Блог

Блог

Icon

НОВА ІНФОРМАЦІЯ

30 березня о 20:30 повітряно-цирковим вуличним дійством «Садівниця Мю і кінематика флюїдів» від французького колективу Transe Express на Софійській площі відкриється фестиваль «Французька весна в Україні». Організатором заходу виступили – Посольство Французької Республіки в Україні та Французький інститут в Україні. Ініціативу організаторів підтримано розпорядженням Київської міської державної адміністрації № 489.

Як повідомляють організатори, сюжет спектаклю розгортатиметься навколо схожої на квітку оригінальної конструкції, що відчиняється, як велетенська музична скринька. Зачеплена на підйомний кран повітряна зірка «спілкується» із гнучкою анемоною в повітрі, у той час як глядачі спостерігають за світловою ходою артистів на землі.

Створена новою командою митців за участю досвідчених учасників колективу, ця вистава пропонує небесно-повітряну феєрію, де музика, візуальні образи, неймовірні акробатичні трюки захоплять серця глядачів. Ознайомитися з програмою фестивалю можна на сайті Французького інституту в Україні.

Мета «Французької весни» – налагодження міжкультурних зв'язків України та Франції, активна комунікація між представниками творчої інтелігенції, а також зацікавленої публіки.

Icon

Відповідно до розпорядження КМДА, 30 березня із 19:00 до 23:00 заборонять рух усіх видів транспортних засобів на вулицях Софіївській, Малій Житомирській, Володимирській (від вулиці Ірининської до вулиці Великої Житомирської) та у провулку Рильському. Також буде внесено зміни в роботу маршрутів наземного пасажирського транспорту загального користування, відповідно до схеми організації дорожнього руху.

У зв’язку із забороною руху всіх транспортних засобів вказаними вулицями, дозволять рух вулицею Хрещатик 30 березня з 19:00 до 23:00.

Під час проведення фестивалю забезпечать публічну безпеку і порядок, чергування бригад екстреної (швидкої) медичної допомоги та пожежно-рятувальної техніки.

Окрім того, із 20:00 28 березня до 01:00 29 березня та 30 березня із 20:00 до 23:00 частково відключать зовнішнє освітлення на Софійській площі та на вулиці Володимирській, провулку Рильському.


Посилання: http://bit.ly/2WjRVYv

Icon

НОВА ІНФОРМАЦІЯ

У вівторок, 26 березня 2019 року, у Контактному центрі міста Києва  відбудеться «пряма лінія» за участю директора СП «Енергозбут» КП «КИЇВТЕПЛОЕНЕРГО» Лопатіна Костянтина Олександровича.

«Пряма лінія» відбудеться з 12:00 до 13:00, під час якої мешканці міста матимуть можливість задати актуальні питання, які цікавлять їх найбільше. Дзвінки прийматимуться за номером «15-51».

Так, на обговорення будуть винесені наступні питання:

 • Забезпечення централізованим гарячим водопостачанням мешканців Києва;
 • Передача показань квартирних лічильників і способи оплати за спожиті послуги;
 • Проведення перерахунків та коригувань у нарахуваннях;
 • Встановлення, опломбування, повірка квартирних приладів обліку;
 • Якість надання послуг теплопостачання в житлових будинках та ін.

Нагадаємо, що слідкувати за спілкуванням усі охочі зможуть на сайті Контактного центру міста Києва, а також на офіційному каналі в Youtube, де відбудеться трансляція в режимі «онлайн».


Посилання: https://1551.gov.ua/news/3902.html

Icon

НОВА ІНФОРМАЦІЯ

Столичні школярі вийдуть на навчання після весняних канікул на один день пізніше. Про це йдеться у листі директора Департаменту освіти і науки КМДА Олени Фіданян.

Так, Департамент рекомендує закладам загальної середньої освіти "організувати весняні канікули з 25 березня по 1 квітня 2019 року (включно)".

Раніше канікули планувалися з 25 по 31 березня. Тепер школярі офіційно виходять на навчання не 1 квітня, а 2 квітня, у вівторок.

Icon

Рішення пов'язане з тим, що 31 березня на виборах Президента України у багатьох столичних школах працюватимуть виборчі дільниці.


