Page tree
Skip to end of metadata
Go to start of metadata
Зміст:

Відділ економіки Святошинського району

Адреса

03115, м. Київ, пр. Перемоги, 97

Телефон+380 (44) 299 08 99
Е-поштаeconomsrda@kievcity.gov.ua
Розклад роботи 


Контакти

Керівництво

ПосадаПІБНомер телефону
Начальник

Теренчук Юлія Валеріївна

+380 (44) 299 08 99

Для перегляду детального графіка прийому працівниками натисніть тут


Функції

  • Організовує виконання Конституції і законів України, актів Президента України, Кабінету Міністрів України, наказів міністерств, інших центральних органів виконавчої влади та здійснює контроль за їх реалізацією.
  • Аналізує стан і тенденції економічного і соціального розвитку району, бере участь у визначенні його пріоритетів, розробленні напрямів структурної та інвестиційної політики та готує пропозиції з цих питань керівництву Святошинської районної в місті Києві державної адміністрації та Департаменту економіки та інвестицій виконавчого органу Київської міської ради (Київської міської державної адміністрації).
  • Здійснює прогнозування економічного і соціального розвитку району та підготовку пропозицій до Програми економічного і соціального розвитку міста Києва на відповідний період.
  • Надає пропозиції до проектів регіональних і міжрегіональних програм та їх реалізації.
  • Розробляє пропозиції до проекту бюджету міста Києва на відповідний рік, які стосуються економічного і соціального розвитку району та подає їх на розгляд до виконавчого органу Київської міської ради (Київської міської державної адміністрації).
  • Сприяє участі підприємств, установ та організацій району у виставкових заходах міста та району.
  • За погодженням з керівництвом Святошинської районної в місті Києві державної адміністрації надає до Департаменту економіки та інвестицій виконавчого органу Київської міської ради (Київської міської державної адміністрації) пропозиції до переліку об'єктів капітального будівництва, які потребують залучення коштів державного бюджету України.