Blog
Skip to end of metadata
Go to start of metadata
Icon

НОВА ІНФОРМАЦІЯ

У столиці поновлять роботу пунктів обігріву. Відповідне доручення дав комунальним службам міста перший заступник голови КМДА Микола Поворозник.

«Враховуючи очікуване значне зниження найближчими днями нічної температури повітря, прошу поновити роботу пунктів для обігріву та забезпечити їх належне функціонування», – про це йдеться у документі.

Нагадаємо, у зимовий період в столиці працюють 20 пунктів обігріву, організовані Департаментом соціальної політики, які готові прийняти всіх, хто потребує допомоги. У разі зниження температури кількість таких пунктів буде збільшено за рахунок пунктів Департаменту міського благоустрою.

Окрім того, у столиці постійно діє міський оперативний штаб допомоги бездомним особам і розроблено графік роботи соціального патруля, відповідно до якого проводяться чергування в місцях найбільшого скупчення таких осіб.

Icon

Із 23 лютого в усіх районах столиці будуть розгорнуті додаткові 24 пункти обігріву у зв’язку з різким  зниженням температури повітря . Пункти обігріву розташовуються у приміщеннях комунальних підприємств, лікарнях і територіальних підрозділах Департаменту соціальної політики. Звернутися до такого пункту може кожен, хто потребує допомоги у морозні дні. АДРЕСИ.


Посилання: https://kyivcity.gov.ua/news/59503.html

  • No labels