Blog

Blog from April, 2019

Icon

НОВА ІНФОРМАЦІЯ

Незаконні донарахування в платіжках споживачів додаткових обсягів природного газу за приведення до стандартних умов не братимуться до уваги управліннями соціального захисту населення під час перепризначення у травні субсидій на новий рік.

Міністерство соціальної політики України, враховуючи позицію НКРЕКП про неправомірність дій операторів газорозподільчих мереж, ініціювало зміни до Постанови КМУ № 848. Вони передбачають право субсидіантів на автоматичне перепризначення допомоги на новий період за наявності «сумнівного» боргу за газ.

Субсидіанти сигналізують, що останнім часом їм приходять платіжки зі значними боргами. Природа цих боргів для них є незрозумілою, оскільки за спожитий їхнім домогосподарством газ, вони розраховуються вчасно. Тому за пропозицією Мінсоцполітики Уряд прийняв рішення не враховувати ці «сумнівні» борги.

У травні, на вимогу Постанови КМУ №848, усі постачальники природного газу будуть зобов’язані надати у місцеві управління соцзахисту інформацію щодо наявності простроченої заборгованості без зазначення нарахувань за так звані коефіцієнти. На основі цієї інформації й будуть перепризначатися субсидії.

Ті сім’ї, які розраховуються за газ вчасно і в повному обсязі, отримають право на готівкову субсидію. Ті громадяни, які матимуть борги за спожитий ними газ, будуть переведені на безготівкову форму монетизації. Борги сумнівного походженні ні в першому, ні в другому випадку, не впливатимуть на процес перепризначення субсидій.


Посилання: http://bit.ly/2UTW3Cv

Icon

НОВА ІНФОРМАЦІЯ

Одноразову адресну матеріальну допомогу буде надано окремим категоріям соціально незахищених киян із нагоди святкування Великодня. Підписано відповідне розпорядження Київської міської державної адміністрації, про це повідомила заступник голови КМДА Марина Хонда. Вона зауважила, що серед отримувачів допомоги, зокрема, і тимчасово внутрішньо переміщені особи, які зареєстровані і постійно проживають у Києві.

За словами Марини Хонди, розмір допомоги складає від 250 до 500 грн. Найбільша сума адресної виплати – 500 грн – призначена дітям-сиротам та дітям, над якими встановлено опіку чи піклування.

По 260 грн доплати одержать:

 • особи з інвалідністю та діти з інвалідністю, які одержують державну соціальну допомогу;
 • особи з інвалідністю з дитинства та діти з інвалідністю, яким держава виплачує соціальні пенсії;
 • особи-отримувачі соціальної допомоги відповідно до Закону України «Про державну соціальну допомогу особам, які не мають права на пенсію, та особам з інвалідністю»;
 • непрацюючі пенсіонери, розмір пенсії яких (із урахуванням добавок, підвищень, додаткових пенсій, цільової грошової допомоги, пенсій за особливі заслуги перед Україною та інших доплат, встановлених законодавством) станом на 01.01.2019 не перевищує розміру двох прожиткових мінімумів для осіб, які втратили працездатність.

250 грн до Великодня передбачено для:

 • осіб, які одержують компенсації за надання соціальних послуг;
 • осіб, які одержують щомісячні компенсаційні виплати по догляду за особою з інвалідністю І групи або особою, яка досягла 80-річного віку;
 • осіб, які одержують щомісячну грошову допомогу на підставі проживання з особою з інвалідністю І чи ІІ групи внаслідок психічного розладу, яка за висновком лікарської комісії потребує постійного стороннього догляду, на догляд за нею.

Такі виплати від столичної держадміністрації профінансовані на виконання міської цільової програми «Турбота. Назустріч киянам на 2019-2021 роки».

Марина Хонда зазначила, що особам, які одночасно належать до кількох із перерахованих категорій, виплатять одну допомогу – більшого розміру. А якщо набувач одноразової адресної соціальної допомоги не отримав кошти через причини, що не залежать від нього, або в разі смерті одержувача, матеріальну допомогу буде надано членам його родини.


Посилання: http://bit.ly/2L1V2ng

Icon

НОВА ІНФОРМАЦІЯ

Для повнішого забезпечення киян сільськогосподарською продукцією 23-27 квітня у Києві триватимуть сезонні ярмарки. Про це повідомили у Департаменті промисловості та розвитку підприємництва.