Посилання: http://bit.ly/2upqtfY

Icon

НОВА ІНФОРМАЦІЯ

Діти-сироти та окремі категорії осіб з інвалідністю, у тому числі внутрішньо переміщені особи, які перебувають на обліку в органах праці та соціального захисту населення міста Києва та Пенсійного фонду України міста Києва та фактично проживають у місті Києві, до кінця 2019 року отримають щомісячну адресну соціальну матеріальну допомогу. Підписане відповідне розпорядження Київської міської державної адміністрації № 448. Про це повідомила заступник голови КМДА Марина Хонда.

Так, за її словами, допомогу у розмірі 1500 грн отримають:

 • діти з інвалідністю підгрупи А;
 • діти з інвалідністю, над якими встановлено опіку чи піклування або які виховуються в прийомних сім’ях чи дитячих будинках сімейного типу;
 • діти-сироти.

Матеріальну допомогу у розмірі 1400 грн виплатять:

 • особам з інвалідністю І групи підгрупи А, розмір пенсії яких (з урахуванням надбавок, підвищень, додаткових пенсій, цільової грошової допомоги, пенсій за особливі заслуги перед Україною та інших доплат до пенсій, встановлених законодавством) не перевищує розміру 2 прожиткових мінімумів для осіб, які втратили працездатність;
 • особам з інвалідністю І групи підгрупи А – одержувачам державної соціальної допомоги.

У розмірі 1000 грн матеріальна допомога передбачена дітям з інвалідністю. Допомога у розмірі 900 грн – особам з інвалідністю І групи, розмір пенсії яких (з урахуванням надбавок, підвищень, додаткових пенсій, цільової грошової допомоги, пенсій за особливі заслуги перед Україною та інших доплат до пенсій, встановлених законодавством) не перевищує розміру 2 прожиткових мінімумів для осіб, які втратили працездатність, особам з інвалідністю І групи – одержувачам державної соціальної допомоги.

Матеріальна допомога здійснюватиметься коштом, передбаченим міською цільовою програмою «Турбота. Назустріч киянам» на 2019-2021 роки.

«Щомісячна адресна соціальна матеріальна допомога, яку не було своєчасно виплачено громадянинові через незалежні від нього причини, в разі смерті цих громадян виплачується членам сім’ї померлого в порядку, передбаченому для виплати пенсій у зв’язку зі смертю пенсіонера», – додала Марина Хонда.

Вона підкреслила, що особам, які одночасно належать до декількох категорій, надається одна допомога у більшому розмірі.


Посилання: http://bit.ly/2UQxFNI

Icon

НОВА ІНФОРМАЦІЯ

З березня 2019 року виплата субсидії громадянам здійснюється:

→ за січень 2019 року 

субсидія виплачується за рахунок субвенції з державного бюджету шляхом перерахування коштів за мешканців, на особові рахунки мешканців, зменшуючи розмір їх внесків/платежів на суму житлової субсидіїсобам, які звернулися за призначенням житлової субсидії до 31 грудня 2018 року, а також тим, що звернулися після 1 січня 2019 року, але житлова субсидія їм призначена з 2018 року).

→ за лютий - квітень 2019 року

субсидія виплачується шляхом виплати одержувачам у готівковій формісобам, які звернулися за призначенням житлової субсидії до 31 грудня 2018 року, а також тим, що звернулися після 1 січня 2019 року, але житлова субсидія їм призначена з 2018 року).

Особам, які одержують пенсії, - Мінсоцполітики через Пенсійний фонд України шляхом перерахування органами Пенсійного фонду України коштів на пенсійні рахунки в уповноважених банках або через виплатні об'єкти АТ «Укрпошта».

Особам, які не одержують пенсії, - Мінсоцполітики через АТ «Ощадбанк» після 12 числа місяця шляхом перерахування коштів для здійснення грошових переказів через платіжну систему «Система термінових переказів «Швидка копійка» або шляхом зарахування на поточні рахунки, відкриті в АТ «Ощадбанк».

Громадянам, які звернулися за призначенням житлової субсидії з 1 січня 2019 року, субсидія виплачується не готівкою, а шляхом перерахування коштів на рахунок в АТ «Ощадбанк» для подальшого перерахування коштів за мешканців, на особові рахунки мешканців, зменшуючи розмір їх внесків/платежів на суму житлової субсидії. Одержувачі житлової субсидії зобов'язані щомісяця сплачувати обов'язкову частку платежу.

