Blog
Skip to end of metadata
Go to start of metadata
Icon

НОВА ІНФОРМАЦІЯ

Кияни можуть дізнатися онлайн усі подробиці про штраф за неправильне паркування чи місце, куди евакуювали їхній автомобіль. Нову послугу для водіїв підключили у «Особистому кабінеті киянина». Про це повідомив директор Департаменту інформаційно-комунікаційних технологій КМДА Юрій Назаров.

– Поки в країні були вибори, ми створили нову послугу в Особистому кабінеті киянина. Нещодавно я розповідав вам про новий інформаційний шар з інформацією про штрафи за неправильне паркування та місцями евакуації автомобілів на карті «Майно». Тепер, окрім цього, автовласники в особистому кабінеті можуть знайти виписаний їм штраф, – зазначив Юрій Назаров.

Аби знайти штраф необхідно лише ввести у поле пошуку номер, вказаний у квитанції і натиснути «Пошук». Система відкриє карту сервісу «Майно». На ній буде відмічено місце, де була виписана штрафна квитанція, та відкриється інформаційне вікно з описом ситуації, через яку було накладено штраф, фотофіксацією і кнопкою переходу до сторінки оплати штрафу. Тож таким чином, розрахуватися за штраф стане простіше!


Посилання: https://dnipr.kyivcity.gov.ua/news/15641.html

  • No labels