Page tree

Versions Compared

Key

  • This line was added.
  • This line was removed.
  • Formatting was changed.

Alllinknewtab

Panel
borderColor#ADD8E6

Постановою Кабінету Міністрів України від 26.04.2017 № 300 „Про внесення змін до деяких постанов Кабінету Міністрів України” (далі -Постанова) (набрала чинності 01.05.2017) внесено зміни до Положення, а саме:


після закінчення строку отримання субсидії структурні підрозділи з питань соціального захисту населення самостійно здійснюють розрахунок субсидії на наступний період для домогосподарств, які отримували субсидію у попередньому періоді.

UI Text Box
typewarning

У разі отримання інформації про наявності заборгованості з оплати послуг у розмірі більше 20 неоподаткованих мінімумів доходів громадян (з 01.01.11 складає 17 грн) субсидія на наступний термін не призначається, про що структурний підрозділ з питань соціального захисту населення інформує особу.

UI Text Box
typeinfo

Якщо протягом двох місяців з дати інформування про не призначення субсидії на наступний строк громадянин документально підтвердив сплату заборгованості або укладення договору про її реструктуризацію, субсидія призначається з дати закінчення дії попередньої субсидії, в іншому випадку — з місяця, в якому громадянин документально підтвердив сплату заборгованості або укладення договору.


Зазначений строк може бути продовжений на підставі рішення комісії районної у місті Києві держадміністрації.

UI Text Box
typenote
sizemedium

Куди звертатися при наявності заборгованості з оплати послуг у розмірі більше 20 неоподаткованих мінімумів доходів громадян?

UI Text Box
bgColor#F0FFF0
borderColor#ADD8E6
typeinfo

Протягом двох місяців з дати інформування про не призначення субсидії на наступний період (лист управління праці та соціального захисту населення районної в місті Києві державної адміністрації) – субсидіант повинен надати до відділу житлових субсидій квитанцію про сплату заборгованості, або договору про її реструктуризацію, або довідку про відсутність заборгованості.


УВАГА! Довідку про відсутність заборгованості надають постачальники відповідної послуги (постачальник послуги зазначений у квитанціях на оплату відповідної послуги).