Child pages
 • ІНФО домашня сторінка
Skip to end of metadata
Go to start of metadata

НОВА ІНФОРМАЦІЯ

Столиця потрапила в «жовту» зону епідемічної небезпеки: з 17 серпня будуть посилені визначені урядом обмеження і заборони. Про це мер Києва Віталій Кличко заявив під час онлайн прес-конференції.

Через зростання кількості хворих, за рішенням Державної комісії з надзвичайних ситуацій, Київ опинився у «жовтій» зоні епідемічної небезпеки. 

Оскільки заповненість ліжок у медзакладах, де лікують хворих на коронавірус, перевищила 50%. І становить сьогодні 52,2%. Про це під час прес-брифінгу повідомив Віталій Кличко.

Із 17 серпня в столиці будуть посилені визначені урядом наступні обмеження і заборони:

 • Перебування в громадських спорудах, громадському транспорті без вдягнутих засобів індивідуального захисту - масок.
 • Перебування на вулицях без документів, що посвідчують особу.
 • Заборона самовільно залишати місця самоізоляції чи обсервації людям, що перебувають в ізоляції
 • Проведення масових (культурних, спортивних, розважальних, релігійних, рекламних) заходів за участі більше однієї особи на 5 м2 площі будівлі або території, якщо захід проводиться на відкритому повітрі.
 • Організатор заходу є відповідальним за дотримання учасниками фізичної дистанції не менше, ніж 1,5 м, якщо учасники розміщені стоячи.
 • Заповненість залів кінотеатрів та закладів культури може бути не більшою за 50% місць.
 • Громадський транспорт – трамваї, тролейбуси, автобуси та маршрутні таксі – здійснюють перевезення пасажирів виключно в кількості місць для сидіння.

Київ готує медзаклади другої хвилі для прийому та лікування хворих на коронавірус.

Не треба ігнорувати правила! Дотримуватись їх нескладно, але важливо.

Носіть маску в публічних місцях та в громадському транспорті. Дотримуйтеся дистанції. Не забувайте часто мити руки та обробляти їх антисептиком.


Посилання: https://bit.ly/3fWW9ie

НОВА ІНФОРМАЦІЯ

Із 00:30 14 серпня орієнтовно до 05:00 20 серпня рух тролейбусів маршрутів №№ 22, 27 та 42 тимчасово закривається та змінюється маршрут тролейбусів № 30. Про це повідомили у КП «Київпастранс». 

Як ідеться в повідомленні, на шляхопроводі на перетині вул. Вадима Гетьмана та просп. Перемоги виконуватимуться роботи з влаштування верхніх шарів асфальтобетонного покриття. На вказаний період буде організовано рух:

 • тимчасового тролейбусного маршруту № 21К «Вул. Кадетський Гай – Індустріальний шляхопровід» трасою: вул. Кадетський Гай – вул. Івана Пулюя – вул. Федора Ернста – вул. Народного Ополчення – Севастопольська площа – б-р Чоколівський– вул. Вадима Гетьмана – Індустріальний шляхопровід;
 • тимчасового тролейбусного маршруту № 22К «Міжнародний аеропорт «Київ» («Жуляни») – Індустріальний шляхопровід» трасою: просп. Повітрофлотський – вул. Смілянська – вул. Народного Ополчення (у зворотному напрямку просп. Повітрофлотський) – пл. Севастопольська– б-р Чоколівський – вул. Вадима Гетьмана;
 • тимчасового тролейбусного маршруту № 27К «Зал. ст. «Київ-Волинський» – Індустріальний шляхопровід» трасою: вул. Пост-Волинська – просп. Відрадний – вул. Гарматна – вул. Борщагівська – вул. Вадима Гетьмана, у зворотному напрямку – вул. Вадима Гетьмана – вул. Миколи Голего – просп. Відрадний – вул. Пост-Волинська;
 • тимчасового тролейбусного маршруту № 27А «Ст. м. «Почайна» – вул. Дегтярівська» трасою: просп. Оболонський – просп. Степана Бандери – вул. Олени Теліги – Дегтярівській шляхопровід;
 • тимчасового тролейбусного маршруту № 30К «Вул. Милославська – вул. Дегтярівська» трасою: просп. Володимира Маяковського – просп. Генерала Ватутіна – Північний міст – просп. Степана Бандери – вул. Олени Теліги – Дегтярівській шляхопровід;
 • тимчасового тролейбусного маршруту № 42Д «Ст. м. «Либідська» – зал.  ст. «Київ-Волинський» трасою: вул. Антоновича – б-р Дружби народів – просп. Валерія Лобановського – б-р Чоколівський – вул. Вадима Гетьмана – вул. Борщагівська – вул. Вадима Гетьмана – вул. Миколи Голего – просп. Відрадний – вул. Пост-Волинська – зал. ст. «Київ-Волинський», у зворотному напрямку – вул. Пост-Волинська – просп. Відрадний – вул. Гарматна – вул. Борщагівська – вул. Вадима Гетьмана – б-р Чоколівський – просп. Валерія Лобановського – б-р Дружби народів – вул. Велика Васильківська;
 • тимчасового автобусного маршруту № 27-ТР «Вул. Дегтярівська – Індустріальний шляхопровід» трасою: вул. Дегтярівська – вул. Олександра Довженка – вул. Вадима Гетьмана, у зворотному напрямку – вул. Борщагівська – Індустріальний провулок – вул. Вадима Гетьмана – вул. Олександра Довженка.

