Blog
Skip to end of metadata
Go to start of metadata
НОВА ІНФОРМАЦІЯ

Місто дозволило на ярмарках продаж продуктів, із коротким терміном придатності. Молочну продукцію, рибу, м’ясо-ковбасні та кондитерські вироби з кремом можна реалізовувати із суворим дотриманням санітарно-епідемічних вимог. Про це повідомив перший заступник голови КМДА з питань здійснення самоврядних повноважень Олексій Кулеба.

«Середньодобова температура знизилась, тож офіційна заборона на торгівлю продуктами з коротким терміном придатності, що діяла з 24 червня, знята. Це стосується реалізації молочної продукції, риби, м’ясо-ковбасних та кондитерських виробів із кремом. Ми бачимо, що киянам зручно купувати свіжу сезонну продукцію від фермерських господарств недалеко від дому за доступними цінами. Попит у містян на ярмаркові заходи є, тож столиця продовжує покращувати якість їхньої роботи», – розповів Олексій Кулеба.

Він зазначив, що відтепер на кожному ярмарку є аптечка першої медичної допомоги, якою за потреби зможуть скористатися як підприємці, так і покупці. Аптечка знаходиться в адміністратора. 

Нагадуємо локації, на яких цього тижня пройдуть сезонні та традиційні сільськогосподарські ярмарки.


Посилання: https://cutt.ly/pWFMFFB

  • No labels