Page tree
Skip to end of metadata
Go to start of metadata
Зміст:

Сектор з питань внутрішнього фінансового контролю та аудиту Деснянського району

Адресапросп. Маяковського, 29, каб. 206
Телефон+380 (44) 547 10 56
Е-поштаfinaud_desnrda@kmda.gov.ua
Розклад роботи

пн.-чт. з 09:00 до 18:00,
пт. з 09:00 до 16:45
Обідня перерва: з 13:00 до 13:45


Контакти

Керівництво

ПосадаПІБНомер телефонуГрафік прийому
ЗавідувачВасіна Світлана Вікторівна+380 (44) 547 10 56 

Для перегляду детального графіка прийому працівниками натисніть тут


Функції

 • Підготовка та надання голові Деснянської райдержадміністрації об’єктивних і незалежних висновків та рекомендацій щодо функціонування системи внутрішнього фінансового контролю та аудиту Деснянської райдержадміністрації та її удосконалення.
 • Участь у розробці та погодженні проектів розпоряджень голови Деснянської райдержадміністрації, проектів наказів керівника Деснянської райдержадміністрації, у визначених законом випадках, з питань внутрішнього аудиту.
 • Здійснення моніторингу ефективності використання бюджетних коштів за результатами впровадження внутрішнього фінансового контролю та аудиту в структурних підрозділах Деснянській райдержадміністрації, установах, організаціях та комунальних підприємствах, віднесених до сфери управління Деснянської райдержадміністрації.
 • Підготовка самостійно або разом з іншими структурними підрозділами інформаційних та аналітичних матеріалів для подання голові Деснянської райдержадміністрації.
 • Проведення за дорученням голови Деснянської райдержадміністрації аналізу проектів розпоряджень та інших документів, пов’язаних із використанням бюджетних коштів, контролю за забезпеченням їх цільового та ефективного використання.
 • Планування, організація і проведення внутрішнього фінансового контролю та аудиту в структурних підрозділах Деснянської райдержадміністрації, установах, організаціях та комунальних підприємствах, віднесених до сфери управління Деснянської райдержадміністрації, підготовка аудиторських звітів, висновків та рекомендацій, а також проведення моніторингу результатів впровадження рекомендацій.
 • Аналіз під час проведення внутрішнього фінансового контролю та аудиту в структурних підрозділах Деснянської райдержадміністрації, установах, організаціях та комунальних підприємствах, віднесених до сфери управління Деснянської райдержадміністрації, економічного стану, результатів виконання виробничих та фінансових планів.
 • Підготовка голові Деснянської райдержадміністрації аудиторських звітів та рекомендацій для прийняття ним відповідних управлінських рішень.
 • Взаємодія з структурними підрозділами Деснянській райдержадміністрації, установами, організаціями та комунальними підприємствами, віднесеними до сфери управління Деснянської райдержадміністрації, іншими державними органами, установами та організаціями з питань проведення внутрішнього фінансового контролю та аудиту.
 • Підготовка звітів в установленому порядку про результати діяльності сектору.
 • Інформування голови Деснянської райдержадміністрації про необхідність повідомлення правоохоронних органів у випадках виявлення під час проведення внутрішнього фінансового контролю та аудиту фактів нецільового використання бюджетних коштів, зловживання службовим становищем, порушень фінансово-бюджетної дисципліни, які призвели до втрат чи збитків та/або які мають ознаки злочину або адміністративного правопорушення.
 • Інформування директора Департаменту внутрішнього фінансового контролю та аудиту виконавчого органу Київської міської ради (Київської міської державної адміністрації) у разі виникнення обставин, які перешкоджають працівникам або завідувачу сектору виконанню своїх обов’язків, втручання в їх діяльність посадових або інших осіб Деснянської райдержадміністрації для дослідження нею зазначених обставин та вжиття заходів відповідно до законодавства.