Blog
Skip to end of metadata
Go to start of metadata
НОВА ІНФОРМАЦІЯ

Із 13 до 17 вересня у Київському молодіжному центрі проходитиме безкоштовний онлайн-курс «Проєктний менеджмент». Він дозволить учасникам отримати базові знання про діяльність project-менеджерів і познайомитися з важливими нюансами, які супроводжують професію.

Під час курсу учасники зрозуміють, як працювати з проєктами, як правильно планувати їх, як оцінювати ризики і як правильно побудувати роботу в умовах багатозадачності.

Поради спікерів допоможуть учасникам підвищити навички стратегічного мислення і розширити уявлення про сферу менеджменту.

Курс складатиметься з кількох блоків:

  • Як почати? Спікерка – Христина Величко, project-manager в Inoxoft.
  • Що потрібно робити? Спікерка – Ганна Компанець, project-manager із 12-річним досвідом управління проєктами в міжнародних фінансових установах. Активна учасниця, тренерка та волонтерка PMI Ukraine Chapter та ACMP Ukraine (Асоціація професіоналів у сфері управління змінами).
  • Який напрям для розвитку варто обрати? Спікерка – Вікторія Гончарова, project-coordinator у компанії Wirex, project-manager в eTeam.

«Дуже часто молодь боїться робити перші кроки в кар’єрі через брак досвіду та знань про певну сферу. Нам здається, що це не привід відмовлятися від того, що вам подобається, тому ми і вирішили зібрати у цьому курсі важливі базові знання із проєктного менеджменту. Їх можна використати для самореалізації не тільки в цій сфері, а й в інших, адже вони охоплюють універсальні навички, які зараз потрібні кожній людині», – стверджує кураторка проєкту в Київському молодіжному центрі Яна Горбачевська.

Для участі в проєкті необхідна реєстрація: https://cutt.ly/XQZvBkk


Посилання: https://cutt.ly/EWGPPzf

  • No labels