Blog

Blog from February, 2019

Icon

НОВА ІНФОРМАЦІЯ

26 лютого, на станції метро «Площа Льва Толстого» розпочався капітальний ремонт ескалаторів. Про це повідомили у комунальному підприємстві «Київський метрополітен».

Роботи проводитимуть почергово на кожному ескалаторі та триватимуть до кінця 2019 року.

Нагадаємо, що у столичній підземці усього працює 122 ескалатори.


Посилання: http://bit.ly/2IDyEPH

Icon

НОВА ІНФОРМАЦІЯ

У столиці тестують онлайн-запис на безкоштовну стерилізацію безпритульних котів та кішок. Система запрацювала на сайті Київської міської лікарні ветеринарної медицини.

Icon

Для запису на процедуру потрібно заповнити відповідну форму за посиланням, де опікун тварини може визначити дату та місце операції. Обрати можна одну з трьох клінік в різних районах міста:

 • вулиця Електротехнічна, 5-А;
 • вулиця Вірменська, 29;
 • вулиця Ярославська, 13-А.

Після заповнення анкети на електронну адресу клієнта приходить підтвердження бронювання.

Незабаром планується запустити аналогічну систему для собак, - додає радник міського голови КМДА Дмитро Білоцерковець.


Посилання: http://bit.ly/2Nw7jxY

Icon

НОВА ІНФОРМАЦІЯ

У березні 2019 року в об’єктах роздрібної торгівлі приватного акціонерного товариства «Київхліб» знижка на хліб та хлібобулочні вироби для власників картки киянина надаватиметься залежно від їх пільгової категорії. Про це під час прес-конференції повідомила заступник голови КМДА Марина Хонда.

«Основний акцент, який ми сьогодні робимо, це продаж хліба за карткою киянина пільговим категоріям громадян. Знижка буде різна, залежно від категорії. Я сподіваюся, що в тестовому режимі до кінця тижня почнуть працювати за цією системою перші точки продажу «Київхліб», і протягом березня усі 150 кіосків підприємства, які є у місті, будуть долучені до програми. Основний момент, який ми повинні зрозуміти, що саме картка киянина буде давати можливість вираховувати конкретну пільгу», – зазначила Марина Хонда.

Вона пояснила, що система знижок визначена Меморандумом про співпрацю між Київською міською державною адміністрацією та ПрАТ «Київхліб», який було підписано у грудні 2018 року. Згідно з Меморандумом власники картки киянина поділені на 5 категорій. Кожна з цих категорій має свій розмір знижки. Власники картки киянина, які не мають пільг, зможуть купувати соціальні сорти хліба зі знижкою 20%.

Система знижок на хліб фірмовий для власників картки киянина

Система знижок на хліб фірмовий (батон «Фірмовий», хліб «Фірмовий український», хліб пшеничний «Фірмовий») для власників картки киянина

№ п/п

Категорія

Розмір знижки

1.

Кияни-члени сімей осіб, загиблих або померлих та члени сімей киян, загиблих або померлих внаслідок поранення, контузії чи каліцтва, одержаних під час безпосередньої участі в антитерористичній операції, забезпеченні її проведення, перебуваючи безпосередньо в районах антитерористичної операції у період її проведення, під час безпосередньої участі у здійсненні заходів із забезпечення національної безпеки і оборони, відсічі і стримуванні збройної агресії Російської Федерації у Донецькій та Луганській областях, у забезпеченні їх здійснення, перебуваючи безпосередньо в районах та у період здійснення зазначених заходів.

70%

Кияни-члени сімей осіб, смерть яких пов’язана з участю в масових акціях громадського протесту, що відбулися у період з 21 листопада 2013 р. до 21 лютого 2014 р., осіб, яким посмертно присвоєно звання Герой України за громадську мужність, патріотизм, героїчне відстоювання конституційних засад демократії, прав і свобод людини, самовіддане служіння Українському народові, виявлені під час Революції Гідності.

Діти сироти.

Праведники Бабиного яру.

2.

Особи з інвалідністю внаслідок війни та колишні малолітні (яким на момент ув’язнення не виповнилося 14 років), в’язні концентраційних таборів, гетто, та інших місць примусового тримання, визнані особами з інвалідністю від загального захворювання, трудового каліцтва та з інших причин.

60%

3.

Діти з інвалідністю з дитинства.

50%

4.

Непрацюючі пенсіонери.

25%

5.

Інші власники картки киянина.

20%

Ідентифікація пільговиків буде здійснюватися за допомогою встановлених терміналів АТ «Ощадбанк» шляхом зчитування інформації з електронних карток покупців.

Один власник картки киянина зможе придбати зі знижкою одну одиницю продукції в день на вибір: батон «Фірмовий» 0,5 кг, хліб «Фірмовий український» 0,95 кг або хліб пшеничний «Фірмовий» 0,65 кг. Такі заходи запроваджені з метою уникнення можливості будь-яких спекуляцій із використанням картки щодо скуповування виробів великими партіями.

«Коли хліб реалізовувався за фіксованими цінами, у нас були випадки скуповування продукції підприємцями, які його перепродували за ринковими цінами. Оскільки ж є позиція, що хліб має бути доступний саме соціально незахищеним верствам населення, була встановлена нова система знижок для пільговиків», – підкреслила Марина Хонда.

