Page tree
Skip to end of metadata
Go to start of metadata

Електронні петиції

 

Е-поштаpetition@kmr.gov.ua
Сайтhttps://petition.kievcity.gov.ua

1. Загальна інформація

Електронна петиція – це сервіс для громадян, який дає можливість донести свої ініціативи до Київської міської ради.


У разі отримання 10000 підписів протягом 90 днів, Ваші ініціативи будуть розглянуті відповідальними особами при можливості виконані, та надана офіційна відповідь. Положення про порядок подання та розгляду електронних петицій

З метою забезпечення виконання ст. 23-1 Закону України «Про звернення громадян» для недопущення підписання електронної петиції без участі громадянина, всі голоси, які мають ознаки фальсифікації, будуть автоматично відраховані.


2. Створення електронної петиції

Створити петицію можна за посиланням.

Автор нової електронної петиції має дотримуватися таких правил щодо оформлення петиції:

  • авторизуватися через офіційний веб-сайт Київської міської ради, або на веб-сайті громадського об'єднання (через картку киянина, за допомогою "Bank-ID", "Mobile-ID", за допомогою електронного цифрового підпису або безпосередньо на веб-сайті);
  • пройти верифікацію;
  • вказати заголовок петиції;
  • викласти суть електронної петиції, викласти свої пропозиції щодо вирішення порушеного питання та зазначити про очікуваний результат від реалізації електронної петиції;
  • вказати прізвище, ім'я, по батькові (за умовчанням вказуються реєстраційні дані);
  • вказати поштову адресу (для отримання письмової відповіді на петицію), а також адресу електронної пошти та контактний номер телефону;
  • надати фото або відео, яке ілюструватиме петицію (на розсуд автора);
  • надати згоду на роботу згідно з правилами веб-сайту, зокрема, обробку своїх персональних даних.

2.1. Електронна петиція не може містити заклики до повалення конституційного ладу, порушення територіальної цілісності України, пропаганду війни, насильства, жорстокості, розпалювання міжетнічної, расової, релігійної ворожнечі, заклики до вчинення терористичних актів, посягання на права і свободи людини, права і законні інтереси громадян, а також інформацію, яка містить ненормативну лексику, матеріали та висловлювання, які містять передвиборчу агітацію, рекламу товарів, робіт та послуг, а також конфіденційну інформацію щодо третіх осіб.

2.2. Відповідальність за зміст електронної петиції несе автор (ініціатор) електронної петиції.

2.3. Текст електронної петиції оприлюднюється через офіційний веб-сайт Київської міської ради, або на веб-сайті громадського об'єднання протягом двох робочих днів з дня надсилання її автором (ініціатором) після проходження процесу модерації.

2.4. Автор (ініціатор) електронної петиції, щодо оприлюднення якої отримано відмову, може виправити петицію і надіслати її повторно в порядку, передбаченому пунктом 3.1 цього Положення.

2.5. Після опублікування електронної петиції вона не може бути відкликана та змінена.


3. Збір підписів

3.1 Дата оприлюднення електронної петиції через офіційний веб-сайт Київської міської ради, або на веб-сайті громадського об'єднання, є датою початку збору підписів на її підтримку.

3.2. Форма підписання петиції передбачає авторизацію в порядку, визначеному у пункті 3.1 цього Положення.

3.3. Через веб-сайт Київської міської ради, або на веб-сайті громадського об'єднання, обов'язково зазначаються дата початку збору підписів та інформація щодо загальної кількості та переліку осіб, які підписали електронну петицію.

3.4. Електронна петиція, адресована Київській міській раді, розглядається за умови збору на її підтримку не менше 10000 (десяти тисяч) підписів громадян упродовж не більше трьох місяців з дня оприлюднення такої електронної петиції.

3.5. Електронна петиція, яка в установлений строк не набрала необхідної кількості голосів на свою підтримку, після завершення строку збору підписів на її підтримку розглядається в порядку, встановленому законодавством про звернення громадян.

3.6. Електронна петиція, збір підписів на підтримку якої здійснювався через веб-сайт громадського об'єднання і яка впродовж установленого строку набрала необхідну кількість підписів на її підтримку, не пізніше наступного дня після набрання необхідної кількості підписів надсилається громадським об'єднанням Київській міській раді із зазначенням інформації про дату початку збору підписів, дату направлення електронної петиції, загальну кількість та перелік осіб, які підписали електронну петицію (чи посилання на джерело такої інформації в мережі Інтернет), строк збору підписів, назву та адресу електронної пошти громадського об'єднання.4. Розгляд та реалізація електронної петиції

Інформацію про розгляд, реалізацію, звітування та інформування щодо реалізації елекронних петицій можна переглянути тут

Див. також

Питання-відповіді за темою

 


Статті за темою

Kyiv Smart City (Київ Смарт Сіті)
Школа обізнаного киянина ("ШОК")


Контакти за темою

Київська міська державна адміністрація (КМДА) 
Районні державні адміністрації міста Києва (РДА) 
Департамент (ДПА) житлово-комунальної інфраструктури 
Департамент (ДПА) (Центр) надання адміністративних послуг (ЦНАП)