Блог

Блог

Icon

УВАГА

Повідомляємо, що сьогодні у зв'язку з проведенням технічних  робіт в період з 13:30 до 14:30 можливі перебої у роботі Єдиного веб-порталу територіальної громади міста Києва (https://kyivcity.gov.ua/).
Приносимо вибачення за тимчасові незручності.

Icon

НОВА ІНФОРМАЦІЯ

За  отриманим у листопаді рахунком-повідомленням кияни можуть сплатити за усі житлово-комунальні послуги разом або за кожну окремо. Рахунок-повідомлення містить нарахування за утримання будинків та прибудинкової території, вивезення побутових відходів, централізоване опалення та гаряче водопостачання, холодне водопостачання та водовідведення. Про це повідомили у комунальному концерні «Центр комунального сервісу».

Також окремим рядком у єдиному рахунку-повідомленні за спожиті у жовтні послуги відображено заборгованість із централізованого опалення і гарячого водопостачання у тих споживачів, що отримували послуги із ЦО та ГВП до 1 травня 2018 року та не розрахувалися в повному обсязі. Цю заборгованість обов’язково потрібно сплатити за вказаними реквізитами.

Сплатити за спожиті житлово-комунальні послуги можна будь-яким зручним способом:

 • в особистому кабінеті «Центру комунального сервісу»: https://cks.com.ua/cabinet/  (у разі сплати «карткою киянина» – без комісії; відеоінструкція  із реєстрації в особистому кабінеті ЦКС);
 • в особистому кабінеті КП «ГІОЦ»: https://www.gioc.kiev.ua/cabinet/ ;
 • за QR-кодом на квитанції (відсканувавши QR-код за допомогою додатку на смартфоні);
 • у сервісних центрах ЦКС (адреси та графіки за посиланням: https://cks.com.ua/service-centers/ );
 • у будь-яких банківських та фінансових установах.
Зазначимо, що у поточному місяці термін оплати послуги утримання будинків та прибудинкових територій зі знижкою 10%, яка діяла до 20 числа, подовжено до 25 числа.

Посилання: http://bit.ly/2zWyZWf

Icon

НОВА ІНФОРМАЦІЯ

20-22 листопада у столиці проходитимуть масштабні командно-штабні навчання рятувальних служб у разі виникнення надзвичайних ситуацій у мирний час та в особливий період. Учасники відпрацюють практичні завдання на місцях у різних районах міста Києва.

Icon

Звертаємо увагу: 20 листопада навчання проводитимуть із можливим запуском електросирен в Оболонському районі та 21 листопада – у Дніпровському та Деснянському районах.

Закликаємо мешканців міста не панікувати у разі пересування містом великої кількості аварійної-рятувальної техніки (до навчань буде залучено понад 50 одиниць техніки), включення сирени та з розумінням ставитись до можливих незручностей через практичне відпрацювання загальноміських навчань.

Суб’єкти господарювання, де в період проведення навчання проводяться спеціальні об’єктові навчання (тренування) з питань цивільного захисту:

20 листопада 2018 року
 • Теоретичне відпрацювання заходів на об’єкті щодо подолання наслідків несприятливих погодних умов відбудеться на територіях ПАТ «Київський вітамінний завод» та Київського палацу дітей та юнацтва у Подільському районі.
 • Відпрацювання практичних заходів щодо обмеження на в’їзд (проїзд містом) вантажного транспорту у разі погіршення погодних умов, які супроводжуються сильним снігопадом відбудеться на пункті пропуску КП напрямок – Вишгород, Овруч (Оболонський район). Тут з 12:00 до 13:00 відпрацьовуватимуть обмеження в’їзду вантажного транспорту у місто.
 • Відпрацювання практичних заходів щодо захисту населення і територій при виникненні надзвичайної ситуації техногенного характеру, пов’язаної з розповсюдженням небезпечної хімічної речовини (аміак) на ПрАТ «Оболонь» відбуватиметься з 14:30 до 16:30. Під час навчання будуть проводитись роботи з ліквідації наслідків НС, пов’язаних з розповсюдженням аміаку. Також, будуть відпрацьрвані питання евакуації з елементами тимчасового відселення населення, у тому числі, осіб з інвалідністю.

У навчаннях цього дня на кожному з об’єктів планується залучити від 70 до 160 осіб та до 12 одиниць техніки.

