Page tree
Skip to end of metadata
Go to start of metadata
Зміст:

Відділ з питань внутрішньої політики та зв'язків з громадськістю Святошинського району

Адреса03115, м. Київ пр. Перемоги 97, к.207
Телефон+380 (44) 424 02 58
Е-поштаvpsrda@kievcity.gov.ua
Розклад роботи 


Контакти

Керівництво

ПосадаПІБНомер телефонуГрафік прийому
НачальникРоманенко Ірина Олексіївна+380 (44) 424 02 58 

Для перегляду детального графіка прийому працівниками натисніть тут


Функції

  • Проводить аналіз суспільно-політичних процесів, що відбуваються в районі, прогнозує їх розвиток, розглядає питання, пов’язані з реалізацією внутрішньої політики, та подає відповідні пропозиції голові державної адміністрації та Департаменту суспільних комунікацій виконавчого органу Київської міської ради (Київської міської державної адміністрації).

  • Забезпечує взаємодію державної адміністрації з політичними партіями, громадськими організаціями, благодійними фондами, органами самоорганізації населення, громадською радою та релігійними організаціями з питань, що належать до його компетенції.

  • Проводить аналіз діяльності політичних партій, громадських організацій, органів самоорганізації населення, громадської ради та релігійних організацій, за результатами якого готує і подає голові державної адміністрації та Департаменту суспільних комунікацій виконавчого органу Київської міської ради (Київської міської державної адміністрації) пропозиції щодо залучення зазначених партій і організацій до вирішення соціально-економічних, гуманітарних питань розвитку району.

  • Сприяє розвитку мережі органів самоорганізації населення, активізації участі громадськості у розв’язанні життєво важливих проблем району. Забезпечує підготовку і проведення, разом з іншими структурними підрозділами державної адміністрації, консультацій з громадськістю з актуальних питань суспільного життя, зокрема, щодо визначення шляхів розв’язання проблем і визначення перспектив розвитку району.

  • Сприяє створенню зовнішнього і внутрішнього соціально-політикопсихологічного середовища, потрібного для успішної роботи державної адміністрації і прихильної поведінки громадськості до даної установи.