24 квітня (середа) ярмарки тривають у:

 • Голосіївському районі – Стратегічне шосе (у межах просп. Науки та вул. Малокитаївської), вул. Деміївська, 45-47;
 • Дарницькому районі – просп. Миколи Бажана (пішохідна доріжка від ТРЦ «Аркадія» до ст. м «Осокорки»), перетин вулиць Павла Чубинського та Юрія Пасхаліна;
 • Дніпровському районі – просп. Соборності, 2-20, вул. Петра Вершигори, 1;
 • Печерському районі – вул. Велика Васильківська (у межах вулиць Тверської та Ковпака);
 • Подільському районі – просп. Правди, 5-11, вул. Світлицького, 33;
 • Святошинському районі – вул. Підлісна, 8;
 • Шевченківському районі – Лук’янівська площа, 1-А.

25 квітня (четвер) у:

 • Голосіївському районі – вул. Новопирогівська, 25, вул. Ковпака (у межах вулиць Великої Васильківської та Антоновича), вул. Ломоносова (у межах вулиць Михайла Стельмаха та Маричанської);
 • Дарницькому районі – вул. Євгена Харченка, 41-47, просп. Миколи Бажана (пішохідна доріжка від ТРЦ «Аркадія» до ст. м. «Осокорки»), перетин вулиць Павла Чубинського та Юрія Пасхаліна;
 • Дніпровському районі – б-р Перова, 8-10, вул. Березняківська, 21-23, просп. Генерала Ватутіна, 12-А;
 • Печерському районі – вул. Московська, 2;
 • Подільському районі – вул. Оболонська, 23-35, вул. Світлицького, 33;
 • Святошинському районі – вул. Гната Юри, 5, перетин просп. Перемоги, 73/1 та вул. Кулібіна;
 • Шевченківському районі – вул. Багговутівська, 1, Лук’янівська площа, 1-А, просп. Перемоги, 50.

26 квітня (п’ятниця) у:

 • Голосіївському районі – просп. Голосіївський, 116, просп. Академіка Глушкова, 25-53;
 • Дарницькому районі – просп. Миколи Бажана (пішохідна доріжка від ТРЦ «Аркадія» до ст. м. «Осокорки»), перетин вулиць Павла Чубинського та Юрія Пасхаліна;
 • Дніпровському районі – вул. Гродненська, 1/35-17-А, вул. Алматинська, 64-74;
 • Печерському районі – перетин вулиць Леоніда Первомайського та Іллі Мечникова, пров. Виноградний, 4-6;
 • Подільському районі – вул. Світлицького, 33, вул. Полкова, 78;
 • Святошинському районі – вул. Підлісна, 8, вул. Сільська, 16;
 • Солом’янському районі – вул. Керчинська (у межах вулиць Донецької та Мартиросяна), вул. Пилипа Козицького (у межах вулиць Єреванської та Уманської);
 • Шевченківському районі – Лук’янівська площа, 1-А, вул. Бульварно‑Кудрявська, 2-4, вул. Ризька, 1, вул. Деревлянська, 16-20, міжвуличний проїзд біля скверу в межах вулиць Олеся Гончара, 65-А та Богдана Хмельницького, 94, вул. Ружинська, 16-18 (біля скверу).

27 квітня (субота) у:

 • Голосіївському районі – вул. Паньківська, вул. Голосіївська, 4-10;
 • Дарницькому районі – вул. Ревуцького; перетин вулиць Павла Чубинського та Юрія Пасхаліна, просп. Миколи Бажана (пішохідна доріжка від ТРЦ «Аркадія» до ст. м. «Осокорки»);
 • Деснянському районі – вул. Кубанської України (у межах вул. Космонавта Волкова та просп. Лісового), вул. Миколи Закревського (у межах просп. Володимира Маяковського, 2-А та вул. Теодора Драйзера);
 • Дніпровському районі – вул. Андрія Малишка, 9-19;
 • Оболонському районі – вул. Петра Калнишевського, 1-5;
 • Печерському районі – вул. Катерини Білокур;
 • Подільському районі – просп. Степана Бандери (біля Куренівського парку); вул. Світлицького, 33;
 • Солом’янському районі – вул. Стадіонна (у межах вулиць Митрополита Василя Липківського та Богданівської);
 • Шевченківському районі – вул. Богдана Гаврилишина, 1-17; Лук’янівська площа, 1-А.

Icon

НОВА ІНФОРМАЦІЯ

У ніч на Великдень метро працюватиме на годину довше, а в неділю, 28 квітня, розпочне роботу на годину раніше. Про це повідомили у комунальному підприємстві «Київський метрополітен».


