосередньо у банкоматі цього банку. Тим, у кого немає пенсійної картки, субсидію разом з пенсією доставить Укрпошта.

Icon

Для прикладу. Якщо сім’я отримує щомісяця від держави субсидію у розмірі 1600 гривень, а платіжка за газ у лютому прийде на 1100 гривень, 500 гривень  залишиться їй на власні потреби або для оплати рахунку, скажімо, за воду чи електроенергію. Тобто суть нового механізму полягає у тому, що домогосподарство отримуватиме підтримку від держави у вигляді субсидії готівкою і далі зможе самостійно розраховуватися за спожиті послуги, а зекономлені кошти використати на свій розсуд. Таким чином, таке поняття, як обов’язковий платіж, скасовується.

Всі, хто звернувся вперше за субсидією у 2019 році, беруть участь у діючій моделі монетизації. Тобто розрахунки за спожиті послуги за цих осіб з підприємствами здійснюватиме Ощадбанк, а субсидіанти отримають за результатами вже цього опалювального сезону залишок невикористаної субсидії готівкою через Ощадбанк.

Кожному одержувачу субсидії, якому допомогу призначено з 2018 року, у березні Укрпошта доставить повідомлення про те, скільки і яким чином надійде коштів субсидії від Уряду для оплати комуналки.

Таким чином, Урядом буде здійснено пілотування паралельно двох моделей монетизації, і за результатами аналізу їх ефективності прийматиметься рішення щодо впровадження однієї з них з травня 2019 року.


Посилання: http://bit.ly/2WLcKgq

Icon

НОВА ІНФОРМАЦІЯ

У лютому 2019 року кияни традиційно зможуть безкоштовно обстежитись на пересувному флюорографі. Графік роботи пересувного флюорографа надали у Департаменті охорони здоров’я.

Пересувний цифровий флюорограф працюватиме із 10:00 до 17:00 (технічна перерва із 13:30 до 14:00). Після обстеження усі охочі зможуть отримати довідку з результатами обстеження та кваліфіковану консультацію лікаря-фтизіатра.

Icon

Нагадаємо, що туберкульоз є виліковним у разі вчасної діагностики та дотримання процедури лікування. Тому своєчасне виявлення хвороби – це один із основних критеріїв успішного лікування та попередження розповсюдження цієї небезпечної хвороби. Під час обстеження у разі виявлення патології та у разі необхідності лікарі відправляють пацієнтів на дообстеження до профільних медзакладів столиці.

Графік роботи пересувного флюорографа на лютий 2019 року

Дата проведення

Район

Місце проведення

Адреса

06.02.2019

Дніпровський

Амбулаторія КНП ЦПМСД № 4

вул. Лобачевського, 2

07.02.2019

Дніпровський

Амбулаторія КНП ЦПМСД № 2

просп. Миру, 19/18

08.02.2019

Дніпровський

Амбулаторія КНП ЦПМСД № 1

вул. Райдужна, 14

11.02.2019

Голосіївський

ТМО «ФТИЗІАТРІЯ»

вул. Васильківська, 35

13.02.2019

Дарницький

КМТЛ № 1 з ДВ

вул. Харківське шосе, 121/3

15.02.2019

Подільський

КМПТД № 1

вул. Автозаводська, 68

18.02.2019

Голосіївський

ТМО «ФТИЗІАТРІЯ»

вул. Васильківська, 35

20.02.2019

Дарницький

КМТЛ № 1 з ДВ

вул. Харківське шосе, 121/3

22.02.2019

Подільський

КМПТД № 1

вул. Автозаводська, 68

25.02.2019

Голосіївський

ТМО «ФТИЗІАТРІЯ»

вул. Васильківська, 35

27.02.2019

Дарницький

КМТЛ № 1 з ДВ

вул. Харківське шосе, 121/3

28.02.2019

Солом’янський

Будинок соціального піклування

вул. Суздальська, 4/6


Посилання: http://bit.ly/2Txgj84

Icon

НОВА ІНФОРМАЦІЯ

У вівторок, 05 лютого, в Контактному центрі міста Києва відбудеться «пряма лінія» за участю директора Департаменту освіти і науки Київської міської державної адміністрації Фіданян Олени Григорівни.

Триватиме «пряма лінія» з 12:00 до 13:00. Дзвінки від мешканців будуть прийматися за номером «15-51»

Зокрема, на обговорення будуть винесені наступні теми:

 • організація навчально-виховного процесу;
 • ремонт, реконструкція приміщень навчальних закладів;
 • порушення при прийомі учнів до навчальних установ;
 • упереджене відношення до учнів та рівень викладання окремих предметів у навчальних закладах;
 • правомірність збору коштів у навчальних закладах;
 • влаштування дітей до дитячих садочків;
 • харчування в навчальних закладах тощо.

Посилання: https://1551.gov.ua/news/3781.html

Icon

НОВА ІНФОРМАЦІЯ

Київрада прийняла рішення, яким розширила дію базового фінансового нормативу (повна компенсація перебування дитини у комунальних дитячих садочках) і на діток громадян, які не зареєстровані у Києві, але є тримачами муніципальної картки «Картка киянина». Про це повідомив заступник голови КМДА Валентин Мондриївський.

«Відтепер, після набуття рішенням чинності, усі мешканці Києва, які отримали «Картку киянина», на рівні із зареєстрованими киянами мають право на безоплатне перебування їхніх діток у комунальних садочках. А також, місто бере на себе зобов’язання зі сплати за перебування діток у приватних садочках у рамках визначеного базового фінансового нормативу. Отримати муніципальну картку дуже просто. Ви працюєте у Києві і сплачуєте податки? Тримайте карту», – сказав Валентин Мондриївський.

Він додав, що наразі базовий фінансовий норматив (БФН) визначений на рівні 2500 грн.

Відповідні зміни внесено до міської цільової програми «Освіта Києва. 2019-2023 роки». Окрім того, зазначена програма передбачає продовження безоплатного харчування усіх учнів 1-4 класів, а також забезпечення безоплатного харчування діток, які отримують соціальну допомогу згідно з чинним законодавством.


Посилання: http://bit.ly/2SmZKhK