Page tree
Skip to end of metadata
Go to start of metadata

1. Запис на особистий прийом до голови КМДА

Прийом здійснюється відповідно до Порядку організації та проведення особистого прийому громадян головою КМДА, першим заступником, заступниками голови КМДА та керівником апарату виконавчого органу КМР (КМДА), затвердженого розпорядженням виконавчого органу КМР(КМДА) від 10.11.2014 № 1300.

Запис на прийом до голови Київської міської державної адміністрації, першого заступника голови чи заступника голови Київської міської державної адміністрації проводиться лише за письмовим чи особистим зверненням.

Письмово можна надіслати звернення за адресою:Подати звернення особисто до Управління з питань звернень громадян за адресою:Усний запис на прийом (в телефонному режимі) не здійснюється!
01044, м.Київ-044, вул. Хрещатик, 36, Київська міська державна адміністрація.вул. Хрещатик, 36, кімната №110-

Запис громадян на прийом до голови КМДА проводиться у разі, коли питання, порушене громадянином, не вирішено після особистого прийому першим заступником, заступниками голови КМДА чи начальником Головного управління (управління, департаменту) тощо.

Під час попереднього запису на особистий прийом до керівництва КМДА громадянин подає письмове звернення, в якому зазначає:

  • прізвище, ім'я, по батькові,
  • місце проживання,
  • суть порушеного питання,
  • прохання про особистий прийом.

До звернення можна долучити:

  • матеріали, що обґрунтовують заяву (клопотання), скаргу або пропозицію (зауваження),
  • матеріали, які містять інформацію, до яких посадових осіб чи органів державної влади звертався громадянин та які було прийнято рішення.

 


2. Звернення фізичних осіб до КМДА

Громадяни мають право на звернення до органів державної влади, органів місцевого самоврядування та посадових осіб цих органів щодо захисту їх законних прав та інтересів. 

Письмово можна надіслати звернення за адресою:Подати звернення особисто можна за адресою:
01044, м.Київ-044, вул. Хрещатик, 36, Київська міська державна адміністрація.вул. Хрещатик, 36, кімната №116

Для того, щоб  дізнатись на якому етапі розгляду перебуває заявка, необхідно зателефонувати з номером свого звернення до Управління з питань звернень громадян КМДА, зокрема до відділу опрацювання письмових звернень громадян.

 


3. Звернення юридичних осіб до КМДА

Юридичним особам, що мають бажання звернутись до КМДА, необхідно надіслати письмове звернення за адресою 01044, м. Київ, вул. Хрещатик, 36. 

Для консультацій, юридичні особи можуть звернутись до Управління документального забезпечення КМДА.

Особистий прийом юридичних осіб не здійснюється!