Останній поїзд їде з кожної станції у свій час. Із центральних станцій міста – близько 01:15. Додаткова година додається до звичайного часу роботи кожної станції, що написані на вході та в залі станції.

Нагадуємо, наземний пасажирський транспорт загального користування, маршрути якого проходять біля станцій метрополітену, у ніч із 27 квітня на 28 квітня курсуватиме на 1 годину довше. Перевезення пасажирів буде організоване наявними маршрутами після проходження останніх поїздів метро.

Наземний пасажирський транспорт також розпочне роботу на годину раніше на маршрутах, які проходять біля станцій метрополітену.

Із 05:00 до 10:00 28 квітня буде збільшено кількість одиниць міського пасажирського транспорту загального користування, який проходить біля місць проведення богослужінь, відповідно до наявного пасажиропотоку.


Посилання: http://bit.ly/2IO7Lat

Icon

НОВА ІНФОРМАЦІЯ

Гідравлічні випробування теплових мереж у Києві будуть проводитися із квітня до серпня включно. Про це повідомили у КП «Київтеплоенерго».

Проведення гідравлічних випробувань заплановане в усіх районах столиці для того, щоб випробувати теплові мережі на міцність та уникнути підвищеної аварійності під час старту опалювального сезону. Проведення гідравлічних випробувань знижує аварійність в опалювальний період.

КП «Київтеплоенерго» вже розпочало підготовку до наступного опалювального сезону. Один із кроків – це гідравлічні випробування, які передбачають перевірку тепломереж на міцність і щільність.

Цьогорічні гідравлічні випробування розпочинаються 22 квітня. Випробування будуть проводитися поетапно у кожній зоні всіх котелень – відповідно до затвердженого графіку.

Передбачено, що на окремій ділянці гідравлічні випробування триватимуть близько двох тижнів. На цей час відповідні теплові пункти будуть відключатися, а подача гарячого водопостачання тимчасово припинятиметься. При цьому у разі виявлення великої кількості пошкоджень, одразу після випробувань теплових мереж будуть проводитися ремонтні роботи.

Станом на 22 квітня гідравлічні випробування розпочато у трьох районах Києва: Шевченківському, Деснянському та Голосіївському. У зв’язку із цим, послуги з гарячого водопостачання тимчасово припинено у 54 будівлях, із них: 48 житлових будинків, 3 дитячих садки, 2 школи та 1 відомство.

Адреси будинків, де призупинено подачу гарячого водопостачання з 22 квітня до 7 травня (включно):
 • вул.  Миколи Мурашка, 6;
 • вул. Печенізька, 18, 2/9, 1/7, 16, 34, 9, 35/43, 4, 6, 8;
 • вул. Підгірна, 3, 12, 28-А;
 • вул. Половецька, 14-А, 16, 16а, 16-Б, 29;
 • вул. Татарська, 6, 20, 21, 23/25, 27/4, 36/5, 38, 7, 3/2, 18-Б;
 • пров. Татарський, 1, 8;
 • вул. Отто Шмідта, 26-А, 26-Б, 31;
 • вул. Білицька, 38-Б;
 • вул. Кондратюка, 3, 3-А, 5, 7, 8, 6;
 • вул. Федора Максименка, 4, 4-А, 6;
 • вул. Міська, 1;
 • пров. Артилерійський, 1-А, 5-Б, 7-9, 7-А, 9-А;
 • вул. Табірна, 30-32, 34;
 • вул. Парково-Сирецька, 4;
 • вул. Марії Капніст, 8/4, 10;
 • просп. Перемоги, 58, 60;
 • вул. А. Цедіка, 11, 9.

Зазначимо, що детальну інформацію щодо проведення поточних гідравлічних випробувань та можливих аварійних ситуацій можна дізнатися за телефоном спеціалізованої диспетчерської з питань ЖКГ – (044) 500-15-57, а також на сайті диспетчерської: https://1557.kyiv.ua/login/


Посилання: http://bit.ly/2DER1PF

Icon

НОВА ІНФОРМАЦІЯ

Для своєчасної підготовки та забезпечення належних умов для відвідування міських кладовищ під час проведення поминальних днів із 5 до 9 травня розпорядженням КМДА № 617 затверджено відповідні заходи з підготовки.


Зокрема, заплановано очистити 468 га територій, вивезти 3362 куб. м сміття, зняти аварійні зелені насадження, кронувати та позбавити від омели 298 дерев,   благоустроїти 454 військових поховань та меморіалів, підготувати та запустити понад 70 км поливальних водопроводів, відремонтувати та пофарбувати 654 контейнери для сміття, облаштувати огорожі, ворота, хвіртки, арки, фасади, бордюри, громадські вбиральні, контейнери для сміття тощо.