Вона також додала, що на чеку буде зафіксовано, яку саме знижку отримав пільговик.

Утім, для забезпечення можливості скористатись знижкою за карткою киянина та придбати хліб та хлібобулочні вироби за доступною ціною усім без винятку її власникам, особливо особам з інвалідністю чи функціональними обмеженнями, продукція буде продаватись при пред’явленні картки киянина без обов’язкової присутності її власника. Тож придбати хліб зі знижкою для власника картки можуть його родичі або інші особи, що піклуються чи доглядають пільговика.

У «Київхліб» повідомили, що ціна на зазначені сорти виробів буде вираховуватися щоквартально як середньороздрібна, на основі цін на аналогічну продукцію (батон, хліб український, хліб пшеничний) у супермаркетах міста. За цією ціною придбати перераховану продукцію може будь-який споживач без картки киянина.

У той же час, власники картки купуватимуть соціальні сорти хліба зі знижками від 20 до 70%. Такі знижки діятимуть окремо для кожної категорії.

«Найважливіший момент цього проекту полягає у тому, що завжди можна буде придбати хліб дешевше, ніж середньоринкова ціна у місті Києві. Тобто як би не змінювалися ціни на хліб, саме ті, хто цього потребує, завжди купуватимуть його дешевше», – зазначив директор фірмової мережі «Київхліб» Ярослав Федоренко.

Найменування продукції

Ціна Фірмового хліба станом на 26.02.19 (грн)

Ціна

- 20%

Ціна

- 25%

Ціна

- 50%

Ціна

- 60%

Ціна

- 70%

Хліб «Фірмовий український» 0,95 кг

15,9

12,7

11,9

7,9

6,4

4,8

Хліб пшеничний «Фірмовий» 0,65 кг

12,5

10,0

9,4

6,2

5,0

3,7

Батон «Фірмовий» 0,5 кг

10,8

8,6

8,1

5,4

4,3

3,2

За словами заступника начальника Головного управління Ощадбанку у Києві та Київській області з роздрібного бізнесу Олега Римарева, наразі оформлено 630 тисяч карток киянина, за якими кияни можуть користуватися зазначеними пільгами.

Він також запевнив, що сьогодні термінальним обладнанням забезпечені усі кіоски «Київхліба».

«Наразі ми забезпечили термінальним обладнанням усі кіоски. Ми знаходимося на завершальному етапі, і сподіваюсь, що зазначена система запрацює досить швидко», – зазначив Олег Римарев.

Icon

Заплановано, що у повному обсязі система надання знижок на батон «Фірмовий», хліб «Фірмовий український», або хліб пшеничний «Фірмовий» за карткою киянина запрацює наприкінці березня 2019 року.


Посилання: http://bit.ly/2GMpWgf

Icon

НОВА ІНФОРМАЦІЯ

За сприянням Київської міської та районних в місті Києві державних адміністрацій із метою більш повного задоволення потреб споживачів у сільськогосподарській продукції у столиці будуть проведені сезонні ярмарки. Про це повідомили у Департаменті промисловості та розвитку підприємництва. Ярмарки відбудуться:

26 лютого (вівторок):

 • у Голосіївському районі – просп. Науки, 88, вул. Володимирська, 80-86-А;
 • у Дарницькому районі – вул. Євгена Харченка, 41-47, просп. Миколи Бажана (пішохідна доріжка від ТРЦ «Аркадія» до станції метро «Осокорки»), перетин вулиць Павла Чубинського та Юрія Пасхаліна;
 • у Дніпровському районі – вул. Івана Микитенка, 21-27;
 • у Подільському районі – вул. Світлицького, 33; вул. Оболонська, 23-35;
 • у Святошинському районі – вул. Гната Юри, 5, перетин просп. Перемоги, 73/1 та вул. Кулібіна;
 • у Шевченківському районі – Лук’янівська площа, 1-А, міжвуличний проїзд біля скверу в межах вулиць Олеся Гончара, 65-А та Богдана Хмельницького, 94, вул. Бульварно-Кудрявська, 2-4, вул. Багговутівська, 1, вул. Ружинська, 16-18 (біля скверу).

27 лютого (середа):

 • у Голосіївському районі – Стратегічне шосе (у межах просп. Науки та вул. Малокитаївської), вул. Деміївська, 45-47;
 • у Дарницькому районі –просп. Миколи Бажана (пішохідна доріжка від ТРЦ «Аркадія» до станції метро «Осокорки»), перетин вулиць Павла Чубинського та Юрія Пасхаліна;
 • у Дніпровському районі – просп. Соборності, 2-20, вул. Петра Вершигори, 1;
 • Печерському районі – вул. Велика Васильківська (у межах вулиць Тверської та Ковпака);
 • у Подільському районі – просп. Правди, 5-11; вул. Світлицького, 33;
 • у Святошинському районі – вул. Підлісна, 8;
 • у Шевченківському районі – Лук’янівська площа, 1-А.