21 листопада 2018 року
 • Відпрацювання практичних заходів щодо евакуації населення внаслідок сильного підтоплення; ліквідація наслідків підтоплення із залученням 80 учасників та 3 одиниць техніки відбудеться з 11:00 до 17:00 на території Державного університету інфраструктури та технологій (Київський інститут водного транспорту) (Подільський район).
 • Відпрацювання практичних заходів щодо евакуації населення внаслідок сильного підтоплення; ліквідації наслідків підтоплення відбуватимуться з з 11:00 до 17:00 на територіях КП «Київшляхміст» (Печерський район), ДП завод «Генератор» (Оболонський район) та теоретичних заходів на території Міської дитячої клінічної лікарні №2 (Дніпровський район). До навчань на кожному з об’єктів будуть залучені від 8 до 79 осіб та до 7 одиниць техніки.
22 листопада 2018 року
 • Відпрацювання практичних заходів щодо захисту населення і територій при виникненні надзвичайної ситуації, пов’язаної з проривом мережі на території ТОВ «Євро-Реконструкція» (ліквідація наслідків НС, пов’язаних з аварією та відключенням тепло- та електропостачання Дніпровського та Деснянського районів м. Києва) із залученням 21 особи та 9 одиниць техніки відбудуться з 12:00 до 14:00.
 • Відпрацювання практичних заходів на суб’єктах господарювання в особливий період (введення правового режиму воєнного стану) відбудуться з 10:00 до 15:00 на територіях ПАТ «Київмедпрепарат» (Шевченківський район), Дирекції «Автотранспошта» ПАТ «Укрпошта» (Солом’янський район), КП«ШЕУ» (Святошинський район), Національного університету харчових технологій (Голосіївський район).

На кожному з об’єктів планується залучити від 23 до 170 осіб та до 8 одиниць техніки.


Посилання: http://bit.ly/2Dp9jF5

Icon

НОВА ІНФОРМАЦІЯ

Як повідомляє «Київпастранс», з 10 год. 00 хв. у зв'язку із погіршенням погодних умов та скупченням транспорту введено оперативне положення для тролейбусів, автобусів та трамваїв. Транспорт курсує з відхиленням від розкладу руху.  

Через ДТП зупинилися тролейбуси на Троєщині, комунальний транспорт – тролейбуси №18, 6, 33, 28 - не просувається по вул. Кирилівськиій. Поки безперешкодно з Куренівки, Пущі-Водиці й Виноградаря можна виїхати трамваями.


Посилання: http://bit.ly/2Fh6Sa6

Icon

НОВА ІНФОРМАЦІЯ

Як повідомляють у Департаменті житлово-комунальної інфраструктури КМДА, створено спеціальну оперативну лінію для скарг від мешканців міста на несвоєчасне вивезення сміття.


Киянам варто ознайомитися з документами. Що розміщені на сайті КП "Київкомунсервіс" за осиланням: http://kks.kiev.ua/dlya-naselennya . Там опубліковано графік-дислокацію вивезення твердих побутових відходів по кожному району.

У Департаменті наголошують, що у разі несвоєчасного вивезення відходів КП "Київкомунсервіс" просить звертатися за контактним номером телефону: (044) 594-77-10.


Посилання: http://bit.ly/2Fht3gA

Icon

НОВА ІНФОРМАЦІЯ

Столична підземка у партнерстві з Укрсиббанком запустила в роботу банківські термінали у касах станцій. Тепер пасажири зможуть придбати та поповнити картку метро або проїзний квиток без використання готівки. 

Icon

Період технічного налаштування триватиме з 13 до 24 листопада, після чого проект перейде в режим повноцінного функціонування. 

Варто додати, що оскільки жетон виводиться з обігу, через термінали цей засіб оплати не реалізовуватиметься. Також допрацьовується функція запису MetroPass. Наразі вона доступна на станції “Кловська”. 

«Розширення можливостей зручної оплати проїзду разом з надійними партнерами – важливий напрямок розвитку якості послуги для нашого пасажира. Нагадаю, що Київський метрополітен став п'ятим у світі, де можна розрахуватися банківською карткою безпосередньо на турнікеті. За час проекту уже опрацьовано 40 мільйонів платежів», – повідомив керівник столичної підземки Віктор Брагінський. 

Нагадаємо, що Київським метрополітеном щодня користується 1,5 мільйона пасажирів. За об’ємом перевезень він входить у топ-25  світових підземок. 


Посилання: http://www.metro.kiev.ua/node/5899

Icon

НОВА ІНФОРМАЦІЯ

За сприяння Київської міської та районних в місті Києві державних адміністрацій, враховуючи звернення мешканців, у столиці проводяться сезонні ярмарки, на яких передбачено продаж сільськогосподарської продукції та продуктів її переробки за всіма групами товарів. Про це повідомили у Департаменті промисловості та розвитку підприємництва КМДА.