Департаменту житлово-комунальної інфраструктури також доручено подбати про пожежну безпеку на міських кладовищах під час проведення поминальних днів, а Управлінню з питань цивільного захисту – запобігти виникненню надзвичайних ситуацій. Департамент охорони здоров’я має забезпечити у поминальні дні постійне чергування бригад екстреної (швидкої) медичної допомоги на Південному, Північному, Лісовому, Байковому, Міському кладовищах та колумбарії ритуальної служби спеціалізованого комунального підприємства «Київський крематорій». Крім того, до Головного управління Національної поліції у м. Києві буде направлено прохання забезпечити громадський порядок поблизу міських кладовищ.

Згідно із розпорядженням, поминальні дні відбуватимуться на кладовищах за таким графіком:

5 травня – на Пирогівському, Корчуватському, Мишоловському, Чапаєвському, Північному, Лісовому, Пуща-Водицькому, Південному, Святошинському, Братському, Михайлівському, Соломʼянському, Совському, Шулявському, Старообрядному кладовищах, у Державному історико-меморіальному Лукʼянівському заповіднику;
6 травня – на Дарницькому, Позняківському, Бортничанському, Вигурівському, Троєщинському, Звіринецькому, Куренівському, Біличанському, Жулянському кладовищах;
7 травня – на Байковому, Биківнянському кладовищах, у РС СКП «Київський крематорій»;
8 травня – на Міському кладовищі;
9 травня – на Військовому кладовищі, а також на Меморіалі на могилі Невідомого солдата в Парку Вічної Слави.

Крім того, для повторних поховань згідно із розпорядженням КМДА № 616 буде відкрито ділянку 8-А Північного кладовища, що дасть змогу провести повторні поховання померлих одиноких громадян, осіб без певного місця проживання, громадян, від поховання яких відмовилися рідні тощо.


Посилання: http://bit.ly/2VkfjIu

Icon

НОВА ІНФОРМАЦІЯ

Завтра, 24 квітня, у зв’язку із проведенням на НСК «Олімпійський» футбольного матчу між командами «Динамо» (Київ) та «Шахтар» (Донецьк), перед початком футбольного матчу можливе обмеження (у разі необхідності закриття) станції «Олімпійська» на вхід.

Після закінчення гри, можливе обмеження на вхід пасажирів станцій «Палац спорту», «Олімпійська» та «Площа Льва Толстого».

Механізм застосовується з міркувань безпеки для уникнення масового скупчення пасажиропотоку на платформах станцій.


Посилання: http://bit.ly/2DwFl17

Icon

НОВА ІНФОРМАЦІЯ

Столичні фонтанні комплекси відновлять роботу після зимової перерви вже 27 квітня. Команда спеціалізованого комунального водогосподарського підприємства «Київводфонд» активно проводить підготовчі роботи перед відкриттям. Також на цей рік запланований капітальний ремонт фонтану на вул. Великій Васильківській, 119/121. Про це повідомила директор підприємства Світлана Козловська.

«Процес розконсервації проводиться згідно запланованого графіку робіт, – говорить Світлана Козловська. – Підготовка водограїв до нового сезону складається з кількох етапів: спочатку демонтаж зимового накриття, далі під’єднання до електромережі, встановлення та підключення насосного обладнання, діагностика усіх систем фонтанів. Заключний етап – тестування встановленого обладнання та пробні пуски».

Як і в попередні роки, два фонтанні комплекси працюватимуть у режимі світло-музичного шоу – це фонтани «Великий» та «Малі» на Майдані Незалежності, а також унікальний комплекс фонтанів в акваторії Русанівського каналу.

«Найбільш захопливими водограї виглядають у вечірній час, тому цього року графік світло-музичної вистави змінюватиметься відповідно до часу заходу сонця», – зауважила Світлана Козловська.

Столичні фонтани працюватимуть із 27 квітня до 30 вересня, щопонеділка у роботі фонтанів робитимуть перерву для проведення необхідних технічних робіт.

Світлана Козловська також повідомила, що на цей рік запланований капремонт фонтану на вул. Великій Васильківській, 119/121, який збудований близько 30 років тому. Ремонт включатиме заміну гранітного облицювання, заміну електрокабелів, оновлення приладів підсвітки близько 90 шт., встановлення нового насосного обладнання 10 шт.

