Page tree

Versions Compared

Key

 • This line was added.
 • This line was removed.
 • Formatting was changed.
Panel
titleBGColor#EDEDED
titleЗміст:
borderColor#EDEDED

Table of Contents

Externallinknewtab

Panel
titleBGColor#EDEDED
titleДепартамент інформаційно-комунікаційних технологій
borderColor#EDEDED
HTML
<center>

Section

 

Адреса

вул. Фролівська, 1/6,
м. Київ, 04070

Телефон

+380 (44) 366 86 70

Е-поштаdep-ikt@kmda.gov.ua
Розклад роботипн.-чт. з 9:00 до 18:00,
пт. з 9:00 до 16:45

Обідня перерва з 13:00 до 13:45

Посилання на карту

HTML
</center>

Контакти

Керівництво

ПосадаПІБНомер телефонуГрафік прийому

В.о. директора Департаменту

Лисик Ганна Миколаївна+380 (44) 366 86 72Перший вівторок місяця
з 14:00 до 16:00
UI Expand
titleКоординує та контролює діяльність

Перший заступник голови КМДА Густєлєв Олександр ОлександровичЗаступник голови КМДА з питань здійснення самоврядних повноважень у сфері цифрового розвитку, цифрових трансформацій і цифровізації (CDTO) - Оленич Петро Сергійович

UI Text Box
typenote
Для перегляду детального графіка прийому працівниками департаменту натисніть тут

Функції

 • Здійснює заходи щодо розвитку електронного урядування в м. Києві.
 • Визначає потребу у створенні електронних інформаційних ресурсів та баз даних для створення єдиного інформаційного простору територіальної громади міста Києва.
 • Організовує формування, розвиток, супроводження та забезпечення інформаційної безпеки електронних інформаційних ресурсів, баз даних та створення інформаційної системи електронної взаємодії таких ресурсів.
 • Розробляє та здійснює разом з іншими органами державної влади та органами місцевого самоврядування м. Києва заходи щодо розвитку інформаційного суспільства.
 • В межах повноважень бере участь у формуванні та виконанні державних, галузевих та міських цільових програм.
 • Надає пропозиції, розробляє, та в межах повноважень забезпечує здійснення заходів щодо покращення інвестиційного клімату для залучення коштів у розвиток телекомунікаційних систем та технологій, інформатизації та електронного урядування.
 • Координує та здійснює методичне забезпечення діяльності органів державної влади та органів місцевого самоврядування у м. Києві, підприємств, установ та організацій, що належать до комунальної власності територіальної громади м. Києва, у сфері інформатизації, телекомунікаційних систем та технологій, електронного урядування, захисту інформації.
 • Проводить аналіз стану та забезпечує системність та комплексне вирішення питань інформатизації, забезпечує вирішення питань щодо розроблення та впровадження  заходів з технічного захисту інформації у структурних підрозділів виконавчого органу Київської міської ради (Київської міської державної адміністрації), районних в м. Києві державних адміністрацій, підприємств, установ та організацій, що належать до комунальної власності територіальної громади м. Києва.
 • Погоджує плани закупівель, технічні завдання, технічні вимоги під час здійснення структурними підрозділами виконавчого органу Київської міської ради (Київської міської державної адміністрації), районними в місті Києві державними адміністраціями, підприємствами, установами та організаціями, що належать до комунальної власності територіальної громади міста Києва, до закупівель товарів, робіт та послуг, пов'язаних зі створенням, розвитком, модернізацією і використанням засобів інформатизації, інформаційних систем, мереж, ресурсів, інформаційних технологій.
 • Розглядає листи, заяви скарги відповідно до законодавства України.
 • Проводить експертизу та погоджує проекти актів Київської міської ради, виконавчого органу Київської міської ради (Київської міської державної адміністрації), розроблені структурними підрозділами виконавчого органу Київської міської ради (Київської міської державної адміністрації), які містять питання, віднесені до компетенції Департаменту.

Див. також

Питання-відповіді за темою

 


Статті за темою

 


Контакти за темою

Київська міська державна адміністрація (КМДА)