28 лютого (четвер):

 • у Голосіївському районі – вул. Новопирогівська, 25, вул. Ковпака (у межах вулиць Великої Васильківської та Антоновича), вул. Ломоносова (у межах вулиць Михайла Стельмаха та Маричанської);
 • у Дарницькому районі – вул. Євгена Харченка, 41-47, просп. Миколи Бажана (пішохідна доріжка від ТРЦ «Аркадія» до станції метро «Осокорки»), перетин вулиць Павла Чубинського та Юрія Пасхаліна;
 • у Дніпровському районі – б-р Перова, 8-10, вул. Березняківська, 21-23; просп. Генерала Ватутіна, 12-А;
 • у Печерському районі – вул. Московська, 2;
 • у Подільському районі – вул. Оболонська, 23-35, вул. Світлицького, 33;
 • у Святошинському районі – вул. Гната Юри, 5, перетин просп. Перемоги, 73/1 та вул. Кулібіна;
 • у Шевченківському районі – Лук’янівська площа, 1-А, вул. Багговутівська, 1, просп. Перемоги, 50.

01 березня (п’ятниця):

 • у Голосіївському районі – просп. Голосіївський, 116, просп. Академіка Глушкова, 25-53;
 • у Дарницькому районі – просп. Миколи Бажана (пішохідна доріжка від ТРЦ «Аркадія» до станції метро «Осокорки»), перетин вулиць Павла Чубинського та Юрія Пасхаліна;
 • у Деснянському районі – вул. Академіка Курчатова (у межах вулиць Мілютенка та Братиславської);
 • у Дніпровському районі – вул. Гродненська, 1/35-17-А, вул. Алматинська, 64-74;
 • у Печерському районі – перетин вулиць Леоніда Первомайського та Іллі Мечникова, пров. Виноградний, 4-6;
 • у Подільському районі – вул. Світлицького, 33, вул. Полкова, 78;
 • у Святошинському районі – вул. Підлісна, 8, вул. Сільська, 16;
 • у Солом’янському районі – вул. Керченська (у межах вулиць Донецької та Мартиросяна); вул. Пилипа Козицького (у межах вулиць Єреванскої та Уманської);
 • у Шевченківському районі – вул. Бульварно-Кудрявська, 2-4, Лук’янівська площа, 1-А, вул. Ризька, 1, вул. Деревлянська, 16-20; міжвуличний проїзд біля скверу в межах вулиць Олеся Гончара, 65-А та Богдана Хмельницького, 94; вул. Ружинська, 16-18 (біля скверу).

02 березня (субота):

 • у Голосіївському районі – вул. Паньківська; вул. Голосіївська, 4-10;
 • у Дарницькому районі – вул. Ревуцького; перетин вулиць Павла Чубинського та Юрія Пасхаліна, просп. Миколи Бажана (пішохідна доріжка від ТРЦ «Аркадія» до станції метро «Осокорки»);
 • у Деснянському районі – вул. Cержа Лифаря (у межах вул. Оноре де Бальзака та просп. Володимира Маяковського);
 • у Дніпровському районі – б-р Амбросія Бучми, 2-10;
 • у Оболонському районі – вул. Петра Калнишевського, 1-5;
 • у Печерському районі – вул. Катерини Білокур;
 • у Подільському районі – просп. Степана Бандери (біля Куренівського парку); вул. Світлицького, 33;
 • у Святошинському районі – вул. Григоровича-Барського, 7;
 • у Солом’янському районі – просп. Космонавта Комарова, 28 (до вул. Чумака);
 • у Шевченківському районі – вул. Подвойського, 2-12; Лук’янівська площа, 1-А, вул. Салютна, 9-21.

03 березня (неділя):

 • у Голосіївському районі – вул. Маршала Конєва (у межах вулиць Михайла у Ломоносова та Василя Касіяна);
 • у Дарницькому районі – перетин вулиць Павла Чубинського та Юрія Пасхаліна, просп. Миколи Бажана (пішохідна доріжка від ТРЦ «Аркадія» до станції метро «Осокорки»);
 • у Дніпровському районі – вул. Сулеймана Стальського (у межах вулиць Райдужної та Старосільської);
 • у Печерському районі – вул. Івана Кудрі (у межах вулиць Іоанна Павла ІІ та Чигоріна);
 • у Подільському районі – вул. Світлицького, 33;
 • у Святошинському районі – вул. Академіка Вернадського, 79;
 • у Шевченківському районі – Лук’янівська площа, 1-А; вул. Татарська, 32-38.

Icon

НОВА ІНФОРМАЦІЯ

Для подальшого захисту соціально незахищених киян та з нагоди відзначення Дня Героїв Небесної Сотні у 2019 році розпорядженням КМДА передбачено надання одноразової адресної матеріальної допомоги окремим категоріям киян, у тому числі внутрішньо переміщеним особам, які перебувають на обліку та фактично проживають у столиці. Загалом таку фінансову підтримку отримають 37 тисяч 262 особи.