Icon

В березні 2019 року через технічні проблеми не всі пенсіонери отримали субсидію разом з виплатою пенсії. У разі, якщо пенсіонеру не виплачено субсидію разом з виплатою пенсії, його субсидія перерахована в АТ «Ощадбанк»:

 • через платіжну систему «Система термінових переказів «Швидка копійка»; 
 • на картковий рахунок «Картка киянина»;
 • на поточний рахунок, відкритий в АТ «Ощадбанк».

Одержувач субсидії може звернутись з оригіналом паспорта до найближчого відділення АТ «Ощадбанк» та отримати субсидію.


Якщо пенсіонер за станом здоров’я не може самостійно звернутись до відділення АТ «Ощадбанк», то стаття 245 Цивільного кодексу України передбачає оформлення довіреності на отримання субсидії в АТ «Ощадбанк» через платіжну систему «Система термінових переказів «Швидка копійка», яка може бути посвідчена посадовою особою організації, в якій довіритель перебуває на стаціонарному лікуванні або за місцем його реєстрації (проживання).

Суми невиплачених протягом трьох місяців з дати перерахування Пенсійному фонду України та АТ «Ощадбанк» житлових субсидій повертаються на рахунок Мінсоцполітики не пізніше 10 робочих днів разом з реєстрами осіб, яким не виплачена житлова субсидія у готівковій формі.

З 1 травня 2019 року призначення житлової субсидії домогосподарствам, які таку субсидію одержували протягом опалювального сезону 2018/19 року на підставі їх звернень до 31 грудня 2018 року, здійснюється лише після подання нових заяви (в якій обов'язково зазначається номер мобільного телефону заявника) і декларації.


Посилання: https://dnipr.kyivcity.gov.ua/news/14537.html

Icon

НОВА ІНФОРМАЦІЯ

До Всесвітнього дня боротьби з туберкульозом кияни зможуть безкоштовно обстежитися на пересувних флюорографах. Про це повідомили у Департаменті охорони здоров’я КМДА.

Обстеження дає можливість раннього виявлення захворювань легень, включаючи туберкульоз, а також інших патологій грудної клітини. 

Крім того, за наявності таких симптомів як кашель, що триває понад два тижні, підвищення температури, втрата апетиту, зниження маси тіла, посилене потовиділення, фахівці рекомендують звернутися до свого сімейного лікаря (терапевта, педіатра) та здати мокротиння на аналіз методом мікроскопії, щоб виключити діагноз туберкульоз.

Департамент охорони здоров’я закликав киян та гостей столиці обрати зручну для себе локацію та пройти обстеження.

У Департаменті також нагадали, що виявлення хвороби на ранніх стадіях допомагає вчасно призначити лікування, що є запорукою успішного одужання.

Район

Дата проведення

Місце проведення

Дніпровський район

22.03.2019

Амбулаторія № 3 КНП ЦПМСД № 3, вул. Бойченка, 4-А

Оболонський район

23.03.2019

Амбулаторія № 6 КНП ЦПМСД № 2, Селище ДВС, вул. Дніпроводська, 13/1

Деснянський район

24.03.2019

Амбулаторія № 5 КНП ЦПМСД № 3, вул. Волкова, 16

Дарницький район

27.03.2019

КМТЛ № 1 із ДВ, вул. Харківське шосе, 121/3

Солом’янський район

28.03.2019

Амбулаторія № 5 КНП ЦПМСД № 2, вул. В. Гавела, 7-В

Подільський район

29.03.2019

КМПТД № 1, вул. Автозаводська, 68

Голосіївський район

30.03.2019

Амбулаторія № 11 КНП ЦПМСД,
вул. Пирогівський шлях, 148

Дарницький район

31.03.2019

Амбулаторія ЦПМСД № 2,
вул. Дяченка, 12


Посилання: http://bit.ly/2U03VAT

Icon

НОВА ІНФОРМАЦІЯ

Із 23 березня через ремонт тимчасово працюватиме тільки східний вестибюль станції метро «Святошин» у бік ДП «Антонов».