13 листопада (вівторок) 2018 року в:

 • Голосіївському районі – просп. Науки, 88, вул. Володимирська, 80-86А;
 • Дарницькому районі – вул. Євгена Харченка, 41-47, перетин вулиць Павла Чубинського та Юрія Пасхаліна;
 • Дніпровському районі - вул. Івана Микитенка, 21-27;
 • Подільському районі – вул. Світлицького, 33; вул. Оболонська, 23-35;
 • Святошинському районі – вул. Гната Юри, 5, перетин просп. Перемоги, 73/1 та вул. Кулібіна;
 • Шевченківському районі – міжвуличний проїзд біля скверу в межах вулиць Олеся Гончара, 65а та Богдана Хмельницького, 94 вул. Бульварно-Кудрявська, 2-4, вул. Багговутівська, 1, вул. Ружинська, 16-18 (біля скверу).

14 листопада (середа) 2018 року в:

 • Голосіївському районі – Стратегічне шосе (в межах просп. Науки та вул. Малокитаївської), вул. Деміївська, 45-47;
 • Дарницькому районі – вул. Анни Ахматової, 31; перетин вулиць Павла Чубинського та Юрія Пасхаліна;
 • Дніпровському районі – просп. Соборності, 2-20, вул. Петра Вершигори, 1;
 • Печерському районі – вул. Велика Васильківська (в межах вулиць Тверської та Ковпака);
 • Подільському районі – просп. Правди, 5-11; вул. Світлицького, 33;
 • Святошинському районі – вул. Підлісна, 8.

15 листопада (четвер) 2018 року в:

 • Голосіївському районі – вул. Новопирогівська, 25, вул. Ковпака (в межах вулиць Великої Васильківської та Антоновича), вул. Ломоносова (в межах вулиць Михайла Стельмаха та Маричанської);
 • Дарницькому районі – вул. Євгена Харченка, 41-47, перетин вулиць Павла Чубинського та Юрія Пасхаліна;
 • Дніпровському районі – бульв. Перова, 8-10, вул. Березняківська, 21-23; просп. Генерала Ватутіна, 12 А;
 • Печерському районі – вул. Московська, 2;
 • Подільському районі – вул. Оболонська, 23-35, вул. Світлицького, 33;
 • Святошинському районі – вул. Гната Юри, 5, перетин просп. Перемоги, 73/1 та вул. Кулібіна;
 • Шевченківському районі - вул. Багговутівська, 1.

16 листопада (п’ятниця) 2018 року в:

 • Голосіївському районі – просп. Голосіївський, 116, просп. Академіка Глушкова, 25-53;
 • Дарницькому районі – вул. Анни Ахматової, 31, перетин вулиць Павла Чубинського та Юрія Пасхаліна;
 • Деснянському районі – вул. Шолом-Алейхема (в межах вулиць Мілютенка та Маршала Жукова);
 • Дніпровському районі – вул. Гродненська, 1/35-17А, вул. Алма-Атинська, 64-74;
 • Печерському районі – перетин вулиць Леоніда Первомайського та Іллі Мечникова, пров. Виноградний, 4-6;
 • Подільському районі – пров. Полковий (в межах вулиць Білицької та Полкової); вул. Світлицького, 33;
 • Святошинському районі – вул. Підлісна, 8, вул. Сільська, 16;
 • Солом’янському районі – вул. Освіти (в межах вулиць Вузівської та Миколи Кривоновса), пров. Ковальський ( в межах вулиць Металістів та Смоленської);
 • Шевченківському районі – вул. Бульварно-Кудрявська, 2-4, вул. Ризька, 1, вул. Деревлянська, 16-20; міжвуличний проїзд біля скверу в межах вулиць Олеся Гончара, 65а та Богдана Хмельницького, 94; вул. Ружинська, 16-18 (біля скверу).

17 листопада (субота) 2018 року в:

 • Голосіївському районі – вул. Паньківська; вул. Голосіївська,4-10;
 • Дарницькому районі – вул. Ревуцького; перетин вулиць Павла Чубинського та Юрія Пасхаліна;
 • Деснянському районі – вул. Лісківська (в межах вулиць Милославської та Радунської), вул. М. Цвєтаєвої (в межах вул. М. Закревського та просп. В. Маяковського);
 • Дніпровському районі – вул. А. Малишка, 9-19;
 • Печерському районі – вул. Катерини Білокур;
 • Подільському районі – вул. Світлицького, 33;
 • Святошинському районі – вул. Булгакова, 10-13/1;
 • Солом’янському районі – вул. Героїв Севастополя, 42 (в межах вулиць М. Донця та Героїв Севастополя, 35А);
 • Шевченківському районі – вул. Богдана Гаврилишина, 1-17.

