Blog
Skip to end of metadata
Go to start of metadata
НОВА ІНФОРМАЦІЯ

25 та 26 вересня у міському та районних центрах соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді триватимуть Дні відкритих дверей. На заходах презентують безкоштовні професійні соціальні послуги для киян, які потребують підтримки та допомоги. Про це повідомили у Київському міському центрі соціальних служб для сім’ї, дітей, молоді.

Так, 26 вересня із 10:00 до 15:00 за адресою: вул. Олександра Довженка, 2 (ст. м. «Шулявська») (на подвір’ї) спеціалісти Київського міського центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді будуть надавати консультації з кризових питань щодо проблеми насильства, залежностей, інвалідності тощо. У програмі передбачені також майстер-класи для дітей та дорослих.

Як повідомили у центрі соціальних служб, кожен киянин зможе зробити добру справу – зібрати вдома корисні речі, якими вже не користуються, та принести їх до Центру. Надалі працівники соціальних служб передадуть їх сім’ям, які звертаються за допомогою.

За підтримки МБФ «Альянс громадського здоров’я» та ВБО «Конвіктус Україна» усі охочі зможуть безкоштовно пройти швидкий тест на ВІЛ, а також відвідати майстер-клас щодо правильного використання засобів контрацепції та отримати засоби захисту.

Усі заходи відбуватимуться з дотриманням протиепідемічних норм.

Окрім того, 25 вересня Дні відкритих дверей проведуть районні центри соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді за адресами:

26 вересня з 11:00 на базі районних центрів соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді м. Києва Дні відкритих дверей відбудуться за адресами:

Організатор заходу: мережа Центрів соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді м. Києва за підтримки Служби у справах сім’ї та дітей КМДА.

Детальніше за телефонами: 456-77-81; 097-528-96-09; 063-349-55-69.


Посилання: https://bit.ly/3mOexyp