Зокрема, допомогу в розмірі 1500 грн буде надано:

 • киянам – членам сімей осіб, смерть яких пов’язана з участю в масових акціях громадського протесту, що відбулися у період із 21 листопада 2013 року до 21 лютого 2014 року, а також осіб, яким посмертно присвоєно звання Герой України за громадянську мужність, патріотизм, героїчне відстоювання конституційних засад демократії, прав і свобод людини, самовіддане служіння Українському народові, виявлені під час Революції Гідності;
 • киянам – членам сімей осіб, загиблих або померлих, та членам сімей киян, загиблих або померлих внаслідок поранення, контузії чи каліцтва, одержаних під час безпосередньої участі в антитерористичній операції, забезпеченні її проведення, перебуваючи безпосередньо в районах антитерористичної операції у період її проведення, під час безпосередньої участі у здійсненні заходів із забезпечення національної безпеки і оборони, відсічі та стримування збройної агресії Російської Федерації у Донецькій та Луганській областях, у забезпеченні їх здійснення, перебуваючи безпосередньо в районах та в період здійснення зазначених заходів;
 • киянам – членам сімей осіб та членам сімей киян, які добровільно забезпечували (або добровільно залучалися до забезпечення) проведення антитерористичної операції, здійснення заходів із забезпечення національної безпеки і оборони, відсічі та стримування збройної агресії Російської Федерації у Донецькій та Луганській областях (у тому числі здійснювали волонтерську діяльність) та загинули (пропали безвісти), померли внаслідок поранення, контузії, каліцтва або захворювання, одержаних під час забезпечення проведення антитерористичної операції (у тому числі здійснення волонтерської діяльності), перебуваючи безпосередньо в районах та в період її проведення, під час забезпечення здійснення заходів із забезпечення національної безпеки і оборони, відсічі і стримування збройної агресії Російської Федерації у Донецькій та Луганській областях (у тому числі здійснення волонтерської діяльності), перебуваючи безпосередньо в районах та в період здійснення зазначених заходів.

У розмірі 1400 грн:

 • киянам, які отримали тяжкі тілесні ушкодження під час участі в масових акціях громадського протесту, що відбулися у період з 21 листопада 2013 року до 21 лютого 2014 року.

У розмірі 1300 грн:

 • киянам, які отримали тілесні ушкодження середньої тяжкості під час участі в масових акціях громадського протесту, що відбулися у період із 21 листопада 2013 року до 21 лютого 2014 року.

У розмірі 1100 грн:

 • киянам, які отримали легкі тілесні ушкодження, побої, мордування під час участі в масових акціях громадського протесту, що відбулися у період із 21 листопада 2013 року до 21 лютого 2014 року.

У розмірі 1000 грн:

 • киянам – учасникам бойових дій на території Республіки Афганістан.

У розмірі 600 грн:

 • киянам, які захищали незалежність, суверенітет та територіальну цілісність України і брали безпосередню участь в антитерористичній операції, забезпеченні її проведення, перебуваючи безпосередньо в районах антитерористичної операції у період її проведення, у здійсненні заходів із забезпечення національної безпеки і оборони, відсічі та стримування збройної агресії Російської Федерації у Донецькій та Луганській областях, забезпеченні їх здійснення, перебуваючи безпосередньо в районах та в період здійснення зазначених заходів.
Icon

Особам, які одночасно належать до кількох категорій, надається одна допомога в більшому розмірі.

Одноразова адресна соціальна матеріальна допомога не виплачується особам, які перебувають на повному державному утриманні.


Посилання: http://bit.ly/2U7NGPd

 

Icon

НОВА ІНФОРМАЦІЯ

З березня розпочнеться індексація пенсій та виплата субсидій у готівковій формі. Про це Міністр соціальної політики України Андрій Рева заявив під час наради під головуванням Президента України Петра Порошенка і за участі Прем'єр-міністра України Володимира Гройсмана.

За словами Міністра, пенсійна реформа стала важливим етапом реформування нашої країни, адже усунула зрівнялівку в пенсійному забезпеченні – з 11,5 мільйона пенсіонерів 8,5 мільйона мали пенсію на рівні прожиткового мінімуму.

«У жовтні 2017 року було прийнято закон, який повернув системі пенсійного забезпечення принципи соціального страхування, відповідно до яких пенсія повинна бути диференційованою і залежати від двох показників: страховий стаж і заробітна плата, яку отримували люди. В результаті проведення реформи сьогодні кожен пенсіонер має ту пенсію, яку він заробив, виходячи з цих двох показників. У цілому середнє підвищення пенсій внаслідок реформи склало 561 гривню, але це не означає, що усі отримали таку суму підвищення: кожен отримав надбавку, визначену запровадженою єдиною формулою», – пояснив Міністр.

Він зазначив, що пенсійною реформою була передбачена автоматична індексація пенсій за новим принципом, який було закладено в самому законі. Цей принцип передбачає два основні показники: 50 відсотків рівня зростання інфляції за попередній рік і 50 відсотків зростання середньої заробітної плати. Закон передбачав, що індексація проводитиметься щорічно, починаючи з 2019 року.

«На виконання закону про загально обов'язкове пенсійне страхування Урядом було визначено порядок і дату щорічної індексації, а саме з 1 березня 2019 року. Коефіцієнт збільшення показника середньої заробітної плати, доходу, з якого було сплачено внески, становить 1,17. На 1 березня 2019 року пенсії будуть автоматично перераховані для 10 мільйонів 200 тисяч пенсіонерів, а середній розмір підвищення складе 255 грн. Це не означає, що усі отримають однаково 255 гривень, адже кошти розподіляються відповідно до формули. Реальне підвищення відбудеться для 8 мільйонів пенсіонерів, але підвищення не буде меншим за 100 гривень», – повідомив Андрій Рева.

