Page tree
Skip to end of metadata
Go to start of metadata
Попередньо зателефонувати на "гарячу лінію" Ощадбанку та звернутись до будь-якого відділення Ощадбанку в м. Києві з паспортом та ідентифікаційним кодом.

Якщо клієнт належить до пільгової категорії, потрібно надати відповідний документ, що підтверджує пільгу, або пенсійне посвідчення.

Ощадбанком буде передано копії документів про право на пільгу до управління соціального захисту районної державної адміністрації за місцем реєстрації

В перший візит клієнт подає документи і оформлює заявку, а під час другого візиту отримує картку у відділенні Ощадбанку.

Для людей, що мають право на пільги, доплати, допомоги, компенсації відповідно до чинного законодавства України та на додаткові  пільги, доплати, допомоги, компенсації відповідно до актів Київської міської ради та Київської міської державної адміністрації, випуск «Картки киянина» є безкоштовним!

Муніципальну карту «Картка Киянина» можуть отримати «Не кияни», якщо вони офіційно працевлаштовані в місті Києві.

Для отримання картки клієнт «Не киянин» може звернутися до відділення Ощадбанку м. Києва з документами необхідними для відкриття банківського рахунку (паспорт, ІПН і т.д.), а також мати при собі довідку з місця роботи, про те, що він є працівником цього підприємства. У банку є два варіанти:


  • Якщо підприємство клієнта обслуговується «зарплатному проекті» в Ощадбанку, то клієнту випустять безкоштовну зарплатну муніципальну карту КК; при цьому у клієнта вже може бути зарплатна картка від Ощадбанку (НЕ КК), тоді йому випустять муніципальну карту КК як додаткову до зарплатної карти.
  • Якщо підприємство клієнта не обслуговується на «зарплатний проект» в Ощадбанку, то в Ощадбанку запропонують відкрити муніципальну карту КК в пакеті «Стандарт» - вартість муніципальної карти КК 120 грн
  • No labels