Page tree
Skip to end of metadata
Go to start of metadata

Підлягають оподаткуванню військовим збором учасники АТО, які звільнені з служби Збройних сил України (Національної гвардії, інших правоохоронних органів) та офіційно працевлаштовані , в тому числі і військовим збором, як фізичні особи, які отримують дохід в Україні (або за кордоном).


Не підлягають оподаткуванню військовим збором учасники АТО, які є діючими військовослужбовцями, працівниками ЗСУ, Національної гвардії та ін. правоохоронних органів.

«Тимчасово, на період проведення антитерористичної операції, не підлягають оподаткуванню військовим збором доходи у вигляді грошового забезпечення працівників правоохоронних органів, військовослужбовців та працівників Збройних Сил України, Національної гвардії України, Служби безпеки України, Служби зовнішньої розвідки України, Державної прикордонної служби України, осіб рядового, начальницького складу, військовослужбовців, працівників Міністерства внутрішніх справ України, Управління державної охорони України, Державної служби спеціального зв’язку та захисту інформації України, інших утворених відповідно до законів України військових формувань та інших осіб на період їх безпосередньої участі в антитерористичній операції.»

На сьогодні військовий збір сплачується у розмірі 1,5% від заробітної плати!