Page tree
Skip to end of metadata
Go to start of metadata

 

З 10 серпня 2017 року Київ відмовляється від готівкової оплати паркувальникам та переходить на безготівкову оплату паркування. Так, для столичних водіїв запроваджено чотири способи оплати паркування на всій території Києва з 08:00 до 22:00. Зокрема, за допомогою місячної карти та паркувального талону, через паркомат, шляхом СМС-паркування, а також у мобільному додатку.  

Паркування у вихідні дні є безкоштовним! Ця інформація вказана на інформаційних табличках, які є на кожному майданчику у Києві.


Способи оплати паркування


Паркувальні абонементи:

Інструкція придбання паркувального абонемента онлайн

При переході на сторінку оплати ГІОЦ або на Portmone необхідно:

 1. вибрати тип паркувального талона (квартальний або місячний),
 2. спосіб доставки (Нова пошта / Укрпошта / Самовивіз),
 3. заповнити дані про платника
 4. дати згоду на збір і обробку персональних даних.

Оплата здійснюється банківською картою безпосередньо на сайті. Доставка абонементів БЕЗКОШТОВНА


Покладіть лицьовою стороною догори на панель приладів під лобове скло автомобіля.


Паркомат:

 • для початку користування послугою натисніть будь-яку кнопку;
 • оберіть мову;
 • вставте банкноту у приймальний пристрій;
 • отримайте чек;
 • покладіть чек лицьовою стороною догори на панель приладів під лобове скло автомобіля.

Перелік паркоматів тут


Мобільне паркування:

«Мобільне паркування» — це новий інноваційний проект, який дозволяє водіям здійснювати розрахунки за послуги паркування автомобілів за допомогою мобільного телефону.

Є можливість використовувати один із способів:

 • USSD-команди (послуга ТелеПарк на номер 849)
 • SMS-паркування на номер 516 або 9393 в системі  UNIP – на веб-сайті unip.com.ua.
 • Мобільні додаток UNIP
 • Мобільний додаток Parking UA
 • Мобільний додаток Barking
 • Мобільний додаток Privat24

Послуга "ТелеПарк"

 1. Для користування послугою достатньо звичайного кнопкового телефону. 
 2. Не потрібно відкриття додаткових електронних рахунків та підключення телефону до мережі Інтернет
 3. Послуга "ТелеПарк" надається абонентам передплачуваного мобільного зв’язку операторів Vodafone та Kyivstar, які мають можливість використовувати для оплати паркування свої електронні рахунки у вищезгаданих операторів.

Для початку користування послугою необхідно провести одноразову реєстрацію мобільного номера телефону та реєстраційного номера автомобіля шляхом надіслання на єдиний короткий номер 849 з будь-якого мобільного телефону повідомлення із реєстраційним номером автомобіля.

Оплата паркування проводиться шляхом безкоштовної відправки на короткий номер 849 коду з числовим номером паркувального майданчику (наприклад, *849*9999#), що дозволяє сплатити за 1 годину паркування відповідно до тарифної зони паркувального майданчика. Номер паркувального майданчика розташовано на дорожніх знаках. В текст повідомлення треба ввести тільки цифри, без літери А.

Для продовження паркування ще на одну годину достатньо повторити відправку коду.

Контакти технічної підтримкиk.guliaiev@telecard.solutions 


SMS-паркування на номери 516 та 9393 (UNIP):

SMS-паркування дозволяє використовувати для оплати паркування звичайні мобільні телефони (навіть кнопкові).

Для початку паркування Споживач має зареєструватися у власному кабінеті на unip.com.ua та на його віртуальному рахунку має бути достатньо коштів для початку паркування.


Початок паркування:

Для початку паркування Споживач відправляє на Короткий номер 9393* або 516** Повідомлення у вигляді: номер паркувального майданчику або номер зони «пропуск» номер автомобіля.
(Приклад: АХХХХ/AX ААХХХХАА)
У відповідь на відправлене Повідомлення, Споживач отримує Повідомлення щодо підтвердження початку паркування.

! Час паркування вираховується виходячи з фактичного часу стоянки автомобіля. Мінімальний час паркування 30 хв. Тарифікація похвилинна з 30 хвилини.


Закінчення паркування:

Для закінчення паркування Споживач повинен відправити Повідомлення на Короткий номер 9393* або 516** з літерою «С» незалежно від регістра алфавіту «пропуск» номер автомобілю.
(Приклад: С ААХХХХАА)
Після відправлення Повідомлення, Споживач одержує Повідомлення з інформацією про закінчення паркування та залишок коштів на віртуальному рахунку.


Обрання/зміна мови:

Для обрання/зміни української мови Повідомлень Споживач відправляє на короткий номер 9393* або 516**Повідомлення, в якому вказує літеру «У» (з регістра українського, російського) алфавіту або літеру «Y» (з регістра англійського алфавіту).
У відповідь на відправлене Повідомлення, Споживач отримує Повідомлення про зміну мови.

Для обрання/зміни англійської мови Повідомлень Споживач відправляє на Короткий номер 9393* або 516**Повідомлення, в якому вказує літеру «Е» незалежно від регістра алфавіту.
У відповідь на відправлене Повідомлення, Споживач отримує Повідомлення про зміну мови.

Інформаційні Повідомлення:

Для одержання інформації про залишок коштів на віртуальному рахунку Споживач повинен відправити запит на Короткий номер 9393* або 516** у вигляді Повідомлення, в якому міститься літера «Б» (з регістра українського або російського алфавіту) або літера «В» (з регістра англійського алфавіту).
Після відправлення Повідомлення, Споживач одержує Повідомлення, в якому зазначена інформація про залишок коштів на віртуальному рахунку.

