Page tree
Skip to end of metadata
Go to start of metadata
Зміст:

Департамент житлово-комунальної інфраструктури

 

Адреса01001, м. Київ, вул. В. Житомирська, 15 А
ТелефонПриймальня+380 (44) 279 29 21
Питання документообігу+380 (44) 272 33 80
Особистий прийом громадян, розгляд звернень громадян та інформаційних запитів+380 (44) 272 04 93
Факс+380 (44) 279 29 21
Е-поштаinfrastructure@kyivcity.gov.ua
Сайтhttps://dzki.kyivcity.gov.ua/
Розклад роботипн-чт з 8:00 до 17:00, пт з 8:00 до 15:45
Перерва з 12:00 до 12:45

Посилання на карту

Сторінка в соц.мережі Facebook


Контакти

Керівництво

ПосадаПІБНомер телефону
Директор Департаменту
Науменко Дмитро Володимирович

-

Заступник директора Департаменту
Пастухов Іван Анатолійович-
Координує та контролює діяльність

Заступник голови КМДА Пантелеєв Петро Олександрович


Перший заступник голови КМДА з питань здійснення самоврядних повноважень Кулеба Олексій Володимирович  

Для перегляду детального графіка прийому працівниками департаменту натисніть тут

Функції

  • Забезпечення на території міста реалізації державної політики у сфері житлово-комунального господарства (в частині - житлового господарства, водопровідно-каналізаційного господарства, паливно-енергетичного комплексу, санітарної очистки міста, протизсувних підземних робіт, комплексного розвитку системи комунального сервісу, галузі поховання), організації та здійснення заходів з його реформування, визначення пріоритетних напрямків розвитку.
  • Аналіз стану житлово-комунального господарства міста і підготовка пропозицій до проекту бюджету міста Києва щодо фінансування місцевих програм розвитку цієї сфери. Забезпечення в межах повноважень дотримання вимог нормативно-правових актів з питань житлово-комунального господарства.
  • Організація виконання державних програм, розроблення і реалізація місцевих програм розвитку житлово-комунального господарства, подання пропозицій до проектів місцевих програм соціально-економічного розвитку міста щодо поліпшення комунального обслуговування населення та благоустрою міста, охорони навколишнього природного середовища, енергозбереження, стану безпеки, умов праці та виробничого середовища.
  • Виконання функцій управління у сфері житлово-комунального господарства, координація та організаційно-методичне забезпечення діяльності відповідних структурних підрозділів районних в місті Києві державних адміністрацій, а також роботи підприємств, установ та організацій житлово-комунального господарства.
  • Підвищення рівня та якості житлово-комунальних послуг, що надаються населенню міста, ритуальних послуг, забезпечення належного утримання та експлуатації житлового фонду і об’єктів житлово-комунального господарства міста. Сприяння розвитку централізованого опалення, централізованого холодного та гарячого водопостачання, систем водовідведення, протизсувних заходів, комплексного комунального (громадського) сервісу, санітарно-екологічної чистоти та культури поводження з відходами.
  • Виконання функцій замовника з капітального будівництва, проектування, реконструкції та капітального ремонту об’єктів житлово-комунального господарства міста і капітального ремонту житлового фонду.
  • Регулювання у межах своєї компетенції діяльності суб’єктів природних монополій у сфері житлово-комунального господарства. Здійснення державного контролю за додержанням правил комунального обслуговування та благоустрою, у тому числі прибудинкових територій.

Підпорядковані підприємства

  • No labels