18 листопада  (неділя) 2018 року в:

 • Голосіївському районі – вул. Маршала Конєва (в межах вулиць Михайла Ломоносова та Василя Касіяна);
 • Дарницькому районі – перетин вулиць Павла Чубинського та Юрія Пасхаліна;
 • Дніпровському районі – вул. Сулеймана Стальського (в межах вулиць Райдужної та Старосільської);
 • Печерському районі – вул. Івана Кудрі (в межах вулиць Іоанна Павла ІІ та Чигоріна);
 • Подільському районі – вул. Світлицького, 33;
 • Святошинському районі – вул. Академіка Вернадського, 79;
 • Солом’янському районі – вул. Федора Ернста, 14А;
 • Шевченківському районі – вул. Татарська, 32-38.

Icon

НОВА ІНФОРМАЦІЯ

Департамент охорони здоров’я КМДА інформує, що з нагоди Всесвітнього дня боротьби з діабетом у комунальних закладах охорони здоров’я пройдуть інформаційно-профілактичні акції, під час яких всі охочі зможуть пройти обстеження, консультації лікарів та отримати інформацію щодо профілактики та лікування цукрового діабету.

План заходів щодо проведення Всеукраїнського дня боротьби з діабетом у закладах охорони здоров’я 12–17 листопада 2018 року

План-графік:

№п/п

Місце проведення

Час проведення

Відповідальні

Заходи

Категорії

1.                    

Київський міський клінічний діагностичний центр

 • вул. Кондратюка, 6

14-16

листопада

10:00-18:00

Директор

Савченко Т. С.

Консультування лікарів-хірургів, лікарів-офтальмологів, лікарів-ендокринологів вимірювання артеріального тиску, визначення цукру у крові.

Консультації інших профільних спеціалістів, лабораторні та інструментальні методи дослідження (за показами).

Відвідувачі та пацієнти, яких направили до закладу охорони здоров’я

2.                    

Комунальне некомерційне підприємство (далі – КНП) «Консультативно-діагностичний центр» Голосіївського району,

 • просп. Голосіївський, 59-А

 

14-16

листопада

10:00-18:00

Директор Омельчук В. В.

Консультування лікарів-хірургів, лікарів-офтальмологів, лікарів-ендокринологів вимірювання артеріального тиску, визначення цукру в крові.

Консультації інших профільних спеціалістів, лабораторні та інструментальні методи дослідження (за показами).

Відвідувачі та пацієнти, яких направили до закладу охорони здоров’я

3.                    

КНП «Консультативно-діагностичний центр № 1» Дарницького району,

 • вул. Вербицького, 5

 

14-16

листопада

10:00-18:00

Директор

Ростунов В. К.

Консультування лікарів-хірургів, лікарів-офтальмологів, лікарів-ендокринологів вимірювання артеріального тиску, визначення цукру в крові.

Консультації інших профільних спеціалістів, лабораторні та інструментальні методи дослідження (за показами).

Відвідувачі та пацієнти, яких направили до закладу охорони здоров’я

4.                    

КНП «Консультативно -діагностичний центр № 2» Дарницького району,

 • вул. Харківське шосе, 121

 

14-16

листопада

10:00-18:00

Директор

Березюк В. П.

 

Консультування лікарів-хірургів, лікарів-офтальмологів, лікарів-ендокринологів вимірювання артеріального тиску, визначення цукру в крові.

Консультації інших профільних спеціалістів, лабораторні та інструментальні методи дослідження (за показами).

Відвідувачі та пацієнти, яких направили до закладу охорони здоров’я

5.                    

КНП «Консультативно -діагностичний центр» Деснянського району,

 • вул. Закревського, 81/1

14-16

листопада

10:00-18:00

Директор

Лимар Ю. В.

Консультування лікарів-хірургів, лікарів-офтальмологів, лікарів-ендокринологів вимірювання артеріального тиску, визначення цукру в крові.

Консультації інших профільних спеціалістів, лабораторні та інструментальні методи дослідження (за показами).

Відвідувачі та пацієнти, яких направили до закладу охорони здоров’я

6.                    

КНП «Консультативно -діагностичний центр» Дніпровського району, філія № 1

 • вул. П. Запорожця, 26

14-16

листопада

10:00-18:00

Директор

Седченко І. В.

Консультування лікарів-хірургів, лікарів-офтальмологів, лікарів-ендокринологів вимірювання артеріального тиску, визначення цукру в крові.

Консультації інших профільних спеціалістів, лабораторні та інструментальні методи дослідження (за показами).

Відвідувачі та пацієнти, яких направили до закладу охорони здоров’я

7.                    

КНП «Консультативно -діагностичний центр» Оболонського району,

 • вул. Тимошенка, 14

14-16

листопада

10:00-18:00

Директор

Яремчук М. А.

