Blog
Skip to end of metadata
Go to start of metadata
НОВА ІНФОРМАЦІЯ

5 червня у столиці відбудеться акція «Всеукраїнський велодень в Києві». Акція буде проходити у форматі масового параду велосипедистів та користувачів легкого персонального транспорту центральними вулицями міста. Ініціативу громадської організації «Всеукраїнський Велодень Київ» щодо проведення заходу підтримано розпорядженням КМДА № 1204. Підтримка акції міською адміністрацією є продовженням роботи зі створення безпечних умов для руху на міських вулицях для всіх категорій мешканців.

Як повідомляють організатори, очікувана кількість учасників акції у Києві – 10 тисяч осіб. У 2021 році Велодень відсвяткує 15 років.

Почнеться акція о 10:00 із традиційного групового фото на Софійській площі. Після цього, об 11:00, велосипедисти рушать за маршрутом: Софійська площа – вулиця Володимирська – бульвар Тараса Шевченка – вулиця Хрещатик – Володимирській узвіз – Поштова площа – вулиця Набережно-Хрещатицька – Гаванський міст – вулиця Набережно-Рибальська – Північний міст – вулиця Труханівська – Парк «Муромець».

Зауважимо, що з 09:00 на час проведення заходу за маршрутом проведення Всеукраїнського велодня буде обмежено рух транспорту.

Програму акції продовжить велофестиваль Велодня у парку «Муромець». Там проведуть гру «Велоквест в пошуках таємниць острову», аматорські змагання на гірських велосипедах, конкурси, лотереї, працюватиме дитяча зона (перегони на дитячих велосипедах, навчання правилам дорожнього руху, територія творчості), проведуть тренінги з надання першої домедичної допомоги, працюватиме фудкорт, фотозони і зони відпочинку для велосипедистів. Закінчення заходу у парку «Муромець» заплановане о 20:00.

Більш детальну інформацію про акцію можна дізнатися на офіційному сайті https://www.bikedaykyiv.org.ua.


Посилання: https://cutt.ly/5nhyzev

  • No labels