Page tree
Skip to end of metadata
Go to start of metadata
Основна вимога ПрАТ "Київводоканал" – дотримання клієнтом погоджених строків повернення частин боргу, а також повна і своєчасна сплата поточних нарахувань!

Для оформлення договору реструктуризації до Розрахункового департаменту Київводоканалу (вул. Електротехнічна, 16) потрібно подати копії:

    • першої та другої сторінок (останнє місце реєстрації) паспорту або іншого документа, що підтверджує особу;
    • довідки про присвоєння ідентифікаційного номеру (або сторінки паспорта з відміткою про відмову в отриманні ідентифікаційного номеру); 
    • документів, що підтверджують право власності або користування житловим приміщенням (свідоцтво про приватизацію, договір купівлі-продажу, виписка з держреєстру прав власності, ордер, договір найму чи оренди та інше).

У разі неможливості надання ксерокопій, достатньо мати документи при собі: працівники ПрАТ "Київводоканал" самостійно знімуть копії та внесуть відповідну інформацію до договору реструктуризації.


У разі несплати боргу у встановлені строки підприємство змушене стягнути його в судовому порядку з урахуванням штрафних, фінансових санкцій та судового і виконавчого зборів!