Icon

Нагадаємо, у 2016 році розпочався капітальний ремонт фонтанного комплексу на Русанівському каналі. На сьогодні вже відновлена робота 12 фонтанів на Русанівці. У травні 2017 року Київський міський голова Віталій Кличко відкрив після реконструкції фонтани на Майдані Незалежності – «Великий» та «Малі». Фонтани не працювали три роки після того, як були пошкоджені під час Революції Гідності. Під час реконструкції замінили насосне обладнання, проклали нові мережі, замінили гранітні елементи, огороджуючі конструкції, встановили автоматику. Під час реконструкції встановлено 75 насосних агрегатів, 18 акустичних систем, понад 600 світодіодних світильників. Висота найвищого струменя води «Великого» фонтану сягатиме 35 метрів, в центрі «Малих» фонтанів – 15 метрів.

Графік роботи фонтанів на 2019 рік

Назва
Адреса

Дні
роботи*

Години
роботи

Світловий супровід

Музичний супровід

1

«Великий», Майдан Незалежності (парна сторона вул. Хрещатик)

вівторок – неділя

з 12:00
до 23:00

Травень – із 20:00 до 23:00
Червень – із 20:30 до 23:00
Липень – із 20:30 до 23:00
Серпень – із 20:00 до 23:00
Вересень – із 19:00 до 23:00

2

«Малі», 6 шт., Майдан Незалежності (парна сторона вул. Хрещатик)

3

«Засновники Києва», Майдан Незалежності (непарна сторона вул. Хрещатик)

Травень – із 20:00 до 23:00
Червень – із 20:30 до 23:00
Липень – із 20:30 до 23:00
Серпень – із 20:00 до 23:00
Вересень – із 19:00 до 23:00

4

«Каскадний», Майдан Незалежності (непарна сторона вул. Хрещатик)

5

«Водяна куля», Майдан Незалежності (непарна сторона вул. Хрещатик)

6

«Хрещатик», вул. Хрещатик, 25

7**

«Каскадний», вул. Велика Васильківська, 119/121

*Понеділок – санітарний день
**Заплановано проведення капітального ремонту


Графік роботи фонтанів, розташованих в акваторії Русанівського каналу,на 2019 рік, із 1 травня до 30 вересня

Дні тижня

Години  роботи

Світловий супровід

Музичний супровід

1

Понеділок

санітарний день

2

Вівторок
Середа
Четвер

з 07:00 до 09:00,
з 17:00 до 23:00

Травень – із 20:00 до 23:00
Червень – із 20:30 до 23:00
Липень – із 20:30 до 23:00
Серпень – із 20:00 до 23:00
Вересень – із 19:00 до 23:00

3

П’ятниця

з 07:00 до 09:00,
з 17:00 до 23:00

Травень – із 20:00 до 23:00
Червень – із 20:30 до 23:00
Липень – із 20:30 до 23:00
Серпень – із 20:00 до 23:00
Вересень – із 19:00 до 23:00

4

Субота, святкові дні

з 15:00
до 23:00

5

Неділя

з 15:00
до 23:00

Травень – із 20:00 до 23:00
Червень – із 20:30 до 23:00
Липень – із 20:30 до 23:00
Серпень – із 20:00 до 23:00
Вересень – із 19:00 до 23:00Посилання: http://bit.ly/2ZrtB9B

Icon

НОВА ІНФОРМАЦІЯ

У вівторок, 23 квітня, на «пряму лінію» Контактного центру міста Києва  візьме голова Голосіївської районної в місті Києві державної адміністрації Настасенко Олександр Григорович.

Дзвінки від киян будуть прийматися з 12:00 до 13:00 за номером «15-51». Зокрема, на обговорення будуть винесені наступні теми:

 • технічний та санітарний стан ліфтового господарства;
 • відсутність або незадовільна якість гарячого та холодного водопостачання;
 • утримання будинків, прибудинкових територій та підвалів;
 • ремонт під’їздів та дахів житлових будинків;
 • освітлення в під’їздах та на прибудинкових територіях;
 • облаштування дитячих майданчиків;
 • відновлення благоустрою після виконання планових, аварійних робіт на об'єктах благоустрою;
 • укладання та відновлення асфальтного покриття тощо.

Нагадаємо, що слідкувати за спілкуванням усі охочі зможуть на сайті Контактного центру міста Києва, а також на офіційному каналі в Youtube, де відбудеться трансляція в режимі «онлайн».


Посилання: https://1551.gov.ua/news/3966.html

Icon

НОВА ІНФОРМАЦІЯ

Станцію "Олімпійська" відчинено на вхід.
Станцію "Палац спорту" відчинено на вхід .
Станцію "Площа Льва Толстого" відчинено на вхід.

