Blog
Skip to end of metadata
Go to start of metadata
НОВА ІНФОРМАЦІЯ

Цієї суботи та неділі, 26 та 27 вересня, кияни та гості міста зможуть відвідати 9 унікальних піших екскурсій із нагоди Дня туризму. Про це повідомила заступниця голови КМДА Марина Хонда.

«Дуже приємно, що Управління туризму та промоцій КМДА вирішило відсвяткувати професійне свято разом із киянами та гостями столиці – пропонує відвідати унікальні тематичні піші екскурсії. Цікаво провести час та дізнатися нове про столицю зможуть прихильники історії, архітектури, краси природи, цікавих мистецьких заходів тощо. Пропонують екскурсії і для бізнесменів, і для романтиків, любителів містики та легенд, смачних страв. Раджу не втрачати нагоду і пізнавати Київ з різних боків», – зазначила Марина Хонда.

Заступниця голови КМДА нагадала, що пішохідні екскурсії столицею можна відвідати не тільки у День туризму, а кожні вихідні. Вони стартують щосуботи з 10:00 до 12:00 українською мовою та щонеділі – англійською мовою.

«Ми не маємо забувати про безпеку в умовах пандемії. Тож усі екскурсії проводитимуть із дотриманням протиепідемічних вимог, серед яких: наявність захисної маски та дотримання соціальної дистанції», – наголосила Марина Хонда.

Детальніша інформація щодо екскурсій 26-27 вересня за посиланням.

Звертаємо увагу, що попередній обов’язковий.


Розклад екскурсій:

26 вересня:

27 вересня:

Я екосвідомий: Київ, що пишається своїми красивими парками, річками та іншими природними ресурсами.

Час: 14:00 – 16:00;

Місце зустрічі: Парк імені Тараса Шевченко, біля пам’ятника Тарасові Шевченку;

Запис: https://mrqz.me/5f68974e4aad3f004494b9cd


Посилання: https://bit.ly/2FYFlLN

  • No labels