Page tree
Skip to end of metadata
Go to start of metadata

Сплата: Фізичні особи: У разі звернення особи протягом 30 календарних днів – у розмірі 0,0085 прожиткового мінімуму для працездатних осіб; У разі звернення особи з порушенням терміну – у розмірі 0,0255 прожиткового мінімуму для працездатних осіб. Оплата наданої послуги здійснюється шляхом перерахування заявником коштів через банківські установи, відділення поштового зв’язку або програмно-технічні комплекси самообслуговування.

Строк надання послуги: Реєстрація місця проживання/перебування здійснюється в день подання особою документів.


Законодавчі акти України, що передбачають надання послуги:

Необхідні документи для отримання адміністративної послуги:

  1. Військовий квиток або посвідчення про приписку (для громадян, які підлягають взяттю на військовий облік або перебувають на військовому обліку)
  2. Документ, до якого вносяться відомості про місце проживання/перебування. Якщо дитина не досягла 16-річного віку, подається свідоцтво про народження
  3. Документи, що підтверджують: право на проживання в житлі, перебування або взяття на облік у спеціалізованій соціальній установі, закладі соціального обслуговування та соціального захисту, проходження служби у військовій частині, адреса яких зазначається під час реєстрації

  4. Заява про зняття з реєстрації місця проживання особи (у разі здійснення реєстрації місця проживання одночасно із зняттям з реєстрації попереднього місця проживання)

  5. Заява про реєстрацію місця перебування

  6. Заява про реєстрацію місця проживання

  7. Квитанція про сплату адміністративного збору

  8. Реквізити для сплати адміністративного збору

У разі подачі заяви законним представником додатково подаються: 1) документ, що посвідчує особу законного представника; 2) документ, що підтверджує повноваження особи як законного представника, крім випадків, коли законними представниками є батьки (усиновлювачі); 3) згода інших законних представників (за необхідності).


Суб’єкт надання послуги:

  • Відділи з питань реєстрації місця проживання/перебування фізичних осіб районних в місті Києві державних адміністрацій

Місце подання документів та отримання результату послуги:

Посилання на офіційний веб-портал: http://ac.dozvil-kiev.gov.ua

  • No labels