Урядовець також наголосив на доплаті до пенсійних виплат для тих пенсіонерів, які мають повний страховий стаж, але через малий розмір заробітку мають низьку пенсію.

«У 2019 році пропонується здійснити доплату до пенсії 1 мільйону 900 тисячам пенсіонерів у розмірі 2410 гривень. Чому саме така сума? Йдеться про додатковий ресурс, який було отримано від закону про «євробляхи», і вперше в Україні повернуто на користь пенсіонерів. Таким чином, за ініціативою Президента України, кошти від розмитнення «євроблях» у повному обсязі направлені на підвищення пенсій. Звертаю увагу на те, що йдеться про підтримку для тих громадян, які мають повний страховий стаж, хто багато працював, але має низькі пенсії», – заявив Андрій Рева.

Міністр також доповів про успішне завершення першого етапу монетизації субсидій.

«Пенсійний фонд, Укрпошта і Ощадбанк уже отримали 731 реєстр отримувачів субсидій. Виплати субсидій пенсіонерам розпочнуться з 4 березня одночасно з пенсійними виплатами, а з 12 березня люди, які не є пенсіонерами, отримають кошти на оплату житлово-комунальних послуг у відділеннях Ощадбанку після пред'явлення паспорта та ідентифікаційного коду», – повідомив Міністр соціальної політики Андрій Рева.


Посилання: http://bit.ly/2EvpEby

Icon

НОВА ІНФОРМАЦІЯ

Увечері 25 лютого у зв’язку із проведенням на НСК «Олімпійський» футбольного матчу між командами FC Dynamo Kyiv та FC Zorya Luhanskможливі деякі зміни у роботі столичного метрополітену. Про це повідомили у КП "Київський метрополітен".

Так, після закінчення футболу, з метою забезпечення належного перевезення вболівальників, можливе обмеження на вхід пасажирів станцій «Палац спорту», «Олімпійська» та «Площа Льва Толстого».


Посилання: http://bit.ly/2IB1ws4

Icon

НОВА ІНФОРМАЦІЯ

У вівторок, 26 лютого 2019 року, участь в «прямій лінії» Контактного центру міста Києва візьме  директор Департаменту промисловості та розвитку підприємництва виконавчого органу Київської міської ради (Київської міської державної адміністрації)  Фіоктістов Вадим Васильович.

Триватиме «пряма лінія» з 12:00 до 13:00. Дзвінки від мешканців будуть прийматися за номером «15-51». У цей час всі охочі матимуть можливість звернутись з питаннями, які їх турбують.

Зокрема, у телефонному режимі можна буде поспілкуватися на такі теми:

 • питання підприємницької діяльності;
 • питання промислової політики;
 • незручності від стихійної торгівлі;
 • порушення правил торгівлі;
 • торгівля алкогольними напоями в тимчасових спорудах;
 • організація та проведення сільськогосподарських ярмарків;
 • відкриття магазинів для малозабезпечених верств населення та ін.

Нагадаємо, що слідкувати за спілкуванням усі охочі зможуть на сайті Контактного центру міста Києва, а також на офіційному каналі в Youtube, де відбудеться трансляція в режимі «онлайн».


Посилання: https://1551.gov.ua/news/3831.html

Icon

НОВА ІНФОРМАЦІЯ

Пільговики столиці необмежено можуть користуватися правом на безоплатний проїзд у громадському транспорті на підставі картки киянина. Про це повідомив директор Департаменту соціальної політики КМДА Юрій Крикунов.

«Київ наразі є єдиним містом в Україні, яке передбачає у своєму бюджеті кошти на відшкодування пільгового проїзду. Сьогодні пільговики столиці можуть користуватися правом на безоплатний проїзд необмежено, тобто здійснювати таку кількість поїздок, скільки вважають за потрібне. Міська влада не ухвалювала рішення про монетизацію пільг на проїзд, тож наразі діє чинний механізм, який застосовується у столиці для відшкодування пільг на проїзд у муніципальному транспорті», – зазначив директор Департаменту.

Він пояснив, що відповідно до Постанови Кабінету Міністрів України від 14 березня 2018 р. № 197, обласні та Київська міська державна адміністрація мають затвердити розмір щомісячної готівкової виплати з оплати проїзду усіма видами транспорту загального користування на міських, приміських та міжміських маршрутах.

На виконання постанови уряду розмір щомісячної готівкової виплати затверджувався у 2018 році. Аналогічний проект розпорядження КМДА підготовлений і цьогоріч.

Icon

«Згідно з постановою, рішення про монетизацію пільг на проїзд ухвалюється органами місцевими самоврядування, а розмір готівкової компенсації визначається шляхом множення середньої вартості проїзду у міському комунальному транспорті на 30 поїздок, що для Києва становить 240 грн. Утім, київська міська влада не приймала рішення про надання пільг з оплати проїзду у готівковій формі, тому у столиці наразі діє механізм безготівкової компенсації без обмеження кількості поїздок пільговиків», – пояснив Юрій Крикунов.

