Page tree

Versions Compared

Key

  • This line was added.
  • This line was removed.
  • Formatting was changed.
UI Text Box
typeinfo
sizemedium

Стаття 2884 (КУпАП), Порядок оскарження постанови по справі про адміністративне правопорушення.

  1. Постанову інспектора з паркування про накладення адміністративного стягнення (частини перша і третя статті 122, частини перша і друга статті 1521 цього Кодексу) - в районний, районний у місті, міський чи міський районний суд у порядку, визначеному Кодексом адміністративного судочинства України, з урахуванням особливостей, визначених цим Кодексом.
  2. Постанову про одночасне накладення основного і додаткового адміністративних стягнень може бути оскаржено за вибором особи, щодо якої її винесено, чи потерпілого в порядку, встановленому для оскарження основного або додаткового стягнення.
UI Text Box
typetip
sizemedium

Скаргу на постанову по справі про адміністративне правопорушення може бути подано протягом десяти днів з дня набрання постановою законної сили.

Постанова по справі про адміністративне правопорушення в частині порушення правил зупинки, стоянки, паркування транспортних засобів, зафіксоване в режимі фотозйомки (відеозапису), набирає законної сили після її вручення відповідальній особі або отримання поштового повідомлення про вручення або про відмову в її отриманні, або повернення поштового відправлення з позначкою про невручення. 


Див. також

Питання-відповіді за темою

Статті за темою

Інспектори з паркування


Контакти за темою

Головне управління національної поліції в м. Києві 
КП «Київтранспарксервіс» 
Управління патрульної поліції 
Департамент патрульної поліції