Blog
Skip to end of metadata
Go to start of metadata
Icon

НОВА ІНФОРМАЦІЯ

КМЦС «Родинний Дім» розпочинає нову арт-терапевтичну Програму «Терапія через мистецтво», яка, безсумнівно, є корисною для жінок, які опинилися в складних сімейних обставинах або постраждали від домашнього насильства.

Програма передбачає груповий формат зустрічей, але, якщо Ви поки не готові працювати в групі, то можливі індивідуальні консультації. «Родинний Дім» намагався створити для Вас теплу атмосферу безпеки та довіри. 

На заняттях Ви:

  • відчуєте зниження внутрішньої напруги та емоційного болю, пов'язаного з травматичним досвідом;
  • зможете відновити зруйновану самоповагу та сформувати почуття контролю над своїм життям;
  • розширите горизонти своїх уявлень та почуттів та сформуєте новий погляд на життя, в якому немає місця насильству, болю чи приниженням;
  • навчитеся методам медитації та релаксації;
  • отримаєте змогу поспілкуватися з професійним психологом щодо Ваших проблем та думок;
  • відчуєте теплі та позитивні емоції від групових та індивідуальних зустрічей.

Групові заняття КМЦС «Родинний Дім» - прекрасна можливість познайомитися з жінками, які опинилися в схожій життєвій ситуації, поділитися з ними своїм досвідом, отримати поради, співчуття, підтримку та опору. На заняттях, через різноманітні художні техніки, Ви зможете доторкнутися до пригнічених почуттів та трансформувати їх у форму досвіду, що, в подальшому, даватиме Вам силу та впевненність у собі, почуття рівноваги та розуміння себе. 

Програма допоможе Вам згадати, що Ви - прекрасна Жінка, яка має право на самоідентифікацію, особистий вибір, теплі стосунки, щастя та свободу від насильства в Вашому будинку. 

Icon

Заняття проходитимуть під керівництвом спеціалістів КМЦС «Родинний Дім», а саме: практикуючої психологині  психолога Марини Вовк та професійної художниці Марії Кузнецової. Заняття проходять щотижнево за адресою: м. Київ, вул. Салютна, 11-а. 
Дізнатися деталі та записатися до Програми Ви маєте змогу за номерами телефонів:
(044) 422 10 69 або (067) 442 22 167 (Марина Вовк та Марія Кузнецова).

Участь в Програмі анонімна та безкоштовна.   


Посилання: https://1551.gov.ua/news/4125.html

  • No labels