Блог
Перейти в кінець метадати
Перейти на старт метадати
Icon

НОВА ІНФОРМАЦІЯ

Столична влада зробить все, щоб провести фінал Ліги чемпіонів УЄФА на такому ж високому рівні, як і Євробачення-2017. Про це в ефірі телеканалу «Київ» заявив мер Києва Віталій Кличко.

"В травні цього року у нас відбудеться фінал Ліги чемпіонів УЄФА. Ми готуємося до проведення і очікуємо велику кількість гостей", - сказав Віталій Кличко. Він підкреслив, що за оцінками експертів до Києва приїдуть 70 – 80 тисяч вболівальників. "І ми повинні бути готові провести цей захід на такому ж високому рівні, як і Євробачення у минулому році", - сказав Кличко.

Крім того влада Києва  оголосила конкурс на новий символ Києва , який має зустрічати гостей Ліги чемпіонів уже за чотири місяці.

Icon

Перший етап передбачатиме подання конкурсних робіт до Управління туризму та промоцій за адресою: вул. Хрещатик, 12-А,  talismankyiv2018@gmail.com . На другому етапі триватиме обрання 10 кращих робіт, за які кияни зможуть проголосувати на туристичному  сайті  столиці. Під час третього етапу відкритим голосуванням визначать найкращого – того, хто набере більшу кількість голосів. Переможця відзначать грошовою премією у сумі 150 тис. грн коштом міських бюджетних асигнувань.


Посилання: https://kyivcity.gov.ua/news/60198.html

  • Немає міток