Page tree
Skip to end of metadata
Go to start of metadata

Адміністративний збір: За проведення державної реєстрації зміни імені або місця проживання фізичної особи – підприємця справляється реєстраційний збір у розмірі тридцяти відсотків реєстраційного збору, встановленого за проведення державної реєстрації фізичної особи – підприємця (10,20 грн.).

Строк надання послуги: не повинен перевищувати 2 робочих дні з дати надходження документів для проведення державної реєстрації фізичної особи – підприємця.

Результат надання:

  1. Виписка з Єдиного державного реєстру юридичних осіб та фізичних осіб – підприємців.
  2. Повідомлення про залишення без розгляду документів. 3. Повідомлення про відмову у проведенні державної реєстрації змін до відомостей про фізичну особу – підприємця.

Способи отримання результату: Виписка з Єдиного державного реєстру юридичних осіб та фізичних осіб – підприємців, повідомлення про залишення документів без розгляду, повідомлення про відмову у проведенні державної реєстрації змін до відомостей про фізичну особу – підприємця та документи, що подавалися для проведення державної реєстрації змін до відомостей про фізичну особу – підприємця, відповідно до опису, видаються (надсилаються поштовим відправленням з описом вкладення) державним реєстратором заявнику.

Підстави для відмови:

  1. Невідповідність відомостей, які вказані у реєстраційній картці на проведення державної реєстрації змін до відомостей про фізичну особу – підприємця, відомостям, які зазначені у документах.
  2. Наявність обмежень на зайняття підприємницькою діяльністю, які встановлені законом, щодо фізичної особи – підприємця.

Порядок оскарження: Відповідно до чинного законодавства

Законодавчі акти України, що передбачають надання послуги:

Необхідні документи:

  1. Документ, що підтверджує сплату реєстраційного збору за державну реєстрацію змін до відомостей про фізичну особу – підприємця
  2. Заповнена реєстраційна картка на проведення державної реєстрації змін до відомостей про фізичну особу – підприємця (форма 11)
  3. Копія довідки про зміну реєстраційного номера облікової картки платника податків

Субєкт надання послуги:

  • відділ з питань державної реєстрації юридичних осіб та фізичних осіб підприємців районних у м.Києві державних адміністрацій

Місце подання документів та отримання результату послуги:


 

  • No labels