Blog
Skip to end of metadata
Go to start of metadata
Icon

НОВА ІНФОРМАЦІЯ

Комунальне підприємство «Муніципальна охорона» та громадське об’єднання «Муніципальна варта» забезпечували безпеку у столиці під час святкування Дня столиці та Дня Києва. Про це повідомив керівник апарату Київської міської державної адміністрації Дмитро Загуменний на своїй сторінці у Facebook.

«Враховуючи велику кількість заходів, хлопців переведено на посилений режим несення служби, загальна кількість залучених до патрулювання у місті – 300 осіб», – зазначив Дмитро Загуменний.

За його словами, до патрулювання центру міста залучалися представники ГО «Муніципальна варта», що діяли у тісній співпраці з представниками підрозділів Національної поліції.

Представники КП «Муніципальна охорона» забезпечували безпеку у парках міста, а також під час проведення святкових заходів.

«Київ залучає до роботи у «Муніципальній охороні» та «Муніципальній варті» ветеранів АТО/ООС, тож спокій та безпека столиці у надійних руках», – нагадав Дмитро Загуменний.

Нагадаємо, що комунальне підприємство «Муніципальна охорона» створено рішенням Київради з метою забезпечення належної охорони комунального майна територіальної громади міста Києва та надання послуг охорони іншим суб’єктам господарювання.

Згідно з рішенням Київради від 20 грудня 2018 року № 532/6583 комунальному підприємству було визначено адресний перелік об’єктів комунальної власності територіальної громади міста Києва, які воно має першочергово взяти під охорону. Місто зробило особливий акцент на соціальну складову.


Посилання: http://bit.ly/2Qolu9u

 

  • No labels