Blog
Skip to end of metadata
Go to start of metadata
Icon

НОВА ІНФОРМАЦІЯ

Наступна сесія Київради повинна відбутися у четвер, 19 вересня. Про це домовилися Київський міський голова та керівники депутатських фракцій Київради за підсумками консультацій.

«Як ви знаєте, я ініціював консультації з головами депутатських фракцій та груп щодо дострокового припинення повноважень Київради VIII скликання. Така зустріч – консультації – відбулися. Ми з лідерами всіх 5 фракцій домовилися про проведення сесії, – сказав після зустрічі Віталій Кличко. – Нам потрібно розв’язувати гострі на сьогодні питання для міста. Це і соціальні виплати, і надбавки освітянам, і зарплата транспортникам, підготовка до опалювального сезону. Це ті питання, що необхідно вирішити невідкладно! І я сподіваюся, незважаючи на те, що все сьогодні робиться, аби дестабілізувати ситуацію в столиці, внести хаос, депутати таки зберуться. Розуміючи свою відповідальність перед киянами, які їх обирали і яким вони підзвітні. Так що, на цей четвер ми домовилися провести засідання Київради».

Він також зазначив, що в середу, 18 вересня, голови проведуть засідання фракцій і з’ясують кількість депутатів, що прийдуть на сесію.


Посилання: https://cutt.ly/ZwKOOew

  • No labels