Page tree
Skip to end of metadata
Go to start of metadata
  1. При розрахунку за товар насамперед слід звернутися до адміністрації магазину з вимогою повернення різниці між ціною на ціннику та ціною, зазначеною у чеку.
  2. У випадку відмови потрібно залишити запис у Книзі відгуків і пропозицій:
    • Керівник підприємства роздрібної торгівлі (закладу ресторанного господарства) або його заступник зобов'язаний в тижневий термін розглянути запис, що внесений до Книги відгуків і пропозицій, розібратися по суті питання та вжити необхідних заходів до усунення недоліків і порушень в роботі підприємства або до реалізації висловлених пропозицій. Керівник підприємства або його заступник а результатами розгляду заяви повинен подати у Книзі відгуків і пропозицій на зворотному боці заяви споживача інформацію про заходи, яких вжито, та у тижневий термін, в обов'язковому порядку, надіслати письмову відповідь заявнику за вказаною ним адресою. У разі порушення строків отримання відповіді, або якщо така відповідь не задовольняє вимоги споживача, останній може звернутися з претензією до адміністрації суб'єкта господарювання. 

Якщо питання не вирішено, звернутися із заявою до Головного управління Держпродспоживслужби в м. Києві . У заяві потрібно вказати інформацію про місцезнаходження та найменування суб'єкта господарювання, до діяльності якого буде здійснюватися захід (інформацію можливо з'ясувати на куточку покупця, у фіскальному чи товарному чеку, на ціннику), викласти суть питання, додати фото цінника, чек, іншу наявну інформацію.