Blog
Skip to end of metadata
Go to start of metadata
НОВА ІНФОРМАЦІЯ

Київська міська рада погодила призначення Петра Оленича на посаду заступника голови КМДА з питань здійснення самоврядних повноважень. Насамперед він опікуватиметься цифровою трансформацією столиці та сферою земельних відносин. Chief Digital Transformation Officer (CDTO) – заступник голови КМДА також розв’язуватиме проблеми розвитку та впровадження цифрових технологій у всіх сферах міського життя.

За відповідне рішення сьогодні проголосували 78 депутатів.

«Міська влада прагне зробити керування Києвом простим та зручним. Я не хочу черг та походів містян до чиновників. Моя мета – перевести всі сервіси міста в онлайн та автоматизувати щонайменше 20% внутрішніх процесів органів влади за 2 роки», – розповів Петро Оленич.

Юрист за спеціальністю та з досвідом роботи в Управлінні ІТ Міністерства юстиції України, Департаменті конституційного права Міністерства юстиції й «Центрі державного земельного кадастру», Петро Оленич планує реалізовувати оновлену міську програму Електронна столиця 2.0.

Маючи досвід цифровізації як перший заступник директора Департаменту інформаційно-комунікаційних технологій КМДА, новий заступник голови КМДА приділятиме увагу впровадженню інтелектуальної транспортної системи. А також активно займатиметься розробкою цифрової системи обліку земельних ресурсів, що допоможе зробити розгляд земельних питань прозорим та повністю діджиталізованим.

У планах також створення міського ГЕОПОРТАЛУ, який об’єднає земельні ресурси, містобудування, архітектуру, пам’ятки культури, транспорт та дасть містянам змогу користуватись інформацією й сервісами, що містяться в єдиному та зручному місці.

Петро Оленич зазначає, що у нього є стратегічне бачення цифровізації міста та план, викладений в оновленій програмі Електронна столиця 2.0. Цю програму він прагне й надалі активно впроваджувати. Крім цього, освіта, культура та спорт у сучасному місті мають розвиватися всебічно, а також максимально цифровізуватися, щоб вся необхідна інформація була легкодоступною та зручною.

«Розвиток Києва має відповідати змінам у світі. Взаємодія між жителями і містом за допомогою цифровізації сервісів зробить наше місто значно комфортнішим і безпечнішим для всіх», – сказав Петро Оленич.


Посилання: https://cutt.ly/qzRy4zg

  • No labels