Консультування лікарів-хірургів, лікарів-офтальмологів, лікарів-ендокринологів вимірювання артеріального тиску, визначення цукру в крові.

Консультації інших профільних спеціалістів, лабораторні та інструментальні методи дослідження (за показами).

Відвідувачі та пацієнти, яких направили до закладу охорони здоров’я

8.                    

КНП «Консультативно -діагностичний центр» Печерського району,

 • вул. Підвисоцького, 13

14-16

листопада

10:00-18:00

Директор

Кравчук Л.В.

Консультування лікарів-хірургів, лікарів-офтальмологів, лікарів-ендокринологів вимірювання артеріального тиску, визначення цукру в крові.

Консультації інших профільних спеціалістів, лабораторні та інструментальні методи дослідження (за показами).

Відвідувачі та пацієнти, яких направили до закладу охорони здоров’я

9.                    

КНП «Консультативно -діагностичний центр» Подільського району,

 • вул. Мостицька, 9

14-16

листопада

10:00-18:00

Директор

Королик І. М.

Консультування лікарів-хірургів, лікарів-офтальмологів, лікарів-ендокринологів вимірювання артеріального тиску, визначення цукру в крові.

Консультації інших профільних спеціалістів, лабораторні та інструментальні методи дослідження (за показами).

Відвідувачі та пацієнти, яких направили до закладу охорони здоров’я

10.                

КНП «Консультативно -діагностичний центр» Святошинського району,

 • вул. Симиренка, 10

14-16

листопада

10:00-18:00

Директор

Подлужний Б. Л.

Консультування лікарів-хірургів, лікарів-офтальмологів, лікарів-ендокринологів вимірювання артеріального тиску, визначення цукру в крові.

Консультації інших профільних спеціалістів, лабораторні та інструментальні методи дослідження (за показами).

Відвідувачі та пацієнти, яких направили до закладу охорони здоров’я

11.                

КНП «Консультативно -діагностичний центр» Солом’янського району,

 • вул. Гарматна, 36

 

14-16

листопада

10:00-18:00

Директор

Зацеркляна В.А.

Консультування лікарів-хірургів, лікарів-офтальмологів, лікарів-ендокринологів вимірювання артеріального тиску, визначення цукру в крові.

Консультації інших профільних спеціалістів, лабораторні та інструментальні методи дослідження (за показами).

Відвідувачі та пацієнти, яких направили до закладу охорони здоров’я

12.                

КНП «Консультативно -діагностичний центр» Шевченківського району,

 • вул. Саксаганського, 100

14-16

листопада

10:00-18:00

Директор

Берікашвілі Н. В.

Консультування лікарів-хірургів, лікарів-офтальмологів, лікарів-ендокринологів вимірювання артеріального тиску, визначення цукру в крові.

Консультації інших профільних спеціалістів, лабораторні та інструментальні методи дослідження (за показами).

Відвідувачі та пацієнти, яких направили до закладу охорони здоров’я

13.              

Київська міська клінічна лікарня № 1, вул. Харківське шосе, 121,

міський хірургічно-діабетичний центр з ліжками гнійної хірургії (далі – Центр)

15

листопада

09:00-14:00

Головний лікар Іванько О. О.

Консультативний огляд лікарів-хірургів Центру, лікаря-ендокринолога, вимірювання артеріального тиску, цукру крові. Консультації інших профільних спеціалістів, лабораторні та інструментальні методи дослідження (за показами).

Пацієнти та відвідувачі закладу охорони здоров`я

14.                

Київська міська клінічна лікарня № 4, вул. Солом’янська, 17, І поверх

16 листопада

10:00-13:00

Головний лікар Мостепан Т. В.

Проведення лекції на тему: «Основні принципи виявлення діабету та його ускладнень у себе та в родині. Принципи самоконтролю».

Консультативний огляд лікаря-ендокринолога, лікаря – судинного хірурга, вимірювання артеріального тиску, цукру крові.

Консультація лікаря-невролога та терапевта, а також інші інструментальні та лабораторні методи дослідження (за показами).

Пацієнти та відвідувачі закладу охорони здоров'я

15.                

Київська міська клінічна лікарня № 6, пр-т Комарова, 3, корпус 4, І поверх

13

листопада

09:00-12:00

Головний лікар Крижевський В. В.

День відкритих дверей

Консультативний огляд лікарів-ендокринологів, лікаря-хірурга кабінету діабетичної стопи, вимірювання артеріального тиску, цукру крові. Консультації інших профільних спеціалістів, лабораторні та інструментальні методи дослідження (за показами).