Рух тролейбусного маршруту № 30 «Вул. Милославська – вул. Кадетський Гай» буде організовано трасою: від вул. Милославської до вул. Дорогожицької за власним маршрутом, далі – вул. Дорогожицька – вул. Ризька (у зворотному напрямку без заїзду на вул. Ризьку) – вул. Дорогожицька – вул. Юрія Іллєнка – ст. м. «Лук’янівська» – вул. В. Чорновола – просп. Повітрофлотський – пл. Севастопольська – далі до вул. Кадетський Гай за власним маршрутом.

У КП «Київпастранс» перепрошують за тимчасові незручності.


Посилання: https://bit.ly/2PULutC

НОВА ІНФОРМАЦІЯ


У серпні на низці столичних вулиць обмежуватимуть рух у зв’язку зі зйомками художнього фільму «The Last Mercenary» за участю актора Жан-Клода Ван Дама виробництва компанії NETFLIX. Про це йдеться у розпорядженні КМДА № 1168.

Зокрема, у зв’язку зі зйомками перекриватимуть чи обмежуватимуть рух:

12 серпня з 05:00 до 14:00:

 • на вулицях Січових Стрільців та Гоголівській, з перекриттям вулиці Гоголівської (у кварталі від вул. Володимира Винниченка до вул. Січових Стрільців) та з обмеженням руху на вулиці Січових Стрільців (у кварталі від вул. Полтавської до вул. Гоголівської);

14 серпня з 05:00 до 21:00:

 • на вулиці Костянтинівській (у кварталі від вул. Заводської до вул. Оленівської та від вул. Заводської до вул. Юрківської), з перекриттям зазначеної вулиці;

17 серпня з 05:00 до 18:00:

 • на вулиці Електриків (у кварталі від вул. Заводської до провулку Електриків), з перекриттям зазначеної вулиці.

17 серпня з 14:00 до 21:30:

 • на вулиці Промисловій, 4 (під Південним мостом), з перекриттям зазначеної вулиці.

18 серпня з 05:00 до 14:00:

 • на вулицях Січових Стрільців та Гоголівській, з перекриттям вулиці Гоголівської (у кварталі від вул. Володимира Винниченка до вул. Січових Стрільців) та з обмеженням руху на вулиці Січових Стрільців (у кварталі від вул. Полтавської до вул. Гоголівської).

25 серпня з 05:00 до 21:00:

 • на вулиці Ярославській (у кварталі від вул. Набережно-Хрещатицької до вул. Почайнинської), з перекриттям зазначеної вулиці.

Як ідеться в розпорядженні, зйомки художнього фільму триватимуть із 10 серпня до 26 вересня.

Відповідальність за підготовку та проведення зйомок взяв на себе організатор – товариство з обмеженою відповідальністю «ЕППЛ ТРІ ПРОДАКШНС». Організатор має забезпечити дотримання правил благоустрою, протиепідемічних вимог тощо.

Нагадаємо, Порядок організації та проведення недержавних масових заходів, зокрема і кіно- та відеозйомок, у столиці затверджений рішенням Київської міської ради. 

