Space Tools

An 'undefined' page is any page that has been linked to from within Confluence, but that does not yet exist.

Undefined Page Linked From
ІНФО! 13 травня під час «ІІІ Київського Євро Марафону» обмежать рух транспорту в центрі столиці! Comment: ІНФО! 13 травня під час «ІІІ Київського Євро Марафону» обмежать рух транспорту в центрі столиці! > Re: ІНФО! 13 травня під час «ІІІ Київського Євро Марафону» обмежать рух транспорту в центрі столиці! (ІНФО)
ІНФО! 30-31 березня у деяких районах столиці частково обмежать водопостачання! Comment: ІНФО! 30-31 березня у деяких районах столиці частково обмежать водопостачання! > Re: ІНФО! 30-31 березня у деяких районах столиці частково обмежать водопостачання! (ІНФО)
ІНФО! Із 1 листопада 2018 зросте ціна на газ для населення! Comment: ІНФО! Із 1 листопада 2018 зросте ціна на газ для населення! > Re: ІНФО! Із 1 листопада 2018 зросте ціна на газ для населення! (ІНФО)
ІНФО! Адреси пунктів обігріву на період 2018 року Comment: ІНФО! Адреси пунктів обігріву на період 2018 року > Re: ІНФО! Адреси пунктів обігріву на період 2018 року (ІНФО)
ІНФО! В Контактному центрі з'явився Telegram-канал! Comment: ІНФО! В Контактному центрі з'явився Telegram-канал! > Re: ІНФО! В Контактному центрі з'явився Telegram-канал! (ІНФО)
ІНФО! З 5 до 22 квітня у центрі столиці триватиме VIII Всеукраїнський фестиваль писанок! Comment: ІНФО! З 5 до 22 квітня у центрі столиці триватиме VIII Всеукраїнський фестиваль писанок! > Re: ІНФО! З 5 до 22 квітня у центрі столиці триватиме VIII Всеукраїнський фестиваль писанок! (ІНФО)
ІНФО! Знижено соціальні нормативи користування житлово-комунальними послугами! Comment: ІНФО! Знижено соціальні нормативи користування житлово-комунальними послугами! > Re: ІНФО! Знижено соціальні нормативи користування житлово-комунальними послугами! (ІНФО)
ІНФО! КП “Київтеплоенерго” розпочинає ремонтні роботи теплових мереж! Comment: ІНФО! КП “Київтеплоенерго” розпочинає ремонтні роботи теплових мереж! > Re: ІНФО! КП “Київтеплоенерго” розпочинає ремонтні роботи теплових мереж! (ІНФО)
ІНФО! Київрада перейменувала станцію метро "Петрівка" на "Почайна" Comment: ІНФО! Київрада перейменувала станцію метро "Петрівка" на "Почайна"! > Re: ІНФО! Київрада перейменувала станцію метро "Петрівка" на "Почайна"! (ІНФО)
ІНФО! Національний банк увів у обіг монети номінальною вартістю 1 і 2 гривні! Comment: ІНФО! Національний банк увів у обіг монети номінальною вартістю 1 і 2 гривні! > Re: ІНФО! Національний банк увів у обіг монети номінальною вартістю 1 і 2 гривні! (ІНФО)
ІНФО! Тарифи на електроенергію зростуть з 1 березня 2017 року! Comment: ІНФО! Тарифи на електроенергію зростуть з 1 березня 2017 року! > Re: ІНФО! Тарифи на електроенергію зростуть з 1 березня 2017 року! (ІНФО)
ІНФО! У столиці з 2 до 4 березня рекомендовано відмінити проведення ярмарків! Comment: ІНФО! У столиці з 2 до 4 березня рекомендовано відмінити проведення ярмарків! > Re: ІНФО! У столиці з 2 до 4 березня рекомендовано відмінити проведення ярмарків! (ІНФО)