Пацієнти та відвідувачі закладу охорони здоров`я

16.                

Дитяча клінічна лікарня № 6 Шевченківського району

 •  м. Києва, вул. Терещенківська, 23-25/10,  ендокринологічне відділення

 

12-16

листопада

08:00 до 14:00

Головний лікар Іваха М. М.

День відкритих дверей

Виставка малюнків дітей, хворих на цукровий діабет

Інтерв`ю дітей, хворих на цукровий діабет, з дозволу батьків на тему: «Цукровий діабет не хвороба, а спосіб життя» в рамках роботи школи навчання дітей,

хворих на цукровий діабет.

Проведення вимірювання глікованого гемоглобіну

Пацієнти та відвідувачі закладу охорони здоров`я

17.                

Київський міський клінічний ендокринологічний центр

 • вул. Рейтерська, 22 (стаціонар)
 • вул. Пушкінська, 22-а (поліклініка)

14 листопада

08:00 до 10:00

09:00 до 15:00

в.о. головного лікаря

Павленко Г. П.

Вимірювання артеріального тиску, цукру крові.

 

Консультативний огляд лікарів-ендокринологів

Відвідувачі та пацієнти, яких направили до закладу охорони здоров’я


Посилання: http://bit.ly/2Dj8pdd

Icon

Увага! Станцію метро "Дарниця" оглянуто.

Вибухонебезпечних предметів не виявлено.

Працює у штатному режимі.

Icon

НОВА ІНФОРМАЦІЯ

У вівторок, 13 листопада, участь у «прямій лінії» Контактного центру міста Києва візьме голова Печерської районної в місті Києві державної адміністрації Мартинчук Сергій Олександрович.

Поставити свої запитання та повідомити про проблеми усі охочі матимуть можливість з 12:00 до 13:00, зателефонувавши за номером «15-51». Зокрема, на обговорення будуть винесені наступні проблемні питання:
 • відсутність або незадовільна якість опалення, гарячого та холодного водопостачання;
 • відновлення благоустрою після виконання планових, аварійних робіт на об’єктах благоустрою;
 • утримання будинків, прибудинкових територій та підвалів;
 • ремонт під’їздів та дахів житлових будинків;
 • освітлення в під’їздах та на прибудинкових територіях;
 • технічний та санітарний стан ліфтового господарства;
 • облаштування дитячих майданчиків;
 • обслуговування систем тепло-, водопостачання, водовідведення та ливнестоків;
 • укладання та відновлення асфальтного покриття, технічний стан проїжджих частин та ін.

Посилання: https://1551.gov.ua/news/3561.html

Icon

НОВА ІНФОРМАЦІЯ

11 листопада, у зв’язку із проведенням на НСК «Олімпійський» матчу між «Динамо» та «Маріуполь», можливі зміни у роботі метро.

Так, після закінчення гри, для належного перевезення пасажирів, МОЖЛИВЕ обмеження на вхід до станцій «Палац спорту», «Олімпійська» та «Площа Льва Толстого».

Icon

НОВА ІНФОРМАЦІЯ

Для змістовного дозвілля киян та гостей столиці під час новорічних і різдвяних свят у Києві розпочинається підготовка до масштабного культурно-мистецького проекту «Країна Північного сяйва»  із затишною атмосферою європейського зимового містечка, розвагами та яскравими інсталяціями.

Згідно із розпорядженням КМДА, із 15 грудня святкування триватиме на Софійській площі  і Володимирському проїзді (від Михайлівської площі до перетину з вулицею Алли Тарасової), на Контрактовій площі , вулиці Петра Сагайдачного (від Контрактової площі до перетину з вулицею Андріївською), а також на територіях, прилеглих до входів до верхньої та нижньої станцій фунікулера.  

На Софійський площі традиційно постане головна ялинка столиці, яку урочисто засвітять 19 грудня о 19:00. Цього року біля неї розташують екран, через який відвідувачі передаватимуть вітання. На площі також уперше запустять потяг бажань «Полярний Експрес», де кожен охочий зможе проїхати та загадати бажання. У сквері Володимирського проїзду розташують зону розваг для найменших відвідувачів.

Контрактову площу оформлять у стилі творчості відомої української художниці Марії Приймаченко. Стилізованими іграшками прикрасять ялинку, а образи з картин оформлять у вигляді святкових фотозон. Саме тут 7 січня влаштують різдвяні святкування із  виконанням масової коляди, пригощанням кутею. Традиційна Хода звіздарів пройде Андріївським узвозом та заколядує з усіма поблизу ялинки на Контрактовій площі. У сквері розташується Резиденція Святого Миколая.

Відповідальність за підготовку, проведення та співфінансування заходу взяло на себе підприємство об’єднання громадян «Ініціативи Столичні».