На вихід дані станції ще зачинено.


ПЕРЕСАДКА ПРАЦЮЄ


Просимо скоригувати власні маршрути.
Також нагадаємо, що найближчі вулиці до Олімпійського стадіону перекриті для руху транспорту.
За попередніми даними у звичайному режимі станції запрацюють пізно ввечері.

Icon

НОВА ІНФОРМАЦІЯ

18 одиноких матерів і батьків столиці отримають премію від Київського міського голови Віталія Кличка. Про це повідомила заступник голови КМДА з питань здійснення самоврядних повноважень Марина Хонда. За її словами, премії призначені відповідно до міської цільової програми «Діти. Сім’я. Столиця на 2019-2021 роки».

«Премії буде найближчим часом виплачено 8 одиноким батькам та 10 одиноким матерям, які виховують дітей самотужки», – розповіла Марина Хонда.

Як додала заступник голови КМДА, розмір премії цього року складе 5 000 грн.

Такий вид адресної матеріальної допомоги започатковано у Києві більше 10 років тому. Чинна адміністрація працює над розширенням переліку соціальних переваг для мешканців столиці.

Зазначимо, що цього року воїни-добровольці столиці вперше отримають матеріальну допомогу і пільги нарівні з іншими учасниками АТО.


Посилання: http://bit.ly/2UQ21Es

Icon

НОВА ІНФОРМАЦІЯ

21 квітня 2019 року усі столичні центри надання адміністративних послуг із 9:00 до 19:00 надаватимуть заявникам паспортні послуги, а саме: видаватимуть готові документи. Про це повідомила директор Департаменту (Центру) надання адміністративних послуг Наталія Шамрай під час розширеного засідання Колегії КМДА.

«Таке рішення прийнято з метою реалізації права громадян України на участь у голосуванні під час чергових виборів Президента України», – зауважила Наталія Шамрай.


Посилання: http://bit.ly/2IP8fNF

Icon

НОВА ІНФОРМАЦІЯ

Сьогодні, 19 квітня, у центрі Києва поліцейські обмежуватимуть рух транспорту у зв'язку із проведенням масових заходів на НСК «Олімпійський».


Зокрема, обмеження діятиме з 10:00 до 22:00 на 9 ділянках:

 • вул. Велика Васильківська – від вул. Ділової до вул. Саксаганського;
 • вул. Ділова – від вул. Великої Васильківської до вул. Василя Тютюнника;
 • вул. Василя Тютюнника – від вул. Івана Федорова до вул. Ділової;
 • вул. Фізкультури — від вул.Антоновича до НСК «Олімпійський»;
 • вул. Жилянська – від вул.Антоновича до вул. Шота Руставелі; вул. Шота Руставелі – від вул. Жилянської до вул. Саксаганського;
 • вул. Саксаганського – від вул.Еспланадної до вул. Великої Васильківської;
 • вул.Еспланадна – від вул. Басейної до вул. Саксаганського;
 • вул.Рогнідинська – від вул. Шота Руставелі до вул. Еспланадної.

У поліції просять громадян врахувати цю інформацію та обирати інші маршрути слідування, аби уникнути незручностей.

Icon

Крім того, 19 квітня обмежать вхід на станції метро «Льва Толстого» і «Олімпійську». Обмеження на вхід планують застосувати з 18:00 до 19:00, на вихід – після завершення заходу. На станцію «Палац спорту» будуть запускати без обмежень.

Також завтра орієнтовно з 12:00 і до завершення заходів вносяться зміни у роботу тролейбусів маршрутів №№ 3, 9, 12, 14, 15, 40, 40к та автобусів маршрутів №№ 5, 20, 55, 69.

Транспорт курсуватиме наступним чином:

– тролейбуси маршруту № 3 від Залізничного масиву (вул. Волгоградська) до залізничного вокзалу «Південний»;
– тролейбуси маршруту № 9 від Міжнародного аеропорту «Київ» («Жуляни») до залізничного вокзалу «Південний»;
– тролейбуси маршруту № 12 від ст. м. «Васильківська» до ст. м. «Либідська»;
– тролейбуси маршруту № 14 від Ботанічного саду до б-ру Лесі Українки (до вул. Новогоспітальної);
– тролейбуси маршруту № 15 від ст. м. «Видубичі» до б-ру Лесі Українки (до вул. Новогоспітальної);
– тролейбуси маршрутів №№ 40, 40к від вул. Кадетський гай до вул. Волгоградської (Залізничний масив);
– автобуси маршруту № 5 у напрямку залізничного вокзалу від вул. Ізюмської до вул. Ямської за власною трасою, далі вул. Казимира Малевича – вул. Короленківська – вул. Тарасівська, далі за власним маршрутом;
– автобуси маршруту № 20 від ж/м Корчувате до вул. Ділової;
– автобуси маршруту № 55 від Дарницької площі до вул. Басейної;
– автобуси маршруту № 69 від вул. Литвиненко-Вольгемут до вул. Тарасівської.