Схема проходу на час ремонту західного вестибюлю станції «Святошин». Закінчено основні ремонтні роботи по східному вестибюлю станції «Святошин».

У суботу, 23 березня, він запрацює для пасажирів, а західний вестибюль буде зачинено на ремонт.


Посилання: http://bit.ly/2Cwsr2D

Icon

НОВА ІНФОРМАЦІЯ

20 березня 2019 року Кабінет Міністрів прийняв постанову „Деякі питання виплати у 2019 році разової грошової допомоги, передбаченої законами України „Про статус ветеранів війни, гарантії їх соціального захисту” і „Про жертви нацистських переслідувань”.

Ухваленим документом встановлюються розміри та порядок виплати щорічної разової грошової допомоги до 5 травня учасникам бойових дій, постраждалим учасникам Революції Гідності, особам з інвалідністю внаслідок війни, учасникам війни, особам, які мають особливі заслуги перед Батьківщиною, та особам, на яких поширюється чинність Закону України „Про статус ветеранів війни, гарантії їх соціального захисту”, а також жертвам нацистських переслідувань.

Отже, згідно з прийнятим Урядом рішенням виплату щорічної разової грошової допомоги до 5 травня у 2019 році передбачено у таких розмірах:

1) особам з інвалідністю внаслідок війни та колишнім малолітнім (яким на момент ув’язнення не виповнилося 14 років) в’язням концентраційних таборів, гетто та інших місць примусового тримання, визнаним особами з інвалідністю внаслідок загального захворювання, трудового каліцтва та з інших причин:

  • I групи – 3 850 гривень;
  • II групи – 3 400 гривень;
  • III групи – 2 950 гривень;

2) учасникам бойових дій, постраждалим учасникам Революції Гідності та колишнім неповнолітнім (яким на момент ув’язнення не виповнилося 18 років) в’язням концентраційних таборів, гетто, інших місць примусового тримання, а також дітям, які народилися у зазначених місцях примусового тримання їхніх батьків, – 1 295 гривень;

3) особам, які мають особливі заслуги перед Батьківщиною, – 3 850 гривень;

4) членам сімей загиблих і дружинам (чоловікам) померлих осіб з інвалідністю внаслідок війни, дружинам (чоловікам) померлих учасників бойових дій, учасників війни та жертв нацистських переслідувань, визнаних за життя особами з інвалідністю внаслідок загального захворювання, трудового каліцтва та з інших причин, які не одружилися вдруге, – 840 гривень;

5) учасникам війни та колишнім в’язням концентраційних таборів, гетто, інших місць примусового тримання, особам, які були насильно вивезені на примусові роботи, дітям партизанів, підпільників, інших учасників боротьби з націонал-соціалістським режимом у тилу ворога – 530 гривень.


Посилання: http://bit.ly/2TMpxSc

Icon

НОВА ІНФОРМАЦІЯ

У Києві цього тижня відбудуться сезонні ярмарки, на яких передбачено продаж сільськогосподарської продукції та продуктів її переробки за всіма групами товарів. Про це повідомили у Департаменті промисловості та розвитку підприємництва. Отже, ярмарки відбудуться:


19 березня (вівторок):

 • у Голосіївському районі – просп. Науки, 88; вул. Володимирська, 80-86-А;
 • у Дарницькому районі – вул. Євгена Харченка, 41-47; просп. Миколи Бажана (пішохідна доріжка від ТРЦ «Аркадія» до станції метро «Осокорки»), перетин вулиць Павла Чубинського та Юрія Пасхаліна;
 • у Дніпровському районі – вул. Івана Микитенка, 21-27;
 • Подільському районі – вул. Світлицького, 33; вул. Оболонська, 23-35;
 • у Святошинському районі – вул. Гната Юри, 5; перетин просп. Перемоги, 73/1 та вул. Кулібіна;
 • у Шевченківському районі – Лук’янівська площа, 1-А; міжвуличний проїзд біля скверу в межах вулиць Олеся Гончара, 65-А та Богдана Хмельницького, 94; вул. Бульварно-Кудрявська, 2-4; вул. Багговутівська, 1; вул. Ружинська, 16-18 (біля скверу).

