Page tree
Skip to end of metadata
Go to start of metadata

Адміністративний збір: Один неоподатковуваний мінімум доходів громадян (17 грн.) та за кожен аркуш інформації на бланку встановленого зразка справляється плата у розмірі 20 відсотків одного неоподаткованого мінімуму доходів громадян (3,4 грн).

Строк надання послуги: Строк надання довідки про наявність або відсутність в Єдиному державному реєстрі юридичних осіб та фізичних осіб – підприємців інформації, яка запитується не повинен перевищувати п'яти робочих днів з дати надходження запиту.

Результат надання:

  1. Довідка про наявність або відсутність в Єдиному державному реєстрі юридичних осіб та фізичних осіб – підприємців інформації, яка запитується.
  2. Письмове повідомлення про відмову у наданні відомостей з Єдиного державного реєстру юридичних осіб та фізичних осіб – підприємців.

Способи отримання результату: Державний реєстратор видає довідку про наявність або відсутність в Єдиному державному реєстрі юридичних осіб та фізичних осіб – підприємців інформації, яка запитується особі, яка подала запит, або, у разі проставлення відповідної відмітки у запиті, надсилає її поштовим відправленням.

Підстави для відмови:

  1. У запиті про надання довідки відсутні критерії пошуку відомостей у Єдиному державному реєстрі юридичних осіб та фізичних осіб – підприємців, які були зазначені у запиті про надання довідки про наявність або відсутність в Єдиному державному реєстрі юридичних осіб та фізичних осіб – підприємців інформації, яка запитується.
  2. 2. Запитувачем не подано документ, що підтверджує внесення плати за отримання довідки, крім випадків, встановлених Законом України "Про державну реєстрацію юридичних осіб та фізичних осіб – підприємців", або плата внесена не в повному обсязі.

Порядок оскарження: Відповідно до чинного законодавства

Законодавчі акти України, що передбачають надання послуги:

Необхідні документи:
  1. Документ, що підтверджує внесення плати за отримання відповідних відомостей (копія квитанції, виданої банком, або копія платіжного доручення з відміткою банку)
  2. Запит про надання довідки про наявність або відсутність в Єдиному державному реєстрі юридичних осіб та фізичних осіб – підприємців інформації, яка запитується

Центри надання послуг 


 

  • No labels