Page tree
Skip to end of metadata
Go to start of metadata

З 10 серпня 2017 року Київ відмовляється від готівкової оплати паркувальникам та переходить на безготівкову оплату паркування. Так, для столичних водіїв запроваджено чотири способи оплати паркування на всій території Києва з 08:00 до 22:00. Зокрема, за допомогою місячної карти та паркувального талону, через паркомат, шляхом СМС-паркування, а також у мобільному додатку.  


Паркування у вихідні дні є безкоштовним! Ця інформація вказана на інформаційних табличках, які є на кожному майданчику у Києві.

 


Способи оплати паркування


 


Паркувальні абонементи:

Інструкція придбання паркувального абонемента онлайн

При переході на сторінку оплати ГІОЦ або на Portmone необхідно:

 • вибрати тип паркувального талона (квартальний або місячний),
 • спосіб доставки (Нова пошта / Укрпошта / Самовивіз),
 • заповнити дані про платника
 • дати згоду на збір і обробку персональних даних.

Оплата здійснюється банківською картою безпосередньо на сайті. Доставка абонементів БЕЗКОШТОВНА

Покладіть лицьовою стороною догори на панель приладів під лобове скло автомобіля.

Паркомат:

 • для початку користування послугою натисніть будь-яку кнопку;
 • оберіть мову;
 • вставте банкноту у приймальний пристрій;
 • отримайте чек;
 • покладіть чек лицьовою стороною догори на панель приладів під лобове скло автомобіля.

 

Перелік паркоматів тут

Мобільне паркування:

«Мобільне паркування» — це новий інноваційний проект, який дозволяє водіям здійснювати розрахунки за послуги паркування автомобілів за допомогою мобільного телефону.

Є можливість використовувати один із способів:

 • USSD-команди (послуга ТелеПарк на номер 849)
 • SMS-паркування на номер 516 або 9393 в системі  UNIP – на веб-сайті unip.com.ua.
 • Мобільні додаток UNIP
 • Мобільний додаток Parking UA
 • Мобільний додаток Barking
 • Мобільний додаток Privat24

Послуга "ТелеПарк"

 • Для користування послугою достатньо звичайного кнопкового телефону. 
 • Не потрібно відкриття додаткових електронних рахунків та підключення телефону до мережі Інтернет
 • Послуга "ТелеПарк" надається абонентам передплачуваного мобільного зв’язку операторів Vodafone та Kyivstar, які мають можливість використовувати для оплати паркування свої електронні рахунки у вищезгаданих операторів.

Реєстрація

 1. Для використання послуги оплати паркування з мобільного рахунку Вам необхідно провести попередню реєстрацію. Реєструючись у системі Ви автоматично погоджуєтесь з умовами публічних оферт Vodafone та Kyivstar. Для цього Вам достатньо надіслати СМС-повідомлення із реєстраційним номером автомобіля (наприклад: “АА0000ХХ”), який буде користуватись послугою, на номер телефону 849 (повідомлення оплачується згідно з умовами вашого тарифного плану). Дане повідомлення відправляється лише один раз, надалі система автоматично визначатиме номер автомобілю за номером Вашого мобільного телефону.
 2. Ви отримаєте СМС-повідомлення із підтвердженням Вашої реєстрації.

Оплата
 1. На паркувальних майданчиках, на яких доступна послуга оплати паркування з мобільного рахунку, буде присутній інформаційний стенд паркування з інструкцією (табличка, наліпка чи інша форма інформаційного повідомлення), на якому вказано спеціальний USSD-код для оплати у форматі: *849*ХХХХХХ#, де ХХХХХХ - спеціальний код-ідентифікатор паркувального майданчика, який легко віднайти на http://uaparking.online та на інформаціних табличках паркувального майданчика.
 2. Оплата проводиться шляхом відправки з мобільного телефону користувача, вказаного на інформаційному стенді паркування, USSD-коду. Для цього необхідно ввести згідно з інструкцією USSD-код як звичайний номер телефону та натиснути кнопку “виклик”.
 3. Після успішно проведеної операції з Вашого мобільного рахунку буде знято суму, згідно з тарифом територіальної зони паркування (тариф вказано на інформаційному стенді паркування).
 4. У вигляді підтвердження успішної оплати Ви отримаєте СМС-повідомлення.