Заявка на проведення кіно- та відеозйомки в місті Києві подається організатором.


Посилання: https://bit.ly/3gW05Bi

НОВА ІНФОРМАЦІЯ

Відтепер програмою співфінансування на придбання житла в Києві можуть скористатись усі пільгові категорії. Про це розповіли в Департаменті будівництва та житлового забезпечення КМДА.

«Бюджетні кошти спрямовують на оплату частини вартості житла для громадян, які перебувають на квартирному обліку у столичних райдержадміністраціях. Згідно з вимогами Порядку, для громадян, які мають статус осіб, котрі захищали незалежність, суверенітет і територіальну цілісність України (учасників АТО та членів їхніх сімей), гранична частина вартості становить 50 відсотків фактичної вартості кожного квадратного метра житла, для інших пільгових категорій – 30 відсотків», – повідомив директор Департаменту Сергій Мартинчук.

У столичному бюджеті для реалізації програми «Доступне житло» передбачено 208,5 млн грн. Раніше програмою користувалися тільки громадяни, які мають статус осіб, які захищали незалежність, суверенітет і територіальну цілісність України (учасників АТО та членів їх сімей), а відтепер програма стала доступною для всіх пільгових категорій.

Особи, які можуть придбати житло на умовах співфінансування, визначають районні держадміністрації. Відповідні списки подають до головного розпорядника бюджетних коштів для укладення договорів (згідно з Порядком).

Щоб взяти участь у програмі, громадяни повинні звернутися з відповідною заявою до відділу обліку та розподілу житлової площі районної держадміністрації (за місцем перебування на квартирному обліку).

Кошти виділяються згідно із розпорядженням КМДА № 1249 «Про затвердження Порядку використання коштів, передбачених у бюджеті міста Києва на придбання житла для окремих категорій населення відповідно до законодавства».


Посилання: https://bit.ly/3ky4j4h

НОВА ІНФОРМАЦІЯ

У суботу та неділю, 15 та 16 серпня, у столиці відбудеться загальноміський Шкільний ярмарок на вул. Хрещатик. Ініціатор та організатор проведення – КП «Міський магазин».

– На Шкільному ярмарку 2020 буде представлений величезний асортимент товарів від українських і зарубіжних виробників: шкільна форма, ортопедичне взуття, рюкзаки та портфелі, одяг для наймодніших школярів, книжки, зошити, яскраві обкладинки, різноманітні ігри, багато інших цікавих і необхідних аксесуарів – усе для того, щоб зробити навчальний рік для школярів легким та пізнавальним, – наголошують комунальники.

У заході візьмуть участь підприємці з Полтавської, Львівської, Черкаської, Київської, Тернопільської, Херсонської та Дніпропетровської областей. Товари шкільного асортименту високої якості також запропонують споживачам київські підприємства легкої промисловості.

Важливо підкреслити, що це соціальний проєкт – завдяки залученню до участі у ярмарку безпосередніх товаровиробників та дистриб’юторів, ціни будуть на 15–20 % нижчими, ніж у роздрібній торговельній мережі.

Коли: у суботу та в неділю з 09:00 до 20:00.

Де: непарний бік нижнього тротуару вулиці Хрещатик від будинку № 13/2 до будинку № 23-а (у межах вулиць Архітектора Городецького та Богдана Хмельницького) у Шевченківському районі.


Посилання: https://bit.ly/2PIYimV

НОВА ІНФОРМАЦІЯ

З 10 серпня у поточний ремонт також виводять два великих теплоджерела — РК «Виноградар» та РК «Микільська Борщагівка». Сумарно ці котельні обслуговують понад 750 житлових будинків, 10 лікарняних закладів, 58 дитячих садочків та 33 школи.

Зокрема, на районній котельні «Микільська Борщагівка» встановлять засоби обліку електроенергії на 4 основних вводах живлення, замінять засувку діаметром 400мм. На районній котельні «Виноградар» замінять 8 датчиків корозії на трубопроводах, засувку аварійного підживлення діаметром 100мм, а також трубу підживлення діаметром 108мм.

Поточний ремонт РК «Микільська Борщагівка» завершать 17 серпня, а РК «Виноградар» – 21 серпня. Тоді ж планується відновити гаряче водопостачання для клієнтів.