Уже із 24 листопада на вказаних локаціях розпочнеться монтаж тимчасових об’єктів, конструкцій та обладнання проекту. У зв’язку із цим передбачено обмеження руху транспорту уздовж Володимирського проїзду правої смуги у напрямку руху до Михайлівської площі із 24 листопада 2018 року до 24 січня 2019-го. Також у зазначений період заборонять рух усіх видів транспорту уздовж Володимирського проїзду (від вулиці Малої Житомирської до Михайлівської площі).

Під час самого святкування також діятиме заборона руху уздовж Володимирського проїзду та вул. Володимирської (від будинку № 23 на вул. Софіївській до Рильського провулку):

 • 19 грудня 2018 року – з 16:00 до 22:00
 • 24 грудня 2018 року – з 16:00 до 22:00
 • 31 грудня 2018 року – з 20:00 до 03:00 1 січня 2019 року
 • 01 січня 2019 року – з 14:00 до 22:00
 • 07 січня 2019 року – з 12:00 до 16:00

У зв’язку із цією забороною буде дозволено рух транспортних засобів щосуботи, щонеділі, у святкові та неробочі дні на вулиці Хрещатик.

Відповідно буде внесено зміни у маршрути наземного пасажирського транспорту, про що буде повідомлено додатково.

Фунікулер працюватиме цілодобово у ніч із 31 грудня 2018 року на 1 січня 2019 року.


Посилання: http://bit.ly/2JMncOR

Icon

НОВА ІНФОРМАЦІЯ

Завтра, 8 листопада, відбудеться футбольний матч між командами «Динамо» (Київ) та «Ренн» (Франція) на НСК «Олімпійський».  Про це повідомили в КП «Київський метрополітен».

Так, перед початком гри з 18:55 до 19:55 станцію «Олімпійська» буде зачинено на вхід та вихід, «Палац спорту» на вихід, «Площа Льва Толстого» на вхід.

На цей час поїзди слідуватимуть повз станцію «Олімпійська» без зупинки. Після закінчення футбольного матчу можливе обмеження для пасажирів на вхід до цих станцій.

Механізм застосовується з міркувань безпеки для уникнення масового скупчення пасажиропотоку на платформах станцій.

Комунальне підприємство перепрошує за тимчасові незручності, пов'язані зі змінами руху метрополітену.


Посилання: https://1551.gov.ua/news/3560.html

Icon

НОВА ІНФОРМАЦІЯ

За сприяння Київської міської та районних в місті Києві державних адміністрацій, враховуючи звернення мешканців, у столиці проводяться сезонні ярмарки, на яких передбачено продаж сільськогосподарської продукції та продуктів її переробки за всіма групами товарів. Про це повідомили у Департаменті промисловості та розвитку підприємництва КМДА.


6 листопада (вівторок) ярмарки тривають:

 • у Голосіївському районі – просп. Науки, 88; вул. Володимирська, 80-86-А;
 • у Дарницькому районі – вул. Євгена Харченка, 41-47; перетин вулиць Павла Чубинського та Юрія Пасхаліна;
 • у Дніпровському районі – вул. Івана Микитенка, 21-27;
 • у Подільському районі – вул. Світлицького, 33; вул. Оболонська, 23-35;
 • у Святошинському районі – вул. Гната Юри, 5; перетин просп. Перемоги, 73/1 та вул. Кулібіна;
 • у Шевченківському районі – міжвуличний проїзд біля скверу у межах вулиць Олеся Гончара, 65-А та Богдана Хмельницького, 94; вул. Бульварно-Кудрявська, 2-4; вул. Багговутівська, 1; вул. Ружинська, 16-18 (біля скверу).

7 листопада (середа) ярмарки відбудуться:

 • у Голосіївському районі – Стратегічне шосе (у межах просп. Науки та вул. Малокитаївської); вул. Деміївська, 45-47;
 • у Дарницькому районі – вул. Анни Ахматової, 31; перетин вулиць Павла Чубинського та Юрія Пасхаліна;
 • у Дніпровському районі – просп. Соборності, 2-20; вул. Петра Вершигори, 1;
 • у Печерському районі – вул. Велика Васильківська (у межах вулиць Тверської та Ковпака);
 • у Подільському районі – просп. Правди, 5-11; вул. Світлицького, 33;
 • у Святошинському районі – вул. Підлісна, 8.

