Page tree
Skip to end of metadata
Go to start of metadata

Адміністративний збір: Відсутній

Строк надання послуги: не повинен перевищувати 1 робочого дня з дати надходження документів. Повідомлення про залишення поданих документів без розгляду видається не пізніше наступного робочого дня з дати надходження документів.

Результат надання:

  1. Повідомлення про залишення документів без розгляду. Повідомлення про проведення державної реєстрації припинення юридичної особи в результаті її ліквідації.

Способи отримання результату: Повідомлення про залишення документів без розгляду разом з документами, що подавалися для проведення державної реєстрації припинення юридичної особи в результаті її ліквідації або повідомлення про проведення державної реєстрації припинення юридичної особи в результаті її ліквідації видаються (надсилаються поштовим відправленням з описом вкладення) державним реєстратором заявнику.

Підстави для відмови:

Порядок оскарження: Відповідно до чинного законодавства

Законодавчі акти України, що передбачають надання послуги:

 Необхідні документи:

  1. Довідка архівної установи про прийняття документів, які відповідно до закону підлягають довгостроковому зберіганню
  2. Довідка відповідного органу державної податкової служби про відсутність заборгованості із сплати податків, зборів
  3. Довідка відповідного органу Пенсійного фонду України про відсутність заборгованості із сплати єдиного внеску на загальнообов’язкове державне соціальне страхування та страхових коштів до Пенсійного фонду України і фондів соціального страхування
  4. Заповнена реєстраційна картка на проведення державної реєстрації припинення юридичної особи у зв'язку з ліквідацією (форма 7)

Субєкт надання послуги:

  • відділ з питань державної реєстрації юридичних осіб та фізичних осіб підприємців районних у м.Києві державних адміністрацій

Місце подання документів та отримання результату послуги:


 

  • No labels