Blog
Skip to end of metadata
Go to start of metadata
Icon

НОВА ІНФОРМАЦІЯ

На сайті «Центру комунального сервісу» реалізовано можливість онлайн замовити повірку, заміну чи встановлення квартирних лічильників води та опалення за посиланням: https://cks.com.ua/services/request


Замовити повірку, заміну чи встановлення квартирних лічильників можна також:

  • за номером телефону контакт-центру ЦКС: (044) 247-40-40 (для замовлення послуги натиснути 6);
  • у найближчому сервісному центрі: https://cks.com.ua/service-centers 

Довідково.

Усі засоби вимірювальної техніки, зокрема і квартирні лічильники, підлягають періодичній повірці та повірці після ремонту. Це визначено у Законі України «Про метрологію та метрологічну діяльність», стаття 17. 

Залежно від типу приладу обліку води встановлюється міжповірочний інтервал – зазвичай це 4 роки від дати останньої повірки. Повірка квартирних лічильників проводиться спеціалізованими компаніями, які можна обирати самостійно. Але варто бути обачним, адже ті компанії, які пропонують клієнтам провести опломбування чи розпломбування лічильників, а також пропонують укласти договори на постачання послуг і беруть за це кошти, чинять шахрайські дії.

Результати повірки споживачі отримують поштою. Також перевірити статус лічильника води можна онлайн – за допомогою сайту: https://meters.com.ua 

Важливо, що опломбування лічильників здійснюють винятково підприємства, що виконують послуги (виконавець послуг з опалення та гарячого водопостачання для киян є КП «Київтеплоенерго», з холодного водопостачання та водовідведення – ПрАТ «АК «Київводоканал»).


Посилання: http://bit.ly/2YfaXVu

  • No labels