Телефон: +380 (44) 228 56 65
Контакти технічної підтримки
k.guliaiev@telecard.solutions 


SMS-паркування на номери 516 та 9393 (UNIP):

SMS-паркування дозволяє використовувати для оплати паркування звичайні мобільні телефони (навіть кнопкові).

Для початку паркування Споживач має зареєструватися у власному кабінеті на unip.com.ua та на його віртуальному рахунку має бути достатньо коштів для початку паркування.


Початок паркування:

Для початку паркування Споживач відправляє на Короткий номер 9393* або 516** Повідомлення у вигляді: номер паркувального майданчику або номер зони «пропуск» номер автомобіля.
(Приклад: АХХХХ/AX ААХХХХАА)
У відповідь на відправлене Повідомлення, Споживач отримує Повідомлення щодо підтвердження початку паркування.

! Час паркування вираховується виходячи з фактичного часу стоянки автомобіля. Мінімальний час паркування 30 хв. Тарифікація похвилинна з 30 хвилини.


Закінчення паркування:

Для закінчення паркування Споживач повинен відправити Повідомлення на Короткий номер 9393* або 516** з літерою «С» незалежно від регістра алфавіту «пропуск» номер автомобілю.
(Приклад: С ААХХХХАА)
Після відправлення Повідомлення, Споживач одержує Повідомлення з інформацією про закінчення паркування та залишок коштів на віртуальному рахунку.


Обрання/зміна мови:

Для обрання/зміни української мови Повідомлень Споживач відправляє на короткий номер 9393* або 516**Повідомлення, в якому вказує літеру «У» (з регістра українського, російського) алфавіту або літеру «Y» (з регістра англійського алфавіту).
У відповідь на відправлене Повідомлення, Споживач отримує Повідомлення про зміну мови.


Для обрання/зміни англійської мови Повідомлень Споживач відправляє на Короткий номер 9393* або 516**Повідомлення, в якому вказує літеру «Е» незалежно від регістра алфавіту.
У відповідь на відправлене Повідомлення, Споживач отримує Повідомлення про зміну мови.

Інформаційні Повідомлення:

Для одержання інформації про залишок коштів на віртуальному рахунку Споживач повинен відправити запит на Короткий номер 9393* або 516** у вигляді Повідомлення, в якому міститься літера «Б» (з регістра українського або російського алфавіту) або літера «В» (з регістра англійського алфавіту).
Після відправлення Повідомлення, Споживач одержує Повідомлення, в якому зазначена інформація про залишок коштів на віртуальному рахунку.


Для одержання інструкції з користування послугою СМС паркування Споживач повинен відправити запит на Короткий номер 9393* або 516** у вигляді Повідомлення, в якому міститься літера «І» (з регістра українського або англійського алфавіту) або літера «И» (з регістра російського алфавіту).
Після відправлення Повідомлення Споживач одержує Повідомлення, в якому зазначається інструкція з початком та закінченням паркування.

Попередження:

За 20 хв. до закінчення коштів на віртуальному рахунку Споживач одержує відповідне Повідомлення та пропозицію поповнити віртуальний рахунок або залишити місце паркування через 20 хв.

Якщо паркувальний майданчик має визначені часи роботи, а Споживач не зупинив паркувальну сесію, то його паркувальна сесія буде автоматично закінчена. Споживач отримає Повідомлення про зупинення паркування автомобіля на паркувальному майданчику та залишок коштів на віртуальному рахунку.
У випадку закінчення коштів на віртуальному рахунку, Споживач отримає Повідомлення про зупинення паркувальної сесії автомобіля на паркувальному майданчику.

*Вартість відправлення SMS-повідомлення – 0,94 грн. для абонентів ПрАТ “ВФ Україна”, ПрАТ “Київстар” та ТОВ “лайфселл”. Вартість відправлення SMS-повідомлення для абонентів ТОВ «ТриМоб» – 0,25 грн.
Тариф у гривнях з урахуванням ПДВ. Додатково утримується збір до Пенсійного фонду у розмірі 7,5% з вартості послуги без урахування ПДВ.
Тільки для повнолітніх.
Технічна підтримка: 0 800 330 093 з пн.-пт. з 9-00 до 18-00
Організатор: ТОВ “ЮНІП КИЇВ”, 02125, Київ вул. Старосільська, 1.