Нагадуємо, що у столиці запроваджується єдина система обліку пільговиків у міському громадському транспорті за допомогою муніципальної картки «Картка киянина». Для пільговиків отримання муніципальної картки «Картка киянина» є безкоштовним.


Посилання: http://bit.ly/2Xo9oQM

Icon

НОВА ІНФОРМАЦІЯ

ТОВ «Євро-Реконструкція» повідомляє, що у період з 25 лютого по 11 березня 2019 року планується проведення випробувань теплових мереж на щільність.

Роботи здійснюватимуться з метою виявлення витоків теплоносія шляхом застосування органічного барвника – флуоресцеїну. Барвник не є токсичною речовиною і не шкідливий для організму.

Проведення випробувань теплових мереж на щільність методом введення харчового барвника (флуоресцеїну) – це один зі способів діагностики систем теплопостачання.

ТОВ «Євро-Реконструкція» отримала на проведення зазначених робіт відповідний дозвіл головного управління Держпродспоживслужби України у м. Києві №05.3/1849 від 06.02.2019 року.

Icon

Водночас попереджаємо, що в результаті проведення випробувань у квартирах споживачів, зони теплового постачання ТОВ «Євро-Реконструкція» Дарницького та Дніпровського районів, може спостерігатися в кранах вода жовто-зеленого кольору.


Посилання: http://bit.ly/2XgEc6b

Icon

НОВА ІНФОРМАЦІЯ

Із 1 січня 2019 року Урядом запроваджено монетизацію житлових субсидій громадянам. Тож усі кияни, що користувались житловою субсидією з жовтня 2018 року, після 1 березня почнуть отримувати суму нарахованої субсидії готівкою. Про це повідомив сьогодні на прес-конференції в ІА «Укрінформ» заступник директора Департаменту соціальної політики Максим Бученко.

«Правила призначення житлової субсидії лишаються незмінними, змінюється лише алгоритм її виплати. З приводу подачі будь-яких документів чи створення рахунків не потрібно звертатись до органів соціального захисту, Пенсійного фонду чи представництв «Ощадбанку». За допомогою «Укрпошти» усім отримувачам житлової субсидії будуть розіслані інформаційні повідомлення. А кошти вони отримуватимуть на свої карткові рахунки через органи Пенсійного фонду чи у відділеннях «Ощадбанку», – повідомив Максим Бученко.

Він також пояснив, що наявність картки «Ощадбанку» не є обов’язковою умовою для отримання субсидії. У разі відсутності картки, отримати кошти можна буде у цьому ж банку за паспортом через касу в рамках спеціальної програми «Швидка копійка».

Максим Бученко наголосив, що тепер мешканці зможуть заощаджувати свої кошти завдяки енергозбереженню та використанню послуг у меншому обсязі:

«Оскільки субсидія нараховується відповідно до соціальних норм і нормативів, затверджених Постановою Кабінету Міністрів, то заощаджені кошти не повертаються до державного бюджету, а лишаються у громадянина для його власних потреб. Він може користуватись ними на свій розсуд».

Таким чином, громадянам, яким житлова субсидія призначена з 2018 року, за січень 2019-го субсидія буде перерахована, як і раніше (на рахунки управителів багатоквартирного будинку, ОСББ/ЖБК і виконавців комунальних послуг), а з лютого субсидію вже перераховуватимуть у готівковій формі.

Житлова субсидія домогосподарствам, що звернулись за призначенням житлової субсидії вперше з 1 січня цього року, надходитиме на їхній персональний обліковий запис в АТ «Ощадбанк». Фінансова установа перераховуватиме відповідні кошти на рахунки надавачів житлово-комунальних послуг одержувача, про що одержувач отримає sms-повідомлення. Залишок нарахувань оплачується громадянином самостійно. Відсутня буде необхідність щомісяця сплачувати обов’язкову частку плати за кожний вид послуги.

Житлова субсидія не пенсіонерам буде перерахована грошовим переказом через АТ «Ощадбанк», а пенсіонерам виплачена через Пенсійний фонд одночасно з пенсією. Для отримання грошового переказу необхідно буде звернутися до найближчого відділення АТ «Ощадбанк» і надати паспорт та ідентифікаційний код.

Пенсіонери, які отримають пенсійні виплати через інші банки, відповідно зможуть зняти свою субсидію безпосередньо у банкоматі цього банку. Тим, у кого немає пенсійної картки, субсидію разом із пенсією доставить «Укрпошта».

Нагадаємо, що отримувачам житлової субсидії у травні 2019 року необхідно буде звернутись до управління праці та соціального захисту населення за місцем реєстрації з новою заявою про призначення житлової субсидії та декларацією про доходи і витрати із зазначенням номеру мобільного телефону.


Посилання: http://bit.ly/2T5Rymn

Icon

НОВА ІНФОРМАЦІЯ

21 лютого у зв'язку із проведенням футбольного матчу між командами «Динамо» (Україна) – «Олімпіакос» (Греція) продовжується робота маршрутів громадського транспорту, які проходять біля станцій метро, після проходження останніх поїздів. Про це повідомили у КП «Київпастранс».

