Page tree
Skip to end of metadata
Go to start of metadata
Управління культури Оболонського району

 

Адресапр. Оболонський, 16
м. Київ, 04205
Телефон/факс+380 (44) 426 78 10
+380 (44) 426 78 11
Е-пошта

kultura@obolonrda.gov.ua

Сайтhttps://obolon.kyivcity.gov.ua/
Розклад роботи

пн-чт: 9:00 – 18:00
пт: 9:00 – 16:45

Графік прийому громадянщоп'ятниці з  9:00 до 13:00


Контакти

Керівництво

ПосадаПІБНомер телефону

Начальник управління

Розмаїта Ліана Сергіївна+380 (44) 426 78 10
+380 (44) 426 78 11

Заступник начальника управління
начальник відділу з питань основної діяльності

Терехова Любов Михайлівна+380 (44) 419 83 21

Начальник відділу з питань туризму та охорони культурної спадщини

Людвиченко Олександра Михайлівна+380 (44) 426 78 11

головний спеціаліст

Малигіна Галина Петрівна+380 (44) 426 78 10

головний спеціаліст

Рибалко Марина Сергіївна+380 (44) 426 78 11

Функції

 • забезпечення на території району реалізації державної політики: у сфері культури та мистецтв, охорони культурної спадщини (у межах повноважень); у галузі туризму та розвитку рекреаційної сфери, як необхідної умови гармонійного суспільства, розбудови демократичної правової держави, з урахуванням особливостей соціально-культурного середовища району.
 • Здійснення відповідно до законодавства України управління і контролю у   сфері культурно-мистецької та позашкільної освіти, бібліотечної справи, кінематографії.
 • Створення сприятливих умов для відродження і розвитку культури української нації, а також культурної самобутності  національних меншин, які проживають на території району.
 • Розробка проектів планів, програм розвитку культури та туризму в районі, розрахунок та обґрунтування проектів бюджетних асигнувань, організація фінансування  закладів культури і мистецтв, культурно-мистецьких програм та інших заходів.
 • Здійснення заходів, щодо забезпечення умов для реалізації гарантованих Конституцією України прав громадян на свободу літературної і художньої творчості, вільного розвитку культурно-мистецьких процесів, доступності всіх видів культурно-мистецьких послуг та культурно-мистецької діяльності для кожного громадянина.
 • Створення умов для задоволення національно-культурних та мовних потреб мешканців району, розвитку міжнародного культурного співробітництва.
 • Сприяння діяльності та захисту прав і законних інтересів творчих працівників та їх спілок, закладів, підприємств та організацій культурно-мистецької сфери, що діють на території району, а також розвитку народної самодіяльної творчості. 
 • Пошук, використання й поширення нових організаційно-творчих підходів у діяльності закладів культури, вдосконалення господарського механізму їх діяльності, інформаційно-методичне забезпечення, впровадження нових моделей  в організації культурно-мистецької сфери.
 • Створення умов для розвитку соціальної та ринкової інфраструктури у сфері культури та мистецтв, організація її матеріально-технічного забезпечення.
 • Здійснення в межах повноважень контролю за виконанням положень Конституції України щодо засад функціонування української мови як державної у закладах культури.
 • Створення сприятливих організаційних та економічних умов для розвитку внутрішнього, міжнародного та іноземного туризму, туристичної і курортно-рекреаційної індустрії, впровадження екскурсійної діяльності на території району.
 • Організація відпочинку населення, проведення змістовного дозвілля, ознайомлення з історико-культурним та природним середовищем, сприяння створенню рекреаційних зон з відповідним оснащенням і сервісом.
 • Забезпечення раціонального використання та збереження туристичних ресурсів, природного та історико-культурного середовища  на території району.