Посилання: https://bit.ly/31zqOwU

НОВА ІНФОРМАЦІЯ

Цього тижня у столиці пройдуть сезонні сільськогосподарські ярмарки. Про це повідомили у Департаменті промисловості та розвитку підприємництва.


11 серпня (вівторок):

 • у Голосіївському районі – просп. Науки, 88;
 • у Дніпровському районі – вул. Івана Микитенка, 21-27;
 • у Святошинському районі – вул. Гната Юри, 5;
 • у Шевченківському районі – вул. Багговутівська, 1.

12 серпня (середа):

 • у Голосіївському районі – Стратегічне шосе (у межах просп. Науки та вул. Малокитаївської);
 • у Дніпровському районі – просп. Соборності, 2-20;
 • у Печерському районі – вул. Велика Васильківська (у межах вулиць Єжи Гедройця та Ковпака);
 • у Подільському районі – просп. Правди, 5-11.

13 серпня (четвер):

 • у Голосіївському районі – вул. Ломоносова (у межах вулиць Михайла Стельмаха та Маричанської), вул. Ковпака (у межах вулиць Великої Васильківської та Антоновича);
 • у Дніпровському районі – б-р Перова, 8-10, просп. Романа Шухевича, 12-А;
 • у Печерському районі – вул. Генерала Алмазова, 6;
 • у Святошинському районі – вул. Гната Юри, 5;
 • у Шевченківському районі – вул. Багговутівська, 1.

14 серпня (п’ятниця):

 • у Голосіївському районі – просп. Голосіївський, 116, просп. Академіка Глушкова, 25-53;
 • у Деснянському районі – вул. Шолом-Алейхема (у межах вулиць Мілютенка та Кубанської України);
 • у Дніпровському районі – вул. Гродненська, 1/35-17А, вул. Алматинська, 64-74;
 • в Оболонському районі – просп. Оболонський, 15-21;
 • у Печерському районі – пров. Виноградний, 4-6, перетин вулиць Леоніда Первомайського та Мечникова;
 • у Солом’янському районі – вул. Освіти (у межах вул. Вузівської та Максима Кривоноса), пров. Ковальський (у межах вулиць Металістів та Смоленської);
 • у Шевченківському районі – вул. Ризька, 1, вул. Ружинська, 16-18 (біля скверу), вул. Деревлянська, 16-20.

15 серпня (субота):

 • Голосіївському районі – вул. Паньківська; вул. Голосіївська, 4-10;
 • Деснянському районі – вул. Сержа Лифаря (у межах просп. Володимира Маяковського та вул. Миколи Закревського);
 • Дніпровському районі – б-р Ігоря Шамо, 2-12;
 • Оболонському районі – вул. Петра Калнишевського, 1-5;
 • Печерському районі – вул. Катерини Білокур;
 • Подільському районі – просп. Степана Бандери (біля Куренівського парку);
 • Святошинському районі – вул. Булгакова, 10-13/1;
 • Шевченківському районі – вул. Богдана Гаврилишина, 1-17.

16 серпня (неділя):

 • Голосіївському районі – вул. Маршала Конєва (у межах вулиць Михайла Ломоносова та Василя Касіяна);
 • у Дніпровському районі – вул. Сулеймана Стальського (у межах вулиць Райдужної та Старосільської);
 • Печерському районі – вул. Джона Маккейна (у межах вулиць Іоанна Павла II та Чигоріна);
 • у Святошинському районі – вул. Семашка, 10.
 • Шевченківському районі – вул. Татарська, 32-38.
НОВА ІНФОРМАЦІЯ

У парку імені Тараса Шевченка до 15 вересня триватиме «Кіновернісаж просто неба» – безкоштовний літній кінотеатр, де проводитимуть покази найкращих українських фільмів останніх років.

У програмі авторське кіно, гучні прем’єри, стрічки, що зібрали найбільші касові збори й отримали призи на кінофестивалях, а також дитяче та підліткове кіно тощо. Програма цього тижня:

10 серпня – День незалежного короткометражного кіно (18+). Будуть представлені фільми, зняті без державного фінансування.