Отже, рух продовжать:

 • тролейбусні маршрути – №№ 3, 8, 16, 18, 24, 26, 31, 37, 41, 50;
 • трамвайні маршрути – №№ 1, 8, 28, 33;
 • автобусні у режимі маршрутного таксі – №№ 150, 155, 166, 181, 182, 220, 457, 502, 516, 530, 550.

Зазначимо, що метрополітен 21 лютого продовжить свою роботу на одну годину. Окрім того, із 21:00 до 22:00 через футбол вводиться особливий режим роботи станцій: станція метро «Олімпійська» не працюватиме, «Площа Льва Толстого» закривається на вхід, «Палац спорту» закривається на вихід.

Після 23:00 можливе обмеження входу на ці станції.


Посилання: http://bit.ly/2Njwaoi

Icon

НОВА ІНФОРМАЦІЯ

Раніше Київводоканал повідомляв про заміну особових рахунків (о/р у квитанціях) споживачів Оболонського та Дніпровського району.

Це сталося у зв'язку зі змінами в структурі Комунальних підприємств «Керуюча компанія з обслуговування житлового фонду Дніпровського району м. Києва» та «Керуюча компанія з обслуговування житлового фонду Оболонського району м. Києва».

Було ліквідовано окремі житлово-експлуатаційні дільниці (ЖЕД-403, ЖЕД-405 – Дніпровський район, ЖЕД-501, ЖЕД-503, ЖЕД-504, ЖЕД-505, ЖЕД-507, ЖЕД-508, ЖЕД-509, ЖЕД-510, ЖЕД-511, ЖЕД-512, ЖЕД-513, ЖЕД-514 – Оболонський район).

Відповідно до зазначеного, Товариство вимушене з січня 2019 року здійснити перекодування особових рахунків по адресам будинків, які відносились до вищезазначених ЖЕД.

Споживачам вказаних районів після входу в «Особистий кабінет» на сайті Товариства необхідно змінити особовий рахунок на новий, який зазначено в повідомленні на сплату за січень 2019 року, для подальшого відображення будь-якої інформації щодо особового рахунку.


Посилання: http://bit.ly/2IrifOg

Icon

НОВА ІНФОРМАЦІЯ

Пенсіонери отримають допомогу від держави для оплати комунальних платежів за лютий 2019 року у березні разом з пенсією. Всі решта субсидіанти зможуть отримати субсидію з 12 березня у найближчому відділенні Ощадбанку за пред’явленням паспорту та ідентифікаційного коду. 

Icon

Увага! Таке поняття як обов’язковий платіж скасовується. Домогосподарство отримає субсидію готівкою та має самостійно розрахуватися за спожитий газ, тепло, воду, електроенергію, а кошти, які залишаться після оплати комуналки, може використати на свій розсуд.

Оплата комунальних платежів після 20 березня не впливатиме на субсидію наступного місяця. Однак, якщо станом на травень 2019 року, у домогосподарства буде прострочена понад місяць заборгованість за послуги понад 340 гривень, субсидію на новий період 2019-2020рр не призначатимуть. 

Нагадаємо, щороку у травні відбувається процес перепризначення субсидій на новий рік. Тому усім отримувачам субсидій потрібно обов'язково подати Заяву і Декларацію про доходи в управління соціального захисту населення. Автоматичне перепризначення допомоги стосуватиметься лише тих, хто звернеться за субсидією вперше у 2019 році.


Посилання: http://bit.ly/2SIgSzz

Icon

НОВА ІНФОРМАЦІЯ

За сприянням Київської міської та районних в місті Києві державних адміністрацій у столиці на цьому тижні будуть проведені сезонні сільськогосподарські ярмарки. Про це повідомили у Департаменті промисловості та розвитку підприємництва.


19 лютого (вівторок):

 • у Голосіївському районі – просп. Науки, 88; вул. Володимирська, 80-86-А;
 • у Дарницькому районі – вул. Євгена Харченка, 41-47; просп. Миколи Бажана (пішохідна доріжка від ТРЦ «Аркадія» до станції метро «Осокорки»); перетин вулиць Павла Чубинського та Юрія Пасхаліна;
 • у Дніпровському районі – вул. Івана Микитенка, 21-27;
 • у Подільському районі – вул. Світлицького, 33; вул. Оболонська, 23-35;
 • у Святошинському районі – вул. Гната Юри, 5; перетин просп. Перемоги, 73/1 та вул. Кулібіна;
 • у Шевченківському районі – Лук’янівська площа, 1-А; міжвуличний проїзд біля скверу в межах вулиць Олеся Гончара, 65-А та Богдана Хмельницького, 94; вул. Бульварно-Кудрявська, 2-4; вул. Багговутівська, 1; вул. Ружинська, 16-18 (біля скверу).