20 березня (середа):

 • у Голосіївському районі – Стратегічне шосе (у межах просп. Науки та вул. Малокитаївської); вул. Деміївська, 45-47;
 • у Дарницькому районі – просп. Миколи Бажана (пішохідна доріжка від ТРЦ «Аркадія» до станції метро «Осокорки»), перетин вулиць Павла Чубинського та Юрія Пасхаліна;
 • у Дніпровському районі – просп. Соборності, 2-20; вул. Петра Вершигори, 1;
 • у Печерському районі – вул. Велика Васильківська (у межах вулиць Тверської та Ковпака);
 • у Подільському районі – просп. Правди, 5-11; вул. Світлицького, 33;
 • у Святошинському районі – вул. Підлісна, 8;
 • у Шевченківському районі – Лук’янівська площа, 1-А.

21 березня (четвер):

 • у Голосіївському районі – вул. Новопирогівська, 25; вул. Ковпака (у межах вулиць Великої Васильківської та Антоновича), вул. Ломоносова (у межах вулиць Михайла Стельмаха та Маричанської);
 • у Дарницькому районі – вул. Євгена Харченка, 41-47; просп. Миколи Бажана (пішохідна доріжка від ТРЦ «Аркадія» до станції метро «Осокорки»); перетин вулиць Павла Чубинського та Юрія Пасхаліна; вул. Старобориспільська (пішохідна доріжка від станції метро «Червоний хутір» до зупинки автобусів № 51, № 63);
 • у Дніпровському районі – б-р Перова, 8-10; вул. Березняківська, 21-23; просп. Генерала Ватутіна, 12-А;
 • у Печерському районі – вул. Московська, 2;
 • у Подільському районі – вул. Оболонська, 23-35; вул. Світлицького, 33;
 • у Святошинському районі – вул. Гната Юри, 5; перетин просп. Перемоги, 73/1 та вул. Кулібіна;
 • у Шевченківському районі – Лук’янівська площа, 1-А; вул. Багговутівська, 1; просп. Перемоги, 50.

22 березня (п’ятниця):

 • у Голосіївському районі – просп. Голосіївський, 116; просп. Академіка Глушкова, 25-53;
 • у Дарницькому районі – просп. Миколи Бажана (пішохідна доріжка від ТРЦ «Аркадія» до станції метро «Осокорки»); перетин вулиць Павла Чубинського та Юрія Пасхаліна;
 • у Деснянському районі – вул. Академіка Курчатова (у межах вулиць Мілютенка та Братиславської);
 • у Дніпровському районі – вул. Гродненська, 1/35-17-А; вул. Алматинська, 64-74;
 • у Печерському районі – перетин вулиць Леоніда Первомайського та Іллі Мечникова; пров. Виноградний, 4-6;
 • у Подільському районі – вул. Світлицького, 33; вул. Полкова, 78;
 • Святошинському районі – вул. Підлісна, 8; вул. Сільська, 16;
 • у Солом’янському районі – вул. Освіти (у межах вулиць Вузівської та Миколи Кривоноса); пров. Ковальський (у межах вулиць Металістів та Смоленської);
 • у Шевченківському районі – вул. Бульварно-Кудрявська, 2-4; Лук’янівська площа, 1-А; вул. Ризька, 1; вул. Деревлянська, 16-20; міжвуличний проїзд біля скверу в межах вулиць Олеся Гончара, 65-А та Богдана Хмельницького, 94; вул. Ружинська, 16-18 (біля скверу).

23 березня (субота):

 • у Голосіївському районі – вул. Паньківська; вул. Голосіївська, 4-10;
 • у Дарницькому районі – вул. Ревуцького; перетин вулиць Павла Чубинського та Юрія Пасхаліна; просп. Миколи Бажана (пішохідна доріжка від ТРЦ «Аркадія» до станції метро «Осокорки»);
 • у Деснянському районі – вул. Сержа Лифаря (у межах вул. Оноре де Бальзака та просп. Володимира Маяковського);
 • у Дніпровському районі – вул. Андрія Малишка, 9-19;
 • в Оболонському районі – вул. Петра Калнишевського, 1-5;
 • у Печерському районі – вул. Катерини Білокур;
 • у Подільському районі – просп. Степана Бандери (біля Куренівського парку); вул. Світлицького, 33;
 • у Святошинському районі – вул. Булгакова, 10-13/1;
 • у Солом’янському районі – вул. Героїв Севастополя, 42 (у межах вулиць Михайла Донця та Героїв Севастополя, 35-А);
 • у Шевченківському районі – вул. Богдана Гаврилишина, 1-17; Лук’янівська площа, 1-А; вул. Салютна, 9-21.