 • «Батьківський день», реж. Марія Пономарьова, 2018 (учасник та переможець понад десяти фестивалів в Ісландії, Франції, Ірландії, Канаді, Україні);
 • «Я», реж. Іван Тимченко, 2019;
 • «Crabgirl», реж. Сергій Пудіч, 2018 (переможець кінофестивалю українського незалежного короткометражного кіно «Бардак» (м. Харків), володар 10 нагород на міжнародних фестивалях короткометражного кіно);
 • «Психро», реж. Олександр Фразе-Фразенко, 2019;
 • «Залежність» (лауреат кінофестивалю «Бруківка» (м. Кам’янець-Подільський), реж. Валерія Ходос, 2019;
 • «Хайп», реж. Віктор Буток, 2019 (переможець кінофестивалів «Кібербруківка» 2020 та «Бардак» 2019).

11 серпня – Новий рік влітку. Добірка українських короткометражок, дія яких відбувається під час новорічних свят.

 • «Новий рік в сімейному колі», реж. Максим Наконєчний, 2018;
 • «Гойдалки», реж. Валерія Сочивець, 2018;
 • «Різдвяні історії», реж. Валерія Сочивець, Філіп Сотниченко, 2019;
 • «Нічний швидкий», реж. Марина Артеменко та Оксана Артеменко, 2019.

12 серпня – День дитячого кіно.

 • «11 Дітей з Моршина», реж. Аркадій Непиталюк, 2019.

13 серпня – День фільмів «СУК\CUC». Сучасне Українське Кіно («СУК\CUC») – організація, створена для популяризації сучасного українського кіно в Україні та за її межами. Співзасновниками організації є її президентка, продюсерка та режисерка Валерія Сочивець та режисер Філіп Сотниченко.

 • «Поза Зоною», реж. Нікон Романченко, 2017;
 • «Київська історія», реж. Михайло Маслобойщиков, 2017;
 • «Марія», реж. Новруз Хікмет, 2017;
 • «Технічна перерва», реж. Філіп Сотниченко, 2017.

14 серпня – Добірка коротких метрів «MyStreetFilmsUkraine» від фестивалю кіно та урбаністики «86».

Організатор заходу – українська кінокомпанія Up Ua Studio. Проєкт реалізується за підтримки Державного агентства України з питань кіно, Шевченківської райдержадміністрації та КО «Київзеленбуд».


Посилання: https://bit.ly/2XMJmsl

НОВА ІНФОРМАЦІЯ


У вівторок, 11 серпня 2020 року, на запитання киян відповідатиме директор комунального підприємства «Київміськсвітло» Круценко Володимир Іванович.

Проходитиме «пряма лінія» в Контактному центрі міста Києва з 12:00 до 13:00. Дзвінки від мешканців будуть прийматися за номером «15-51». У цей час всі охочі матимуть можливість звернутись з питаннями, які їх турбують.

Зокрема, на обговорення будуть винесені наступні теми:

 • відсутність освітлення на опорних стовпах (відсутність/несправність лампочок);
 • освітлення магістралей (проїжджих частин) та вулиць м. Києва;
 • демонтаж рекламних вивісок з опорних стовпів;
 • незадовільний стан опори для освітлення;
 • невдоволення графіком відключення вуличного освітлення;
 • відсутність опори освітлення (не передбачено проектом забудови);
 • незадовільна робота мереж освітлення;
 • відсутність або незадовільний стан плафонів на опорних стовпах та ін.

Нагадаємо, що слідкувати за спілкуванням усі охочі зможуть на сайті Контактного центру міста Києва, а також на офіційному каналі в Youtube, де відбудеться трансляція в режимі «онлайн».


Посилання: https://bit.ly/3a37xI5

НОВА ІНФОРМАЦІЯ

Вартість холодної води та водовідведення цього року не зросте. Місто не має наміру погоджувати зміну тарифу в бік збільшення. Про це в інтерв’ю виданню «Вечірній Київ» повідомив заступник голови Київської міської державної адміністрації Петро Пантелеєв.

«Це позиція міста. Ми знаємо про звернення «Київводоканалу» з цього приводу. Але переконані, коли є економічні наслідки пандемії і людям дуже важко матеріально, підвищувати тариф не можна. Треба активізувати роботу, знайти внутрішні резерви на підприємстві. Адже ми всі працюємо в складних нинішніх умовах боротьби з вірусом, який вплинув на усі сфери життя, тож мусимо знаходити вихід з таких ситуацій», – пояснив Петро Пантелеєв.

