Page tree
Skip to end of metadata
Go to start of metadata
Зміст:

Комунальна Бюджетна Установа (КБУ) "Київський міський центр допомоги учасникам антитерористичної операції"

 

Адресам. Київ, бул. Тараса Шевченка, 3
Прийом громадянвул. Хрещатик, 36, І поверх
Телефон+380 (44) 202 76 93
+380 (67) 242 37 18

Контактний телефон для консультацій

0 800 300 633
Е-поштаato.kbu@gmail.com
Сайтhttps://kyivcity.gov.ua/
Розклад роботи

(пн. - пт. 09:00 - 18:00)

Посилання на карту


Контакти

Керівництво

ПосадаПІБНомер телефонуГрафік прийому
ДиректорКунах Георгій Євгенович+380 (67) 611 10 02 
Заступник директораШвиденко Анна Володимирівна+38 (067) 214 75 60 
Заступник директораГоцуцов Дмитро Миколайович+38 (067) 214 75 46 

Функції

  • Здійснює взаємодію з органами державної влади, органами місцевого самоврядування, громадськими організаціями учасників АТО та волонтерами, підприємствами, установами та організаціями усіх форм власності щодо питань лікування, реабілітації, адаптації, працевлаштування, професійної підготовки, перепідготовки та підвищення кваліфікації, інших питань соціального захисту учасників АТО.
  • Надає інформаційні та консультаційні послуги, пов'язані з лікуванням, реабілітацією, адаптацією, працевлаштуванням, професійною підготовкою, перепідготовкою, підвищенням кваліфікації тощо учасників АТО.
  • Готує пропозиції стосовно розробки проектів міських цільових програм з питань соціального захисту та допомоги киянам - учасникам антитерористичної операції, членам їх сімей та членам сімей загиблих (померлих) киян, які брали участь в проведенні антитерористичної операції.
  • Проводить анкетування учасників АТО, збір, обробку та узагальнення інформації щодо стану соціального захисту учасників АТО, надає пропозиції стосовно удосконалення законодавства України з цих питань.
  • Проводить дослідження для визначення найбільш актуальних проблем учасників АТО та готовності громадських активістів та громадянського суспільства в цілому брати участь у допомозі учасникам АТО.
  • Проводить інформаційно-роз'яснювальну роботу з учасниками АТО та з представниками громадських об'єднань учасників АТО, волонтерських організацій, волонтерами з метою мотивації їх до самостійного вирішення своїх проблем.
  • Надає консультативну і правову допомогу учасникам АТО щодо отримання документів, необхідних для надання відповідного статусу згідно з Законом України "Про статус ветеранів війни, гарантії їх соціального захисту", отримання пільг та соціальних гарантій, лікування, реабілітації та адаптації, працевлаштування, професійної підготовки, перепідготовки, підвищення кваліфікації, інших питань соціального захисту.