Для одержання інструкції з користування послугою СМС паркування Споживач повинен відправити запит на Короткий номер 9393* або 516** у вигляді Повідомлення, в якому міститься літера «І» (з регістра українського або англійського алфавіту) або літера «И» (з регістра російського алфавіту).
Після відправлення Повідомлення Споживач одержує Повідомлення, в якому зазначається інструкція з початком та закінченням паркування.

Попередження:

За 20 хв. до закінчення коштів на віртуальному рахунку Споживач одержує відповідне Повідомлення та пропозицію поповнити віртуальний рахунок або залишити місце паркування через 20 хв.

Якщо паркувальний майданчик має визначені часи роботи, а Споживач не зупинив паркувальну сесію, то його паркувальна сесія буде автоматично закінчена. Споживач отримає Повідомлення про зупинення паркування автомобіля на паркувальному майданчику та залишок коштів на віртуальному рахунку.
У випадку закінчення коштів на віртуальному рахунку, Споживач отримає Повідомлення про зупинення паркувальної сесії автомобіля на паркувальному майданчику.

*Вартість відправлення SMS-повідомлення – 0,94 грн. для абонентів ПрАТ “ВФ Україна”, ПрАТ “Київстар” та ТОВ “лайфселл”. Вартість відправлення SMS-повідомлення для абонентів ТОВ «ТриМоб» – 0,25 грн.
Тариф у гривнях з урахуванням ПДВ. Додатково утримується збір до Пенсійного фонду у розмірі 7,5% з вартості послуги без урахування ПДВ.
Тільки для повнолітніх.
Технічна підтримка: 0-800-300-516 з пн.-пт. з 9-00 до 18-00
Організатор: ТОВ “ЮНІП КИЇВ”, 02125, Київ вул. Старосільська, 1.

**Вартість відправлення SMS-повідомлення – 0,33 грн. для абонентів ПрАТ “ВФ Україна” та ПрАТ “Київстар”. Вартість відправлення SMS-повідомлення для абонентів ТОВ «лайфселл» – 0,94 грн.
Тариф у гривнях з урахуванням ПДВ. Додатково утримується збір до Пенсійного фонду у розмірі 7,5% з вартості послуги без урахування ПДВ.
Тільки для повнолітніх.
Технічна підтримка: 0-800-300-516 з пн.-пт. з 9-00 до 18-00
Організатор: ТОВ “ЮНІП КИЇВ”, 02125, Київ вул. Старосільська, 1.

 


Контакти технічної підтримки: support@unip.biz


Мобільний додаток:

Завантажити додатки можна з інтернет-магазинів мобільних додатків Google Play та App Store:

 • мобільний додаток "ParkingUA"

Мобільний додаток ParkingUA є розвитком мобільного додатку KyivParkingApp, працює на телефонах з операційними системами IoS та Android та завантажується з відповідних інтернет-ресурсів. Є сервісом передплаченого паркування.
Для паркування користувач вибирає з електронної мапи паркувального простору міста Києва необхідний паркувальний майданчик, вказує номер автомобіля, потрібну кількість годин паркування та обирає спосіб оплати з гаманця Masterpass або Смарт грошима Київстар. При обранні  гаманця Masterpass вводить дані своєї платіжної картки.
Оплата паркування здійснюється на початку паркування шляхом переказу коштів за вибрану користувачем кількість годин паркування з карткового рахунку користувача за допомогою сервісу MasterPass або Смарт грошима Київстар.

Контакти технічної підтримкиkyivcityparking@gmail.com

 • мобільний додаток "UNIP"

Мобільний додаток UNIP дозволяє використовувати смартфони, планшети та інші сучасні термінали мобільного зв’язку, які працюють на операційних системах IoS та Android, в системі «мобільного паркування» UNIP.
Додаток завантажуються з відповідних інтернет-ресурсів. Для паркування користувач вибирає в мобільному додадку з електронної мапи паркувального простору міста Києва необхідний паркувальний майданчик або вводить його номер.
Алгоритм початку та закінчення паркування, а також його оплати, аналогічний SMS-паркуванню в системі UNIP, тільки здійснюється шляхом натискання відповідних клавіш в мобільному додатку.

Поширені питання тут

Контакти технічної підтримки: support@unip.biz

 • мобільний додаток "Barking"

Паркувальний майданчик вибирається користувачем на електронній мапі.  Користувачеві надається 10 безкоштовних хвилин, щоб покинути паркувальний майданчик при відмові від паркування. В подальшому нарахування оплати здійснюється  щохвилинно.
Мобільний додаток Barking працює на пристроях з операційними системами IoS та Android, завантажується з відповідних інтернет-ресурсів.

Контакти технічної підтримкиviktoria@barking.city

 • мобільний додаток "Privat24"

ПриватБанком дороблений сервіс мобільного додатку Privat24 з метою надання  користувачеві можливості з його використанням здійснювати передоплату паркування.
При цьому користувач на електронній мапі додатку визначає паркувальний майданчик та вибирає необхідний час паркування.
Оплата паркування за вибраний обсяг часу здійснюється з банківського рахунку користувача.
Мінімальна кількість часу паркування – 1 година, у подальшому користувач може вибирати потрібний час з кроком 15 хвилин.
На сьогодні послуга доступна тільки клієнтам ПриватБанку.

Контакти технічної підтримки: vladislav.pavlenko@privatbank.ua


 

Див. також

Питання-відповіді за темою

Статті за темою

Інспектори з паркування


Контакти за темою

Головне управління національної поліції в м. Києві 
КП «Київтранспарксервіс» 
Управління патрульної поліції 
Департамент патрульної поліції