Blog
Skip to end of metadata
Go to start of metadata
Icon

НОВА ІНФОРМАЦІЯ

Сьогодні, 7 червня, у кінотеатрі «Київ» Департаментом комунальної власності м. Києва та балансоутримувачем кінотеатру – комунальним підприємством «Київкінофільм» розпочато інвентаризацію і обстеження будівлі з метою уникнення незаконних знищень чи пошкоджень майна територіальної громади міста Києва.

Протягом квітня-травня 2019 року колишній орендодавець ТОВ «Культурний центр «Кінотеатр «Київ» незаконно чинив перешкоди в доступі до приміщення комунального майна будівлі кінотеатру «Київ» комісії в складі працівників КП «Київкінофільм» і Департаменту комунальної власності м. Києва задля обстеження.

Нагадаємо, що за охорону пам’ятки архітектурного місцевого значення, а також діяльність кінотеатру «Київ» за призначенням та збереженням пам’ятки як такої, що належить територіальній громаді міста Києва, відповідає балансоутримувач – КП «Київкінофільм». Тож, за фактом недопуску складено відповідні Акти від 24.04.2019 р. і від 17.05.2019 р.

"Кошти за квитки, що були придбані за готівку, ви зможете повернути в касах кінотеатру з 10 червня. Кошти за квитки, що були придбані онлайн, ви зможете повернути, звернувшись до сервісу vkino." - кінотеатр "Київ".

Найближчим часом кінотеатр «Київ» продовжить свою роботу у звичному режимі.


Посилання: http://bit.ly/2ZdivUu

  • No labels