Page tree
Skip to end of metadata
Go to start of metadata
«Інформування киян» – це сервіс спрямований на оперативне інформування мешканців про зміни руху транспорту, перекриття доріг, відключення комунальних послуг, надзвичайні події та нештатні ситуації у місті Києві електронною поштою або у вигляді SMS-повідомлень. Сервіс розроблений в рамках ініціативи Kyiv Smart City. Віднедавна, сервіс «Інформування киян» став частиною єдиного особистого кабінету киянина (Київ ІД).Для користування сервісом інформування киян та іншими міськими сервісами необхідно створити або авторизувати єдиний обліковий запис киянина – Київ ІД.

Для відписки від сервісу «Інформування киян», або зміни налаштувань отримання смс та e-mail оповіщень за допомогою сервісу «Інформування киян», необхідно виконати наступну послідовність дій:

  1. Перейти на веб-сторінку: https://id.kyivcity.gov.ua/promo або https://id.kyivcity.gov.ua/sign_up.

   Увага! Просимо врахувати, що система знаходить в розробці, що може бути причиною певних технічних незручностей.


  2. Для того, щоб пройти авторизацію користувача, необхідно підвести курсор миші до напису «Київ ID» та натиснути на нього:

  3. Ввести адресу електронної пошти та натиснути «Далі»:


   (Увага! Для входу ви можете використовувати адресу електронної пошти та пароль або обліковий запис Google, Facebook, Twitter чи LinkedIn. Деякі сервіси мають переконатись, що це саме ви, тому вимагають увійти за допомогою Bank ID, електронного цифрового підпису чи Картки киянина).
  4. Ввести пароль та натиснути «Увійти»:


  1. Обрати рубрику «Мої підписки»:


  2. Для припинення надходження смс та e-mail оповіщень необхідно зняти галочки під обраними рубриками, або ж навпаки – проставити їх для потрібної налаштування розсилки:
На веб-порталі КМДА опубліковано інформацію про те, як підписатись на сервіс «Інформування киян»: http://kievcity.gov.ua/news/50694.html