**Вартість відправлення SMS-повідомлення – 0,33 грн. для абонентів ПрАТ “ВФ Україна” та ПрАТ “Київстар”. Вартість відправлення SMS-повідомлення для абонентів ТОВ «лайфселл» – 0,94 грн.
Тариф у гривнях з урахуванням ПДВ. Додатково утримується збір до Пенсійного фонду у розмірі 7,5% з вартості послуги без урахування ПДВ.
Тільки для повнолітніх.
Технічна підтримка: 0 800 330 093 з пн.-пт. з 9-00 до 18-00
Організатор: ТОВ “ЮНІП КИЇВ”, 02125, Київ вул. Старосільська, 1.

 


Телефон технічної підтримки: 0 800 330 093
Контакти технічної підтримки: 
support@unip.biz


Мобільний додаток:

Завантажити додатки можна з інтернет-магазинів мобільних додатків Google Play та App Store:

 • мобільний додаток "ParkingUA"

Мобільний додаток ParkingUA є розвитком мобільного додатку KyivParkingApp, працює на телефонах з операційними системами IoS та Android та завантажується з відповідних інтернет-ресурсів. Є сервісом передплаченого паркування.
Для паркування користувач вибирає з електронної мапи паркувального простору міста Києва необхідний паркувальний майданчик, вказує номер автомобіля, потрібну кількість годин паркування та обирає спосіб оплати з гаманця Masterpass або Смарт грошима Київстар. При обранні  гаманця Masterpass вводить дані своєї платіжної картки.
Оплата паркування здійснюється на початку паркування шляхом переказу коштів за вибрану користувачем кількість годин паркування з карткового рахунку користувача за допомогою сервісу MasterPass або Смарт грошима Київстар.

Контакти технічної підтримкиkyivcityparking@gmail.com

 • мобільний додаток "UNIP"

Мобільний додаток UNIP дозволяє використовувати смартфони, планшети та інші сучасні термінали мобільного зв’язку, які працюють на операційних системах IoS та Android, в системі «мобільного паркування» UNIP.
Додаток завантажуються з відповідних інтернет-ресурсів. Для паркування користувач вибирає в мобільному додадку з електронної мапи паркувального простору міста Києва необхідний паркувальний майданчик або вводить його номер.
Алгоритм початку та закінчення паркування, а також його оплати, аналогічний SMS-паркуванню в системі UNIP, тільки здійснюється шляхом натискання відповідних клавіш в мобільному додатку.

Поширені питання тут

Контакти технічної підтримки: support@unip.biz

 • мобільний додаток "Barking"

Паркувальний майданчик вибирається користувачем на електронній мапі.  Користувачеві надається 10 безкоштовних хвилин, щоб покинути паркувальний майданчик при відмові від паркування. В подальшому нарахування оплати здійснюється  щохвилинно.
Мобільний додаток Barking працює на пристроях з операційними системами IoS та Android, завантажується з відповідних інтернет-ресурсів.

Контакти технічної підтримкиviktoria@barking.city

 • мобільний додаток "Privat24"

ПриватБанком дороблений сервіс мобільного додатку Privat24 з метою надання  користувачеві можливості з його використанням здійснювати передоплату паркування.
При цьому користувач на електронній мапі додатку визначає паркувальний майданчик та вибирає необхідний час паркування.
Оплата паркування за вибраний обсяг часу здійснюється з банківського рахунку користувача.
Мінімальна кількість часу паркування – 1 година, у подальшому користувач може вибирати потрібний час з кроком 15 хвилин.
На сьогодні послуга доступна тільки клієнтам ПриватБанку.

Контакти технічної підтримки: vladislav.pavlenko@privatbank.ua


 

Див. також

Питання-відповіді за темою

Статті за темою

Інспектори з паркування


Контакти за темою

Головне управління національної поліції в м. Києві 
КП «Київтранспарксервіс» 
Управління патрульної поліції 
Департамент патрульної поліції