Blog
Skip to end of metadata
Go to start of metadata
НОВА ІНФОРМАЦІЯ

У парку «Вербовий гай» в Дніпровському районі столиці 12 червня з 10:00 до 12:00 фахівці Центру захисту тварин (КМЛВМ) проведуть безкоштовне чіпування, реєстрацію в системі «Реєстр домашніх тварин» та вакцинацію тварин від сказу.

Центр захисту тварин (КМЛВМ) наголошує, що єдиний спосіб захистити оточуючих людей та улюбленців від смертельної хвороби сказу — вакцинація домашніх тварин. Щеплення має щорічно повторюватися.

Реєстр домашніх тварин – це єдина міська мережа для реєстрації улюбленця та зберігання всієї важливої інформації щодо нього, а також зручний інструмент, щоб повернути загублену тварину власнику та знайти свою. На майданчику буде присутній фахівець, який зареєструє тварину та надасть кваліфіковану консультацію.

Чіпування або електронна ідентифікація тварин — це імплантація під шкіру тварини мікрочіпу розміром з рисове зернятко, що містить у собі унікальний 15-значний номер. Це паспорт вихованця, в якому є наступні дані: кличка тварини, порода, забарвлення, стан здоров’я, країна і місто, координати та контактні дані господаря. Завдяки чіпу тварину легко ідентифікувати.

Для чіпування спеціальна підготовка чи анестезія не потрібні. Процедура абсолютно безболісна:

  1. Чіп імплантують в ділянку холки
  2. Перевіряється зчитуваність даних сканером
  3. Фахівець подає заявку на внесення інформації в міжнародну базу даних.

Зазначається, наявність чіпу є обов’язковою умовою при подорожах з тваринами до країн ЄС. Тож перед літньою подорожжю обов’язково подбайте про чіпування улюбленця.


Посилання: https://cutt.ly/LnUSd9A

  • No labels