Blog
Skip to end of metadata
Go to start of metadata
НОВА ІНФОРМАЦІЯ

У Києві забороняється доступ глядачів на футбольні матчі, в тому числі міжнародні, до стабілізації епідемічної ситуації. Відповідне рішення ухвалила Постійна комісія з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій КМДА. Про це в коментарі журналістам повідомив перший заступник голови КМДА Микола Поворозник.

«У столиці ситуація з розповсюдженням хвороби – складна. Щодня збільшується кількість хворих, зокрема і тих, хто потребує госпіталізації. Лікарні наповнені пацієнтами як ніколи. Багато пацієнтів у важкому стані і потребують кисневої підтримки. При цьому завтра у столиці запланований великий футбольний матч, на який з усієї країни приїдуть вболівальники. Таке скупчення людей призведе до вибуху захворюваності. І ми повинні цього не допустити!» – наголосив Микола Поворозник.

Він також додав, що Постійна комісія з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій КМДА ухвалила рішення розпочати весняні канікули для учнів столичних закладів загальної середньої освіти з 18 березня.

«Переконаний, такі рішення дозволять уповільнити поширення хвороби і хоча б трохи зменшити навантаження на лікарні», – підкреслив Микола Поворозник.

Довідково. Рішення Постійної комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій КМДА є обов'язковими для виконання органами державної влади та органами місцевого самоврядування, підприємствами, установами та організаціями, розташованими на території Києва.


Посилання: https://cutt.ly/Kz4E0NZ

  • No labels