Blog
Skip to end of metadata
Go to start of metadata
Icon

НОВА ІНФОРМАЦІЯ

У рамках програми Київської міської державної адміністрації «Громадський бюджет» знаходиться на голосуванні проект «КАРАТЄЛЬ – книга скарг міста Києва», який дозволяє мешканцям впливати на вирішення найбільш актуальних проблем сьогодення.

Icon

«Каратєль» — це безкоштовний мобільний додаток, який дозволяє в кілька кліків поскаржитися на майже всі правопорушення, як-то паркування в заборонених місцях, продаж простроченого товару, вимагання хабара, ями на дорозі, хамство, куріння в закладах харчування, порушення благоустрою тощо.

Проект передбачає інтеграцію вже існуючого мобільного додатку «Каратєль» з системою Контактного центру 1551 для зручного та оперативного направлення скарг та пропозицій киян щодо проблем, з якими вони стикаються у своєму побуті.

Icon

Мета проекту:

  • Створити систему, за допомогою якої кияни зможуть легко вирішувати проблеми, з якими вони стикаються у повсякденному житті, в тому числі ті, які лежать в компетенції органів влади, не підпорядкованих Київській міській державній адміністрації.

Окрім того, у процесі реалізації проекту передбачається створення юридичного аналітичного центру, який буде допомагати киянам вирішувати проблеми, які перебувають поза компетенцією Київської міської державної адміністрації. Зокрема, це прострочені продукти харчування в магазинах, куріння в заборонених місцях, вимагання хабарів, грубість посадових осіб тощо.

Для того, щоб проект «КАРАТЄЛЬ – книга скарг міста Києва» був реалізований, він має отримати підтримку киян. Ознайомитись з інформацією про проект та віддати свій голос можна на сайті «Громадського бюджету» за посиланням.

Слід зазначити, що віддавати голоси за кращі ініціативи можна протягом місяця – до 30 жовтня 2017 року. Інструкція щодо голосування

Посилання: http://1551.gov.ua/news/2105.html