24 березня (неділя):

 • у Голосіївському районі – вул. Маршала Конєва (у межах вулиць Михайла Ломоносова та Василя Касіяна);
 • у Дарницькому районі – перетин вулиць Павла Чубинського та Юрія Пасхаліна; просп. Миколи Бажана (пішохідна доріжка від ТРЦ «Аркадія» до станції метро «Осокорки»), вул. Старобориспільська (пішохідна доріжка від станції метро «Червоний хутір» до зупинки автобусів № 51, № 63);
 • у Дніпровському районі – вул. Сулеймана Стальського (у межах вулиць Райдужної та Старосільської);
 • у Печерському районі – вул. Івана Кудрі (у межах вулиць Іоанна Павла ІІ та Чигоріна);
 • у Подільському районі – вул. Світлицького, 33;
 • у Шевченківському районі – Лук’янівська площа, 1-А; вул. Татарська, 32-38.

Icon

НОВА ІНФОРМАЦІЯ

З метою забезпечення якісного та своєчасного надання послуг громадянам, юридичним особам сервісними центрами Міністерства внутрішніх справ України запроваджено роботу мобільних сервісних центрів.

Мобільні сервісні центри МВС – це пересувні сервісні центри, що працюють за графіком у віддалених частинах м.Києва, де немає стаціонарних сервісних центрів МВС.

Іспити зі знання правил дорожнього руху мобільні сервісні центри приймати не будуть.

Станом на сьогоднішній день регіональний сервісний центр МВС в м. Києві забезпечений спеціальним транспортним засобом, на базі якого буде функціонувати мобільний сервісний центр Міністерства внутрішніх справ в м. Києві. Зазначений пересувний центр повністю оснащений сучасним обладнанням та здійснюватиме виїзд на підставі листів (заявок) та договору про співпрацю з Регіональним сервісним центром в м.Києві та районною державної адміністрацією, суб’єктів господарювання про необхідність приїзду та готовність забезпечити приміщення, підключенням до електромережі та мережі Інтернет. Виїзд мобільного сервісного центру МВС можливий лише за наявності 10 і більше заявок від громадян на отримання послуг.

Icon

Дні роботи мобільних сервісних центрів МВС: середа, четвер, п’ятниця.

Протягом дня обслуговуватиме одну районну державну адміністрацію чи суб’єкт господарювання. На сайті Регіонального сервісного центру Міністерства внутрішніх справ в м.Києві (hsc.gov.ua) у розділі «Мобільні СЦ» буде оприлюднено актуальний графік виїзду та роботи мобільних сервісних центрів МВС.


Посилання: https://dnipr.kyivcity.gov.ua/news/14493.html

Icon

НОВА ІНФОРМАЦІЯ

У вівторок, 19 березня, на запитання киян телефоном відповідатиме директор розрахункового департаменту ПрАТ "АК "Київводоканал" Люлін Валерій Олександрович, під час «прямої лінії» в Контактному центрі міста Києва.

Проходитиме «пряма лінія» з 12:00 до 13:00. У цей час всі охочі матимуть можливість звернутись з питаннями, які їх турбують. Дзвінки від мешканців будуть прийматися за номером «15-51». 

Зокрема, на обговорення будуть винесені наступні теми:

 • питання якості послуг, які надаються: холодне водопостачання та водовідведення; 
 • аварійні ситуації, відсутність холодної води чи недостатній тиск в мережі;
 • обслуговування та технічний стан каналізаційних колодязів, каналізаційних, водопровідних люків;
 • повірка та опломбування лічильників;
 • нарахування, розрахунки та передача показань лічильників;
 • укладання договорів на надання послуг з централізованого холодного водопостачання та водовідведення тощо.

Нагадаємо, що слідкувати за спілкуванням усі охочі зможуть на сайті Контактного центру міста Києва, а також на офіційному каналі в Youtube, де відбудеться трансляція в режимі «онлайн».