Посилання: http://bit.ly/2IGbLK1

Icon

НОВА ІНФОРМАЦІЯ

Цієї суботи, 20 квітня, о 10:00 у Києві стартує наймасштабніша весняна толока, присвячена Дню довкілля. У цей день зусиллями міських служб, громадських організацій, комерційних структур планують прибрати понад 30 локацій.

До толоки, під час якої прибиратимуть сміття (зокрема, стихійні смітники), висаджуватимуть дерева та кущі, зможуть долучитися всі охочі. Тим більше, що локації обирались, зокрема, зі звернень киян у соціальних мережах та за телефонами міського контакт-центру.

«Цієї суботи о 10:00 ми запрошуємо усіх небайдужих долучитися до прибирання міста. Особливу увагу звертаємо на місця стихійних звалищ, популярних місць відпочинку, де часто залишають відходи, що особливо актуально перед початком сезону пікніків, залишених або занедбаних приватними власниками територій тощо. Наше головне завдання – не лише прибрати, а зробити так, щоб сміття більше в цих місцях не з’являлось. Чистота залежить від кожного з нас: якщо прибирати за собою, не вивозити сміття у зелені зони, то місто стане чистішим та охайнішим», – переконаний заступник голови КМДА Петро Пантелеєв.

Він також наголосив, що міська влада виступає за збільшення штрафів за залишене сміття.

«У Верховній раді Україні зареєстрований проект закону № 5153 «Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо вдосконалення регулювання відносин у сфері дотримання правил благоустрою територій населених пунктів». Він передбачає більш жорстке і справедливе покарання за викинуте сміття, зокрема, збільшення штрафів у десятки разів», – сказав посадовець.

Толоки проходитимуть у кожному районі столиці – у парках і скверах, на залишених територіях, біля водоймищ тощо. Загалом налічується більше 30 локацій. За кожною закріплена відповідальна особа, яка допоможе з деталями. Усі учасники будуть забезпечені інвентарем та рукавичками.


Де прибиратимуть у Києві 20 квітня (список локацій)

Голосіївський район

 

 Локація

 Вид робіт

 Відповідальна особа

1

Совські ставки (просп. В. Лобановського)

Санітарне очищення території (збір випадкового сміття; підмітання доріжок тощо).

Санітарне очищення берегової смуги та озер від сміття, га.

Шимко Едуард,

067 115 97 06

2

Полігон ТПВ № 5

(с. Підгірці, Обухівського району Київської обл.),

Забезпечується трансфер

Прибирання сміття на території виробничих приміщень, впорядкування в’їзної частини

Малихін Олександр,

067 235 44 47.

Дарницький район

 

Локація

Вид робіт

Відповідальна особа

3

Парк Партизанської Слави

Висадка дерев, прибирання території

Сердюкова Ніна, 067 232 51 78

4

Парк «Позняки»

Висадка дерев, прибирання території

Сердюкова Ніна, 067 232 51 78

5

Стихійне сміттєзвалище на вул. Канальній

(біля Єврогазу)

Прибирання сміття

Горбенко Олена, 095 530 07 47

6

Екопарк «Осокорки»

Прибирання і висадження зелених насаджень

Горбенко Олена, 095 530 07 47

7

Озеро Вулик (вул. Драгоманова, 2-4)

Прибирання сміття

Сердюкова Ніна, 067 232 51 78

8

Озеро Срібний Кіл
(біля просп. Бажана)

Прибирання сміття

Сердюкова Ніна, 067 232 51 78

9

Озеро Прірва
(вздовж вул. Григоренка)

Прибирання сміття

Сердюкова Ніна, 067 232 51 78

Дніпровський район

 

Локація

Вид робіт

Відповідальна особа

10

Парк «Перемога» (збір Каштанова алея)

Висадження дерев, прибирання території

Ковшун Євген, 050 358 21 12

 