Нагадаємо, 21 травня Київський міський голова Віталій Кличко заявив, що підприємства повинні зважити і на платоспроможність людей, що значно знизилась через карантинні заходи. Тому міська влада не дозволить підвищувати тарифи на холодну воду та водовідведення.


Посилання: https://bit.ly/2DEjd86

НОВА ІНФОРМАЦІЯ

Сьогодні, з 10-ї до 22-ї години, обмежений в’їзд великовагового автотранспорту вагою понад 24 тонни і навантаженням на вісь понад 7 тонн, через перевищення денної температури повітря понад +28°С. Повідомляє Патрульна поліція Києва.

Обмеження здійснюється на всіх під’їздах до Києва.

Обмеження запроваджено розпорядженням КМДА від 7 липня 2012 року № 1173 «Про обмеження руху великовагового автотранспорту на вулицях і дорогах м. Києва у зв’язку з підвищенням температури повітря».


Посилання: https://t.me/kyivpatrol

НОВА ІНФОРМАЦІЯ

У четвер, 6 серпня 2020 року, на запитання киян відповідатиме заступниця комерційного директора КК «Центр комунального сервісу» Петрик Юлія Вікторівна. 

Проходитиме «пряма лінія» в Контактному центрі міста Києва з 12:00 до 13:00. Дзвінки від мешканців будуть прийматися за номером «15-51». У цей час всі охочі матимуть можливість звернутись з питаннями, які їх турбують.

Зокрема, на обговорення будуть винесені наступні теми:

 • як працюють сервісні районні центри ЦКС під час карантину.
 • як вирішити своє питання/отримати консультацію щодо надання житлово-комунальних послуг.
 • як сплатити онлайн за житлово-комунальні послуги.
 • як отримати довідку про стан заборгованості в період карантину.
 • чи потрібно передавати покази лічильників якщо встановлений бойлер.
 • як в особистому кабінеті надати покази приладів обліку, якщо зник лічильник з особистого кабінету.
 • як відкоригувати покази приладів обліку.
 • як повідомити  про результати проходження повірки.
 • як надати заявку на опломбування/розпломбування приладу обліку.
 • як зазначити вірну кількість зареєстрованих в рахунку-повідомленні зазначена не вірна кількість зареєстрованих. 

Посилання: https://bit.ly/30x3wZd

НОВА ІНФОРМАЦІЯ

Із 6 до 26 серпня на станції метро «Вокзальна» проведуть позаплановий ремонт одного із трьох ескалаторів. У зв’язку з цим у пікові години можливе обмеження (закриття) станції на вхід. Про це повідомили у КП «Київський метрополітен».

Такий механізм дозволить вивезти пасажирів, які прибули на станцію, та уникнути скупчень людей на платформі з міркувань безпеки.

Комунальне підприємство перепрошує за тимчасові незручності та закликає пасажирів уважно дотримуватися правил поведінки на ескалаторах для уникнення травмувань та поломок у роботі обладнання.


Посилання: https://bit.ly/3a1QQg6

 

НОВА ІНФОРМАЦІЯ

Урядом прийнято рішення розпочати з 1 вересня реалізацію пілотного проекту «Монетизація одноразової натуральної допомоги «пакунок малюка» у 2020–2021 роках». Зазначений проект передбачає:

 • запровадити цільову грошову компенсаційну виплату замість натуральної допомоги «пакунок малюка» у розмірі 5 тисяч гривень;
 • забезпечити із залученням АТ «Комерційний банк «ПриватБанк» відкриття громадянам, у яких народилась дитина, рахунку із спеціальним режимом використання та видати їм спеціальну соціальну картку;
 • встановити, що батьки дитини можуть звернутися за компенсацією протягом 12 місяців з дати народження дитини та самостійно протягом року витратити кошти грошової компенсації виключно для придбання дитині одягу, взуття, засобів гігієни та догляду, текстилю, іграшок, засобів гігієни для породіль;
 • залучити до реалізації пілотного проекту на договірних засадах заклади роздрібної торгівлі для продажу батькам визначених дитячих товарів та товарів для породіль за спеціальною соціальної карткою.

