Page tree
Skip to end of metadata
Go to start of metadata

Назва послуги:
Видача дозволу на проведення діагоностичних, експерементальних , випробувальних, вимірювальних робіт на підприємствах , в установах та організаціях, діяльність яких повязна з викоританням джерел неіонізуючого випромінювання

Вимоги по строкам:
Протягом 10 робочих днів

Сплата:
Юридичні особи: Безоплатно

Перелік документів:

  1. Висновок державної санітарно-епідеміологічної експертизи щодо ввезення, реалізації та використання сировини, продукції (вироби, обладнання, технологічні лінії тощо) іноземного виробництва в разі відсутності даних щодо їх безпечності для здоров'я населення (Кількість примірників: 1)
  2. Договір оренди або інший документ, що підтверджує право використання відповідного майданчика (об'єкта) для розташування джерел неіонізуючого випромінювання (Кількість примірників: 1)
  3. Заява до Головного управління Держпродспоживслужби в м.Києві на отримання адміністративної послуги (Кількість примірників: 1)
  4. Інформація про технічні характеристики джерел неіонізуючого випромінювання або технічний паспорт зазначених джерел (Кількість примірників: 1)
  5. План-схема з позначенням місця розташування джерел неіонізуючого випромінювання (Кількість примірників: 1)
  6. Протокол вимірювання рівня неіонізуючого випромінювання, що створюється джерелом неіонізуючого випромінювання, на яке видається дозвіл (Кількість примірників: 1)
  7. Розрахунки розподілу рівнів електромагнітного поля проведені референс-центром електромагнітних полів та інших фізичних факторів, оформлені у вигляді санітарного паспорта радіотехнічного об'єкта (для джерел електромагнітного випромінювання) (Кількість примірників: 1)
Нормативно-правові акти, які регулюють надання послуги:

Суб’єкт надання послуги

  • Головне управління Держпродспоживслужби в м. Києві

Місце подання документів та отримання результату послуги:


 

  • No labels