Посилання: https://1551.gov.ua/news/3877.html

Icon

НОВА ІНФОРМАЦІЯ

На Шулявському шляхопроводі розпочалися роботи з демонтажу. Про це на своїй сторінці у соціальній мережі Facebook повідомив заступник голови КМДА Дмитро Давтян.

Зазначимо, що рух транспорту на час реконструкції Шулявського шляхопроводу організовано прилеглими вулицями (+схема руху). Так, на шляхах об’їзду передбачено організацію одностороннього руху автомобільного транспорту, а саме:

 • вулиця Антона Цедіка (до перетину з вулицею Петра Нестерова) та вулиця Петра Нестерова будуть переведені в режим одностороннього руху;
 • вулиця Гарматна (до перетину з вулицею Виборзькою) та вулиця Виборзька також будуть переведені в режим одностороннього руху.

Просимо водіїв поставитися з розумінням до цієї ситуації та обрати альтернативні маршрути.

Нагадаємо, що громадський транспорт із 17 березня на час реконструкції Шулявського шляхопроводу змінить свою роботу:

Перелік тут
 • тролейбусів маршруту № 21К «Вул. Кадетський гай – Індустріальний шляхопровід»;
 • тролейбусів маршруту № 22К «Міжнародний аеропорт «Київ» («Жуляни») – Індустріальний шляхопровід»;
 • тролейбусів маршруту № 27К «Зал. ст. «Київ – Волинський» – Індустріальний шляхопровід»;
 • тролейбусів маршруту № 27А «Ст. м. «Почайна» – вул. Дегтярівська»;
 • тролейбусів маршруту № 30К «Вул. Милославська – вул. Дегтярівська»;
 • тролейбусів маршруту № 42Д «Ст. м. «Либідська» – зал. ст. «Київ –Волинський»;
 • автобусів маршруту № 27ТР «Вул. Дегтярівська – Індустріальний шляхопровід»;
 • тролейбусів маршруту № 30 від вул. Милославської до вул. Дорогожицької за власним маршрутом, далі – вул. Дорогожицька – вул. Ризька (у зворотному напрямку без заїзду на вул. Ризьку) – вул. Дорогожицька – вул. Юрія Іллєнка – ст. м. «Лук’янівська» – вул. В. Чорновола – просп. Повітрофлотський – Севастопольська площа – далі до вул. Кадетський Гай за власним маршрутом;
 • автобусів маршруту № 2 «Вулиця Булгакова – вулиця Шолуденка» у напрямку вул. Шолуденка трасою: від вул. Булгакова до б-ру Вацлава Гавела за власним маршрутом, далі – вул. Миколи Василенка – просп. Перемоги до вул. Гарматної, далі за власним маршрутом.

Окрім того, на період проведення реконструкції Шулявського шляхопроводу зміниться робота автобусних маршрутів у режимі маршрутного таксі (+схема руху):

Перелік тут:
 • автобусів маршрутів №№ 201, 239, 477 відповідно від б-ру Кольцова, ст. м. «Либідська», Деміївської площі до вул. Вадима Гетьмана за власними маршрутами, далі – розворот перед шляхопроводом у районі вул. Смоленської – вул. Вадима Гетьмана, далі за власними маршрутами;
 • автобусів маршруту № 427 у напрямку ст. м. «Палац Спорту» від зал. ст. «Київ-Волинський» до вул. Гарматної за власним маршрутом, далі –вул. Борщагівська – вул. Вадима Гетьмана – просп. Перемоги, далі за власним маршрутом; у напрямку зал. ст. «Київ-Волинський» від ст. м. «Палац Спорту» до площі Перемоги за власним маршрутом, далі – просп. Перемоги – Повітрофлотський шляхопровід – вул. Борщагівська – вул. Вадима Гетьмана – далі за власним маршрутом;
 • автобусів маршруту № 442 трасою ст. м. «Політехнічний інститут» – пров. Політехнічний – вул. Борщагівська – вул. Гарматна – вул. Машинобудівна –вул. Миколи Василенка – просп. Перемоги – ст. м. «Політехнічний інститут»;
 • автобусів маршруту № 455 у напрямку Севастопольської площі від просп. Свободи до просп. Перемоги за власним маршрутом, далі – вул. Гарматна – вул. Виборзька – вул. Вадима Гетьмана – далі за власним маршрутом; у напрямку просп. Свободи від Севастопольської площі до вул. Вадима Гетьмана за власним маршрутом, далі – вул. Олександра Довженка – вул. Дегтярівська – вул. Лагерна – просп. Перемоги – далі за власним маршрутом;
 • автобусів маршруту № 517 у напрямку Севастопольської площі від вул. Академіка Єфремова до просп. Перемоги за власним маршрутом, далі – вул. Гарматна – вул. Виборзька – вул. Вадима Гетьмана – далі за власним маршрутом; у напрямку вул. Академіка Єфремова від Севастопольської площі до вул. Вадима Гетьмана за власним маршрутом, далі – вул. Олександра Довженка – вул. Дегтярівська – вул. Лагерна – просп. Перемоги – далі за власним маршрутом.