20 лютого (середа):

 • у Голосіївському районі – Стратегічне шосе (у межах просп. Науки та вул. Малокитаївської); вул. Деміївська, 45-47;
 • у Дарницькому районі – просп. Миколи Бажана (пішохідна доріжка від ТРЦ «Аркадія» до станції метро «Осокорки»); перетин вулиць Павла Чубинського та Юрія Пасхаліна;
 • у Дніпровському районі – просп. Соборності, 2-20; вул. Петра Вершигори, 1;
 • у Печерському районі – вул. Велика Васильківська (у межах вулиць Тверської та Ковпака);
 • у Подільському районі – просп. Правди, 5-11; вул. Світлицького, 33;
 • у Святошинському районі – вул. Підлісна, 8;
 • у Шевченківському районі – Лук’янівська площа, 1-А.

21 лютого (четвер):

 • у Голосіївському районі – вул. Новопирогівська, 25; вул. Ковпака (у межах вулиць Великої Васильківської та Антоновича); вул. Ломоносова (у межах вулиць Михайла Стельмаха та Маричанської);
 • у Дарницькому районі – вул. Євгена Харченка, 41-47; просп. Миколи Бажана (пішохідна доріжка від ТРЦ «Аркадія» до станції метро «Осокорки»), перетин вулиць Павла Чубинського та Юрія Пасхаліна;
 • у Дніпровському районі – б-р Перова, 8-10; вул. Березняківська, 21-23; просп. Генерала Ватутіна, 12-А;
 • у Печерському районі – вул. Московська, 2;
 • у Подільському районі – вул. Оболонська, 23-35; вул. Світлицького, 33;
 • у Святошинському районі – вул. Гната Юри, 5; перетин просп. Перемоги, 73/1 та вул. Кулібіна;
 • у Шевченківському районі – Лук’янівська площа, 1-А; вул. Багговутівська, 1; просп. Перемоги, 50.

22 лютого (п’ятниця):

 • у Голосіївському районі – просп. Голосіївський, 116; просп. Академіка Глушкова, 25-53;
 • у Дарницькому районі – просп. Миколи Бажана (пішохідна доріжка від ТРЦ «Аркадія» до станції метро «Осокорки»); перетин вулиць Павла Чубинського та Юрія Пасхаліна;
 • у Деснянському районі – вул. Шолом-Алейхема (у межах вулиць Мілютенка та Кубанської України);
 • у Дніпровському районі – вул. Гродненська, 1/35-17-А; вул. Алматинська, 64-74;
 • у Печерському районі – перетин вулиць Леоніда Первомайського та Іллі Мечникова; пров. Виноградний, 4-6;
 • у Подільському районі – вул. Світлицького, 33; вул. Полкова, 78;
 • у Святошинському районі – вул. Підлісна, 8; вул. Сільська, 16;
 • у Солом’янському районі – вул. Освіти (у межах вулиць Вузівської та Миколи Кривоноса), пров. Ковальський (у межах вулиць Металістів та Смоленської);
 • у Шевченківському районі – вул. Бульварно-Кудрявська, 2-4; Лук’янівська площа, 1-А; вул. Ризька; 1, вул. Деревлянська, 16-20; міжвуличний проїзд біля скверу в межах вулиць Олеся Гончара, 65-А та Богдана Хмельницького,94; вул. Ружинська, 16-18 (біля скверу);

23 лютого (субота):

 • у Голосіївському районі – вул. Паньківська, вул. Голосіївська, 4-10;
 • у Дарницькому районі – вул. Ревуцького; перетин вулиць Павла Чубинського та Юрія Пасхаліна; просп. Миколи Бажана (пішохідна доріжка від ТРЦ «Аркадія» до станції метро «Осокорки»);
 • у Деснянському районі – вул. Кубанської України (в межах вул. Космонавта Волкова та просп. Лісового), вул. Миколи Закревського (в межах просп. Володимира Маяковського, 2-А та вул. Теодора Драйзера);
 • у Дніпровському районі – б-р Праці, 1-9;
 • у Оболонському районі – вул. Петра Калнишевського, 1-5; вул. Йорданська, 1-9;
 • у Печерському районі – вул. Катерини Білокур;
 • у Подільському районі – просп. Степана Бандери (біля Куренівського парку); вул. Світлицького, 33;
 • у Святошинському районі – вул. Булгакова, 10-13/1;
 • у Солом’янському районі – вул. Стадіонна (в межах вулиць Митрополита Василя Липківського та Богданівської);
 • у Шевченківському районі – вул. Богдана Гаврилишина, 1-17; Лук’янівська площа, 1-А; вул. Салютна, 9-21.

24 лютого (неділя):

 • у Голосіївському районі – вул. Маршала Конєва (в межах вулиць Михайла Ломоносова та Василя Касіяна);
 • у Дарницькому районі – перетин вулиць Павла Чубинського та Юрія Пасхаліна, просп. Миколи Бажана (пішохідна доріжка від ТРЦ «Аркадія» до станції метро «Осокорки»);
 • у Дніпровському районі – вул. Сулеймана Стальського (у межах вулиць Райдужної та Старосільської);
 • у Печерському районі – вул. Івана Кудрі (в межах вулиць Іоанна Павла ІІ та Чигоріна);
 • у Подільському районі – вул. Світлицького, 33;
 • у Святошинському районі – вул. Академіка Вернадського, 79;
 • у Шевченківському районі – вул. Татарська, 32-38; Лук’янівська площа, 1-А.