Page tree
Skip to end of metadata
Go to start of metadata

З 01 травня 2018 року виконавцем послуг з постачання централізованого опалення та гарячого водопостачання є КП «Київтеплоенерго» (для мешканців будинків, що до травня 2018 року отримували зазначені послуги від ПАТ «КИЇВЕНЕРГО»).

  • Обслуговування мешканців з питань гарячого водопостачання та опалення відбувається у 10 районних сервісних центрах «Центру комунального сервісу» за принципом «єдиного вікна», незалежно від місця реєстрації споживача (згідно родпорядження КМДА від 08.12.2016 № 1244).
  • Виконавцем послуг у м. Києві з гарячого водопостачання є КП "Київтеплоенерго",та  ТОВ "Євро - реконструкція" (рідше - інші організації).

 

Для вирішення питань щодо проведення перерахунків, споживачам достатньо звернутися до районного Сервісного центру ЦКС та мати:

документ, що підтверджує право на здійснення перерахунку (акт встановлення приладів обліку, паспорти на прилади обліку, акт прийняття на абонентський облік, акт контрольного зняття показників з приладів обліку, довідка про відсутність водопостачання у разі відсутності квартирного засобу обліку тощо);

останній сплачений рахунок-повідомлення;

 документ, що посвідчує особу;

правовстановлюючі документи на квартиру.

Крім того, заяву про перерахунок можна надіслали поштою, долучивши всі необхідні додатки, за адресою: вул. Кирпоноса 10/8, інд. 03190