Page tree
Skip to end of metadata
Go to start of metadata

Як правильно поводитися коли патрульний зупиняє ваш автомобіль через порушення, аби ситуація вирішилась швидко та позитивно.

  1. Залишайтеся в автомобілі, допоки поліцейський не попросить вас вийти з автомобілю - він має на це право. 
  2. Вислухайте поліцейського й уточніть усі незрозумілі для вас моменти. Ви завжди маєте право обґрунтовано не погодитися з поліцейським, однак сперечатися з ним не варто. Ви можете оскаржити дії поліцейського згодом, звернувшись до суду та надавши докази власної невинуватості. Адже в правовій державі всі спірні правові питання вирішуються в судовому порядку, а не в сварці на проїжджій частині. 
  3. Виконуйте законні вимоги поліцейського. Не провокуйте конфлікт і не чиніть опору. Не забувайте, що поліцейські готові до рішучих дій.
  4. Зазвичай, протокол (або постанова) оформлюється на місці вчинення правопорушення. В патрульний автомобіль поліцейський може посадити порушника для доставлення в районний відділок поліції.

Скаргу або подяку щодо роботи патрульного можна зареєструвати, зателефонувавши за номером гарячої лінії патрульної поліції або надіславши лист на електронну адресу public@patrol.police.gov.ua.

Джерело: https://goo.gl/6N7Tb9