Blog
Skip to end of metadata
Go to start of metadata
Icon

НОВА ІНФОРМАЦІЯ

Інформація, стосовно проведення сезонної ярмарки в Подільскому районі, за адресою вул. Світлицького,33, організатором якої є КП "Міський магазин" - недостовірною.

Зазначимо, що адресний перелік сезонних ярмарок на І півріччя 2019 року ще не затверджений. Тому підстави для проведення вищевказаного сезонного ярмарку, за даною адресою (вул. Світлицького, 33) та тим паче від імені КП "Міського магазину" - відсутні.

Icon

Згідно з пунктом 4 розпорядження виконавчого органу Київської міської (Київської міської державної адміністрації) від 26.05.2015 №507 "Про проведення ярмарків у місті Києві" , адресний перелік сезонних ярмарків із зазначенням строків проведення та організаторів на I та II півріччя поточного року формуються Департаментом промисловості та розвитку підприємництва виконавчого органу Київської міської ради (Київської міської державної адміністрації) на підставі пропозицій районних в місті Києві державних адміністрацій, комунальних підприємств, що провадять свою діяльність у сфері торгівлі та підпорядковані Департаменту промисловості та розвитку підприємництва виконавчого органу Київської міської ради (Київської міської державної адміністрації), депутатів Київської міської ради та затверджуються заступником голови Київської міської державної адміністрації, до повноважень якого належать питання в галузі торговельного обслуговування населення.


Посилання: http://bit.ly/2BpwygB

  • No labels