Посилання: http://bit.ly/2uanXdB

Icon

НОВА ІНФОРМАЦІЯ

Представляючи відповідний проект нормативного акту на засіданні Кабінету Міністрів 13 березня 2019 року, Міністр соціальної політики України зазначив про те, що Урядом здійснюються послідовні кроки щодо посилення соціальної підтримки сімей з дітьми.

За його словами, ще в минулому році Урядом було ініційовано ряд заходів спрямованих на підтримку відповідального батьківства, збереження інституту сім’ї та створення належних умов щодо виховання дітей в родинах.

Розповідаючи про нову ініціативу, метою якої є підтримка багатодітних родин, Міністр повідомив, що, враховуючи те, що багатодітні сім’ї мають достатньо високі ризики потрапити в категорію малозабезпечених сімей, Президентом України Петром Порошенком ініційовано питання запровадження додаткового механізму соціального захисту багатодітних сімей.

Міністерством соціальної політики України, відповідно до зазначеної ініціативи Президента, проаналізовано систему соціальної підтримки сімей з дітьми, здійснено відповідні фінансово-економічні розрахунки та підготовлено проект нормативно-правового акта, яким пропонується запровадити новий вид соціальних виплат - допомогу на дітей, які виховуються у багатодітних сім’ях.

"Зазначену соціальну виплату пропонується встановити  з 1 квітня  2019 року з метою покращення матеріального стану багатодітних сімей, створення належних умов для виховання дітей, які виховуються в таких сім'ях. Кожна багатодітна сім'я, отримає на третю, четверту, п'яту та наступних дітей до 6-ти років щомісячну допомогу від держави у розмірі прожиткового мінімуму на дитину до 6 років. З урахуванням розміру прожиткового мінімуму середньомісячний розмір виплати складатиме: 

  • з 1 квітня 2019 року - 1626 гривень;    
  • з 1 липня 2019 року - 1699 гривень;    
  • з 1 грудня 2019 року – 1779 гривень.", - заявив Андрій Рева.

Прийняття проекту дозволить втілити плани Уряду, спільно з отриманими пропозиціями від Президента України, щодо покращення матеріального стану багатодітних сімей та створить належні умови для виховання дітей.


Посилання: https://www.msp.gov.ua/news/16811.html

Icon

НОВА ІНФОРМАЦІЯ

У Києві відбудуться сезонні толоки у парках, скверах та на пляжах. Про це повідомив начальник Управління екології та природних ресурсів КМДА Андрій Мальований.

Толоки в місті – це справжній екологічний тренд. Цією весною він пройде під хештегом #trashtag по-київськи. Запрошуємо киян.

Навесні районні КП УЗН та КП «Плесо» планують провести понад 90 масових толок у парках, скверах та на пляжах столиці та запрошують киян долучатися до масового прибирання зелених зон у своєму районі.

Icon

Посилання: http://bit.ly/2u88c6J

Icon

НОВА ІНФОРМАЦІЯ

Увечері 14 березня через футбол станція метро «Олімпійська» працюватиме з можливими обмеженнями на вхід. Про це повідомили у КП «Київський метрополітен».

Окрім того, на станції «Льва Толстого» на вихід працюватиме лише один ескалатор, тож можливе скупчення людей.

Станція метро «Палац спорту» працюватиме без обмежень.


Посилання: http://bit.ly/2CjUfae