8 листопада (четвер):

 • у Голосіївському районі – вул. Новопирогівська, 25; вул. Ковпака (у межах вулиць Великої Васильківської та Антоновича), вул. Ломоносова (у межах вулиць Михайла Стельмаха та Маричанської);
 • у Дарницькому районі – вул. Євгена Харченка, 41-47; перетин вулиць Павла Чубинського та Юрія Пасхаліна;
 • у Дніпровському районі – б-р Перова, 8-10; вул. Березняківська, 21-23; просп. Генерала Ватутіна, 12-А;
 • у Печерському районі – вул. Московська, 2;
 • у Подільському районі – вул. Оболонська, 23-35; вул. Світлицького, 33;
 • у Святошинському районі – вул. Гната Юри, 5; перетин просп. Перемоги, 73/1 та вул. Кулібіна;
 • у Шевченківському районі – вул. Багговутівська, 1.

9 листопада (п’ятниця):

 • у Голосіївському районі – просп. Голосіївський, 116; просп. Академіка Глушкова, 25-53;
 • у Дарницькому районі – вул. Анни Ахматової, 31; перетин вулиць Павла Чубинського та Юрія Пасхаліна;
 • у Дніпровському районі – вул. Гродненська, 1/35-17-А; вул. Алматинська, 64-74;
 • у Печерському районі – перетин вулиць Леоніда Первомайського та Іллі Мечникова; пров. Виноградний, 4-6;
 • у Подільському районі – пров. Полковий (у межах вулиць Білицької та Полкової); вул. Світлицького, 33;
 • у Святошинському районі – вул. Підлісна, 8; вул. Сільська, 16;
 • у Солом’янському районі – вул. Керченська (у межах вулиць Донецької та Мартиросяна); вул. Пилипа Козицького (у межах вулиць Єреванської та Уманської);
 • у Шевченківському районі – вул. Бульварно-Кудрявська, 2-4; вул. Ризька, 1; вул. Деревлянська, 16-20; міжвуличний проїзд біля скверу в межах вулиць Олеся Гончара, 65-А та Богдана Хмельницького, 94; вул. Ружинська, 16-18 (біля скверу).

10 листопада (субота):

 • Голосіївському районі – вул. Паньківська, вул. Голосіївська,4-10;
 • Дарницькому районі – вул. Ревуцького; перетин вулиць Павла Чубинського та Юрія Пасхаліна;
 • Деснянському районі – вул. Маршала Жукова (у межах вул. Космонавта Волкова та просп. Лісового), вул. Миколи Закревського (у межах просп. Володимира Маяковського, 2-А та вул. Теодора Драйзера);
 • Дніпровському районі – вул. Всеволода Нестайка (поряд поштамту «Лівобережний»);
 • Печерському районі – вул. Катерини Білокур;
 • Подільському районі – вул. Світлицького, 33.
 • Святошинському районі – вул. Григоровича-Барського, 7;
 • Солом’янському районі – просп. Космонавта Комарова, 28 (до вул. Чумака);
 • Шевченківському районі – вул. Богдана Гаврилишина, 1-17.

11 листопада (неділя):

 • Голосіївському районі – вул. Маршала Конєва (у межах вулиць Михайла Ломоносова та Василя Касіяна);
 • Дарницькому районі – перетин вулиць Павла Чубинського та Юрія Пасхаліна;
 • Дніпровському районі – вул. Сулеймана Стальського (у межах вулиць Райдужної та Старосільської);
 • Печерському районі – вул. Івана Кудрі (у межах вулиць Іоанна Павла ІІ та Чигоріна);
 • Подільському районі – вул. Світлицького, 33.
 • Святошинському районі – вул. Академіка Вернадського, 79;
 • Солом’янському районі – вул. Федора Ернста, 14-А;
 • Шевченківському районі – вул. Татарська, 32-38.

Icon

НОВА ІНФОРМАЦІЯ

У вівторок, 6 листопада, участь у «прямій лінії» Контактного центру міста Києва візьме голова Дніпровської районної в місті Києві державної адміністрації Онофрійчук Петро Васильович.

Дзвінки від киян будуть прийматися з 12:00 до 13:00 за номером «15-51». Зокрема, на обговорення будуть винесені наступні теми:

 • відсутність або незадовільна якість опалення, гарячого та холодного водопостачання;
 • відновлення благоустрою після виконання планових, аварійних робіт на об’єктах благоустрою;
 • утримання будинків, прибудинкових територій та підвалів;
 • ремонт під’їздів та дахів житлових будинків;
 • освітлення в під’їздах та на прибудинкових територіях;
 • технічний та санітарний стан ліфтового господарства;
 • облаштування дитячих майданчиків;
 • обслуговування систем тепло-, водопостачання, водовідведення та ливнестоків;
 • укладання та відновлення асфальтного покриття, технічний стан проїжджих частин та ін.

Посилання: https://1551.gov.ua/news/3542.html