Blog
Skip to end of metadata
Go to start of metadata
НОВА ІНФОРМАЦІЯ

IV всеукраїнський фестиваль мотоспорту «Moto Open Fest-2021» стартує сьогодні, 25 червня, біля Арки дружби народів. Про це повідомив заступник голови КМДА Валентин Мондриївський на своїй сторінці у мережі Facebook.

Як зазначив заступник голови КМДА, на киян та гостей міста чекає різноманітна триденна програма зі спортивними змаганнями, екстремальними шоу, встановленням моторекордів, концертами рок-зірок та іншими розважальними заходами.

«Приємно, що проєкт є соціально-відповідальним та привертає увагу до тем активного та здорового способу життя, культури безпечного дорожнього руху, сортування сміття, дотримання доступності, покращення інфраструктури парків і спортивних локацій, а також створення нових фестивальних майданчиків», – Валентин Мондриївський.

Цього року на глядачів та мотогонщиків чекає яскрава музична програма. Гості фестивалю: «Бez Обмежень», «Ляпис-98», «Мачете», «Друга Ріка», «Скрябін&Юркеш», «Табула Раса», «ТАРТАК», «AS/DS TRIBUTE», Аня Жуліна, «Prime Orchestra», «Моторролла» та «Furman Band».

Заступник голови КМДА, додав, що міська влада на чолі з мером Києва Віталієм Кличком підтримує такі заходи.

«Moto Open Fest-2021» триватиме з 25 по 27 червня включно. Вхід вільний.

Подробиці на сторінці фестивалю. Розклад за посиланням.


Посилання: https://cutt.ly/Qmqwk1Q

  • No labels