11

Територія загального користування навпроти будинку № 5 на вул. Вершигори

Прибирання території, випадкового сміття

ГО «Друге життя» – Волков Сергій 050 385 58 85

12

Труханів острів

Деснянський район

 

Локація

Вид робіт

Відповідальна особа

13

Урочище Лугопарк

Ліквідація сміттєзвалища, прибирання випадкового сміття

Очкуров Вадим

067 371 94 76

 

14

Парк «Муромець»

Прибирання сміття, озеленення

Карп Євген,

067 209 84 86

15

Маяковського, 93

Прибирання сміття

 

16

Вул. Пухівська, 2 (біля ТЕЦ №6)

Прибирання сміття

Пастухов Іван,

093 752 4646

Оболонський район

 

Локація

Вид робіт

Відповідальна особа від КП УЗН, контактний телефон

17

Парк «Наталка» (біля Північного мосту)

 

Прибирання, вивезення сміття, висадження кущів та дерев

Ридзевська Катерина,

097 577 67 93

18

Парк відпочинку вул. Богатирська (на північ від затоки Верблюд)

Прибирання, вивезення сміття

 

Ридзевська Катерина,

097 577 67 93

19

Сквер на просп. Мінському, 4 (у т. ч. сквер на просп. Мінському та вул. Полярній, між ДНЗ № 190 та ДНЗ № 531

Прибирання, вивезення сміття

 

Камінський Олександр,

067 458 01 73

20

Пуща-Водиця, вул. 14 лінія
(розворот трамваю)

Прибирання сміття, озеленення

Обухівський Орест,

067 69 303 05

Печерський район

 

Локація

Роботи

Відповідальна особа

21

Наводницький парк

Прибирання сміття, вигрібання листя, обкопування дерев

Хохлов Валерій, 097 642 18 19

22

Паркова дорога

Прибирання сміття

Кушнір Тамара, 098 409 33 46

Подільський район

 

Локація

Роботи

Відповідальна особа

23

Кирилівський лісопарк

Ліквідація сміттєзвалища, прибирання

Пляцек Інна,

097 23 307 42

24

Схили на вул. Олени Теліги

Прибирання сміття

Пляцек Інна,

097 23 307 42

Святошинський район

 

Локація

Роботи

Відповідальна особа

25

Парк ім. Потапова

Прибирання, впорядкування, висадження зелених насаджень

Холявко Світлана,

093 356 33 71

26

Сквер на вул. Котельникова, 26-32

Прибирання території та висадження зелених насаджень

Оверчук Тетяна,

093 356 32 83

27

Зона відпочинку «Біличі»

Прибирання сміття

Обухівський Орест,

067 693 03 05

Солом’янський район

 

Локація

Роботи

Відповідальна особа

28

Парк «Тампере»

Прибирання від листя та сміття;

Ругно Надія, 098 409 33 51

29

Парк «Супутник» (вул. Уманська)

 Прибирання від листя та сміття

Ругно Надія, 098 409 33 51

30

Вул. Маміна-Сибіряка

Прибирання від листя та сміття, розчищення схилів від порослі

Ругно Надія, 098 409 33 51

Шевченківський район

 

Локація

Роботи

Відповідальна особа

31

Парк на схилах Смородинського узвозу

 

Прибирання звалища

Овсійчук Петро,

093 311 07 03

32

Парк на схилах Врубелівського узвозу

Прибирання звалища

Овсійчук Петро,

093 311 07 03

33

Парк Нивки
(західна частина)

Прибирання сміття, озеленення

Овдок Наталя,

093 520 88 26

34

Схили Пейзажної алеї

Прибирання сміття, озеленення

Морозо Ірина,

093 300 57 58

 

 

Перелік об’єктів КП «Плесо»

 

Локація

Роботи

Відповідальна особа

35

Міст ім. Патона
(територія під мостом)

Прибирання сміття

Лобань Світлана,
063 366 44 73

36

Зона відпочинку «Троєщина»,
вул. Оноре де Бальзака  

Прибирання вздовж водойми

Лобань Світлана,
063 366 44 73


Посилання: http://bit.ly/2Gt7LuW

Icon

НОВА ІНФОРМАЦІЯ

17.04.2019 року РЕМ «Південний» ПрАТ «ДТЕК Київські електромережі» проводитиметься капітальний ремонт обладнання трансформаторної підстанції ТП 7450.

Icon

З 9.00 - 18.00 год. будуть знеструмлені 129 житлові будинки на вулицях:

 • вул. Лауреатська;
 • вул. Корінна;
 • вул. Квітуча.

Посилання: https://golos.kyivcity.gov.ua/news/10743.html