Blog
Skip to end of metadata
Go to start of metadata
Icon

НОВА ІНФОРМАЦІЯ

До уваги водіїв! На другому етапі реорганізації дорожнього руху в історичній частині Подолу передбачається:

Icon

А: Влаштування лівого повороту: Наберережно-Хрещатицька - Хорива, з одночасною забороною лівого повороту: Наберережно-Хрещатицька - Спаська.

Завдяки реорганізації буде створено накопичувальну кишеню для транспорту, який виконує лівий поворот та розворот з вул. Наберережно-Хрещатицької. Це призведе до збільшення пропускної спроможності вул. Набережно-Хрещатицької, в напрямку вул. Набережно-Лугової, та суттєво скоротить довжину заторів по Набережно-Хрещатицькій - Набережному шосе, в ранкові години пік.

В: Організація віднесеного лівого повороту: Верхній Вал - Межигірська, через: вулиці: Костянтинівська - Хорива.
Завдяки реорганізації збільшиться пропускна спроможність перехрестя: Верхній Вал - Межигірська, що суттєво скоротить довжину заторів по Верхньому Валу - Глибочицькій, у вечірні години пік.

С: Зміна напрямку руху вулиці Волоської, та навколо кварталу: Іллінська - Братська - Борисоглібська.
Завдяки реорганізації відбудеться розвантаження вул. Межигірської (особливона відрізку: Нижній Вал - Набережно-Лугова), що призведе до збільшення загальної пропускної спроможності вуличної мережі Подолу.

Крім іншого, зміна напрямку руху по вул. Волоській дозволяє повністю перекрити рух Контрактовою площею, на відрізку: Іллінська - Сковороди, що має збільшити похідний простір Контрактової площі, приєднавши до неї комплекс Братського монастиря - Києво-Могилянської академії.


Посилання: https://goo.gl/uDTK6z

  • No labels