Довідково

Фактично «пакунок малюка» будуть видавати у тих регіонах, де вони є в наявності, а потім, відповідно до прийнятої постанови за таким алгоритмом:

 • батьки новонароджених звертаються до АТ «КБ «ПриватБанк» для відкриття рахунку;
 • надалі – до структурного підрозділу з питань соціального захисту населення батьками подається заява з необхідними документами.

Батьки мають право протягом року самостійно використовувати призначену грошову компенсацію у безготівковій формі на придбання товарів у закладах торгівлі, які долучились до публічного договору про реалізацію пілотного проекту.


Посилання: https://bit.ly/2DooOj1

НОВА ІНФОРМАЦІЯ

Цього тижня у столиці пройдуть сезонні сільськогосподарські ярмарки. Про це повідомили у Департаменті промисловості та розвитку підприємництва.


04 серпня (вівторок) 2020 року в:

 • Дніпровському районі - вул. Івана Микитенка, 21-27;
 • Святошинському районі – вул. Гната Юри, 5;
 • Шевченківському районі – вул. Багговутівська, 1;

05 серпня (середа) 2020 року в:

 • Дніпровському районі – просп. Соборності, 2-20;
 • Печерському районі – вул. Велика Васильківська (в межах вулиць Єжи Гедройця та Ковпака);
 • Подільському районі – просп. Правди, 5-11;

06 серпня (четвер) 2020 року в:

 • Голосіївському районі – вул. Ломоносова (в межах вулиць Михайла Стельмаха та Маричанської);
 • Дніпровському районі – бульв. Перова, 8-10, просп. Романа Шухевича, 12 А;
 • Печерському районі – вул. Генерала Алмазова, 6;
 • Святошинському районі – вул. Гната Юри, 5;
 • Шевченківському районі – вул. Багговутівська, 1;

07 серпня (п’ятниця) 2020 року в:

 • Голосіївському районі – просп. Голосіївський, 116, просп. Академіка Глушкова, 25-53;
 • Деснянському районі – вул. Академіка Курчатова (в межах вулиць Мілютенка та Братиславської);
 • Дніпровському районі – вул. Гродненська, 1/35-17А, вул. Алматинська, 64-74;
 • Оболонському районі – просп. Оболонський, 15-21;
 • Печерському районі – пров. Виноградний, 4-6, перетин вулиць Леоніда Первомайського та Мечникова;
 • Солом’янському районі – вул. Пилипа Козицького (в межах вулиць Єреванської та Уманської), вул. Керченська (в межах вулиць Донецької та Мартиросяна);
 • Шевченківському районі – вул. Ризька, 1, вул. Ружинська, 16-18, вул. Деревлянська, 16-20, вул. Бульварно-Кудрявська, 2-4, міжвуличний проїзд біля скверу в межах вулиць Олеся Гончара, 65А та Богдана Хмельницького, 94;

08 серпня (субота) 2020 року в:

 • Голосіївському районі – вул. Паньківська; вул. Голосіївська, 4-10;
 • Деснянському районі – вул. Кубанської України (в межах вул. Космонавта Волкова та просп. Лісового), вул. Миколи Закревського (в межах просп. Володимира Маяковського, 2А та вул. Теодора Драйзера);
 • Дніпровському районі – вул. Всеволода Нестайка (поряд поштамту «Лівобережний»;
 • Оболонському районі – вул. Петра Калнишевського, 1-5;
 • Печерському районі – вул. Катерини Білокур;                                       
 • Подільському районі – просп. Степана Бандери (біля Куренівського парку);
 • Святошинському районі – вул. Булгакова, 10-13/1;
 • Шевченківському районі – вул. Богдана Гаврилишина, 1-17.

09 серпня (неділя) 2020 року в:

 • Голосіївському районі – вул. Маршала Конєва (в межах вулиць Михайла Ломоносова та Василя Касіяна);
 • Дніпровському районі – вул. Сулеймана Стальського (в межах вулиць Райдужної та Старосільської);
 • Печерському районі - вул. Джона Маккейна (в межах вулиць Іоана Павла II та Чигоріна);
 • Святошинському районі – вул. Семашка, 10;
 • Шевченківському районі – вул. Татарська, 32-38.

 

 • No labels